13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

PRAHA - Institut přírodní medicíny či Institut celostní medicíny - zkušenosti

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Zdravím, mátě nekdo zkušenost s těmito instituty? Mám dlouhodobé problémy s imunitou a infekčními onemocněními... Za případné reakce děkuji.
10. Srpen 2008 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Opravdu nikdo?A co psychosomatická klinika?
12. Srpen 2008 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Niki (anonym)
Ahoj, já se v ICM léčím přes půl roku. Šlo především o mé problémy gynekologického typu, zažívací obtíže atd. Po několikaleté léčbě antibiotiky, která samozřejmě vedla jedině tak k nulové imunitě a celkovému oslabení organismu, jsem se rozhodla pro tento institut. Nastolená změna jídelníčku mě nejdříve stejně jako mnohé jiné šokovala, ale vše je o zvyku a hlavně CHUTI něco změnit. Doporučili vysadit některé rizikové potraviny - např. bílou mouku, rafinovaný cukr, běžné pečivo, kuchyňskou sůl vyjma mořské, kravské mléko, samozřejmě pak i jídla s vysokým obsahem škodlivých emulgátorů a aditiv. Nejdříve mi připadalo, že tedy nesmím jíst nic, ale dnes jsem šťastná, že jsem takovou změnu mohla udělat - mé tělo si znatelně oddychlo a k běžné stravě typu fast food, klasické sladkosti apod. už bych se vrátit nechtěla. Nutno říct, že jsme s partnerem změnili stravování oba dva, byť on byl předtím jak takš zdráv. Rozhodně však nikomu neuškodí, vyřadí-li nebo omezí výše uvedené potraviny ze svého jídelníčku a zařadí tam naopak více celozrnných obilnin (nemám na mysli obarvený chléb z marketu, ale třeba celozrnné těstoviny, jáhly, z nichž se dá uvařit vše možné od kaší po knedlíky až po cukroví, apod.), zeleniny, a to i vařené, luštěnin, tradičních sojových produktů typu tofu, tempeh aj. Maso mi nikdo nerozmlouval, ale fakt je, že se v jídelníčku tohoto typu počítá taktéž s jeho výrazným omezením. U mě to nestálo žádné přemáhání - když už jsem se o to stravování začala zajímat a dozvěděla se, jak to se zvířaty ve velkochovech chodí, přešla mě celkem chuť... :) Se sladkým to bylo horší, byla jsem velký cukromilec, ale brzy jsem zjistila, že lze třeba upéct i koupit sladkosti s přírodními sladidly typu obilný slad či sirup a chuť je výborná... No zkrátka, je to o zvyku a samozřejmě i o vůli, ale všechno jde. A jak říkám, taková změna může velmi pomoct - fyzicky i psychicky. Přeji i tobě, Hani, ať se vydáš správnou cestou... ať už se rozhodneš jakkoliv. :)
3. Září 2008 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
šmankote (anonym)
Asi to chce trochu zdravého rozumu a ne lítat z extrému do extrému - od tučných a sladkých věcí najednou přejít k jáhlům a tempehu atd. Když se jí s rozumem a k tomu trochu pohybu, tak se prostě tolik zdravotních problémů nedostaví a není potřeba institutů celostní medicíny apod.
3. Září 2008 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Re: šmankote (anonym)
No, pokud už má někdo rozběhlý zdravotní problémy, tak už mu asi nezbývá moc možností, než ty jáhly a tempeh...
4. Září 2008 - 1:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Standa (anonym)
Niki, jaké jsou tam ceny, prosím?
4. Září 2008 - 1:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jon (anonym)
I gynekologické potíže typu kandidóz, výtoků a jiných úporných nepříjemností se dají řešit vhodněji než antibiotiky. A také třeba neplodnost.HARMONIE - poradenství a produkty PRO ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ, PREVENCI, KONDICI A VITALITU. Spolupráce a KONZULTACE JEDNOTLIVÝCH PŘÍPADŮ S LÉKAŘI-SPECIALISTY z jednotlivých oborů medicíny.HARMONIE vám nabízí HARMONIZAČNÍ, ČISTÍCÍ, DETOXIKAČNÍ, POSILUJÍCÍ, REVITALIZAČNÍ a další OZDRAVNÉ KÚRY a také jednotlivé specifické produkty zaměřené na NEJRŮZNĚJŠÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE nebo CELKOVOU LEPŠÍ VITALITU a KONDICI ORGANISMU. Tyto kúry a jednotlivé produkty se dají aplikovat kdykoli a komukoli, to znamená jak dospělým, tak dětem, i vašim čtyřnohým přátelům a v jakémkoli stádiu zdravotních potíží. Buď jako PREVENCE nebo jako doplněk a VÝRAZNÁ PODPORA KLASICKÉ LÉČBY, se kterou se nejen dobře snáší, ale podstatně se zlepšují její výsledky. Podporují lepší OBRANYSCHOPNOST a mnoho dalších důležitých funkcí organismu. Nastává ZLEPŠENÍ ČINNOSTI VŠECH ORGÁNŮ a tím celková VĚTŠÍ VITALITA CELÉHO ORGANISMU. Jedná se o ALOE VERA a další složky - vitamíny, minerálie, stopové prvky, antioxidanty, probiotika, vlákninu a další produkty jak pro vnitřní tak pro vnější použití. Jistě jste se již sami setkali s různou kvalitou a stupněm účinnosti podobných výrobků. Produkty dodávané poradnou HARMONIE jsou výhradně přírodního původu a současně té nejvyšší a nejčistší kvality, jaké je možno dosáhnout. Každý z nich je vyvíjen trpělivě dlouhá léta, než je uveden na trh. Jeho KVALITA je pak tak velká a ÚČINNOST tak výrazná, že je vyráběn desítky let bez toho, že by měl nějakou konkurenci. ÚČINKY každého z nich jsou ověřeny desítkami let a MNOHA MILIÓNY SPOKOJENÝCH LIDÍ po celém světě. A také po celém světě je do distribuce těchto produktů ZAPOJENO MNOHO LÉKAŘŮ. Pokud byste přesto nebyli s něčím spokojeni, dostanete celou kupní cenu zpátky. V případě spokojenosti s těmito produkty je můžete doporučit dalším lidem a dokonce se můžete zapojit do celosvětové sítě distributorů.Bližší informace na: info.harmonie zavináč volny.cz Výrobky obdržíte osobně nebo poštou.
4. Září 2008 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
nika (anonym)
Hani, hlavne nechod prosim do "Psychosomaticke kliniky". Teda, pokud mas na mysli konkretni, sidlici na Praze 6. Mam s nimi velice neblahe zkusenosti, vyhodis penize za nic!
4. Září 2008 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Niko,rozveď kdyžtak svou zkušenost s psychosomatickou klinikou, mě psychosomatika zajímá celkem dost... Díky
5. Září 2008 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj Hanko, nevim jestli si to po tak dlouhe dobe prectes, ale ja chodim na IPM do ul Ostrovskeho v Praze a uz pres 5 let. Mela jsem velke kozni problemy, kombinovala jsem to i s normalni medicinou , pac se ma vyzkouset uplne vsechno:).. Ale medicina mi tenkrat bohuzel vubec nepomohla a jeste mi rekli, ze se s temi problemy budu muset smirit:((( vrchol a pak zacala pusobit homeo lecba, (pristroj EAV) a problemy se za 3 mesice vyresily, takze hura.!! Na tuto medicinu nenecham dopustit, ale kazdy si nato musi prijit sam. Vsem kdo vyzkousi pristroj EAV ne budou litovat, verte. Ale samozrejme zalezi i na lekarich...
11. Listopad 2008 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Ahoj pokud se tady bavíte o ICM tak ja jenom chci tady dát vědet, že MUDr. Josef Jonáš již nepracuje vrámci ICM, ale má samostatnou ordinaci a to na Orlické 9,Praha 3-Vinohrady a objednat se do jeho porady dá pouze přes e-mail: jonas.recepce@seznam.czZdavím a přeji hoooodne zdraví Denisa
7. Srpen 2011 - 1:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Asi to chce trochu zdravého...Takovou blbost jsem jeětě neslyšel..."Když se jí s rozumem..."dobrý, tak když někdo má EBV a cvičí 3x týdně...je to to vaše "s rozumem a trochou pohybu" jak se vyléčit? Alternativní medicína je mnohem komplexnější než "trochu pohyb a s rozumem jíst"...
19. Srpen 2011 - 23:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama