9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Praktický lékař na neschopenky Brno

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Nedávno jsem byl fakt vyčerpanej a moje mi řekla, ať si dám 3 dny + víkend oraz, dovolenou by mi šéf nedal a nevydělávám horentní sumy, abych ve 30 padl na hubu (3 dny jsou zadarmo, takže nikoho neodírám krom sebe) Můj doktor mi řekl, že mi nic není a tudíž se se mnou bavit nebude. Sedři se. Nemáte někdo typ na doktora v Brně, kterej tu neschopenku dá, když požádáte, že se necítíte a potřebuete pár dní oraz? (sedíte doma grátis, jde jenom o tu formalitu) Klidně piště na e-mail Díky moc, pokud někdo písne
24. Červenec 2011 - 7:57
Obrázek uživatele Návštěvník
1 (anonym)
no joo, panáčkovi se nechce makat.
27. Červenec 2011 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
B (anonym)
Ty si myslíš, že doktor stojí o to, aby kvůli tobě dostal 50 tisíc pokuty a přišel o licenci? Mám pocit, že lemplům už konečně odzvonilo.Lezu do práce s horečkou, je mi blbě a doma zůstat nemohu. Není nikdo, kdo by mě zastoupil. Kdyby se totiž neotevřely dveře ordinace, takoví jako ty, by si šli stěžovat až na ministerstvo. Já, pro pacienty, nejsem člověk, ale svině v bílém, která musí každému vyhovět. Omyl NEMUSÍ!!!
27. Červenec 2011 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcel (anonym)
Ty si myslíš, že doktor...Jenomže on chce jenom 5 dní odpočívat, s tím, že 3 pracovní dny bude doma zadarmo, tj. defacto 5 dní bez platu. Mě spíš zaráží, že mu šéf nedá volno sám. U mě v práci není žádnej problém se domluvit na volnu.
27. Červenec 2011 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
petře, (anonym)
únava není důvod pro neschopenku
27. Červenec 2011 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Koukám, že (anonym)
únava není důvod pro...najednou se tady vyrojili samí spravedliví. Pokud mu šéf nedal volno, tak jediná možnost byla jít k lékaři. On asi řekl upřímně, že by potřeboval pár dní relax. To je chyba. Já bych mu řekl, že jsem měl v noci horečku, která do rána odezněla, ale ještě se necítím fit.
27. Červenec 2011 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
bik (anonym)
když má šéfa-rasa, ať dá výpověď
27. Červenec 2011 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
B. (anonym)
Tak s tím ale nepatří k...Dát někomu neschopenku, když přijde a řekne, že si chce orazit, to hraničí s kriminálem. Zaměstnavatelé po nás jdou jako psi. Stačí, aby se dotyčný někde pochlubil, jak si řekl o neschopenku a ten vůl mu ji dal. Ne, ani za 100 tisíc. Simulanta sice odhalím už ode dveří, ale snaží se alespoň něco simulovat a já mu nedokážu, že ho nebolí záda nebo břicho. Honím ho po všech možných vyšetřeních, protože co kdyby opravdu, měl s tím břichem nějaké potíže. Vyházené peníze nás všech, které by se daly použít jinde. Nechápu, proč zaměstnavatel nemůže dát pracovníkovi pár dní volno. Pokud to není nemakačenko, co se pořád válí doma. Ale chápu, že jsou dovolené a ruce chybí.Je to všechno složité.
27. Červenec 2011 - 19:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama