Zpráva o stavu

Děkujeme, že používáte doktorka.cz. V současné době probíhá nasazení nového systému na ochranu před spamem. Vaše komentáře by neměly být zablokovány, ale pokud ano, prosím napište na drupalarts@gmail.com čas a URL adresu, kde k tomu došlo. Děkujeme!
12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pracovní prostředí

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
Čau.Potřebuju se s vámi poradit.Pracuji u strojařské a dost pochybné firmi.U mého zaměstnavatele totiž zevšeho nejméně záleží na lidském zdraví.Ostatně udělejte si úsudek sami.Když knám má přijít nějaká kontrola kvůli bezpečnosti práce ,tak všechny stroje ze kterých kouká úraz vyfasují cedule ZÁKAZ POUŽITÍ VYŘAZENO Z PROVOZU. Když kontrola odejde cedule se sundají a normálně se jede.Co mě ještě vadí je to máme na společné dílně ještě několik brusek které nemají odsávání. Tudíš zvířený prach z broušení dýcháme.Přitom udělat odsávání je to nejmenší.Ale vysvětlujte to někomu.Zacelou dílnu prosím poradte co stím.'
6. Červen 2007 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
pv (anonym)
no máš v zásadě tyto možnosti: 1. odejít 2. odmítnout v tom prostředí pracovat - pravděpodobně budeš odejita 3. celý kolektiv odmítne v tom prostředí pracovat - téměř neuskutečnitelné 4. prásknout to - budeš odejita nebo bude vytvořeno nesnesitelné prostředí takže budeš vlastně zase odejita. dost neperspektivní vyhlídky :-('
6. Červen 2007 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Leona (anonym)
Tady není co řešit, já osobně bych na to upozornila, dala bych nějaký reálný termín nápravy a když by se nic nedělo,okamžitě výpověď.Já vím, že je to pro někoho složité najít dobře placenou práci, ale za jakých podmínek? Až onemocníte silikózou plic, nebo nedejbože přijdete o ruku nebo o oko, co si na svém zaměstnavateli vezmete? Vím o čem mluvím, pracuji též v prašném prostředí bez odsávání, nyní jsem nemocná již druhý měsíc / nesouvisí to s prací / a kašlu a kašlu a kašlu. Pěkně se čistím. Mě narozdíl od vás snad čeká změna zaměstnání a jsem tomu ráda.Myslete na sebe.'
7. Červen 2007 - 9:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeněk (anonym)
No tak odejít za jiným zaměstnáním není kam.Protože bydlím na vesnici kde lišky dávají dobrou noc.A špatně se od tud dojíždí.Mezi pracujícími je unás taková souhra že si každý na něco stále stěžuje ale když má přijít na věc tak vám každý cukne.Reálná mi připadá možnost to prásknout.Nojo ale kam?'
11. Červen 2007 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
napiš anonym, jiná cesta není'
12. Červen 2007 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Dobrý den. Dělám jako pomocná síla v kuchyni (závodce) a ted po nás chtěji aby sme nosili pracovní oblek pro uklízeče. Jsou to lacláče a taková bunda z průsvitného igelitu nebo spíš PVC. Musíme to nosit na standartním pracovním obleku a je v tom nepříjemně protože to nevětrá. Navíc ten oblek nemá kapsy a na zádech je logo firmi a velký nápis uklízeč. Připadám si v tom dost divně nevim co mam dělat. Nenošení tohoto obleku bude postihováno. Chci se zeptat má na tohle zaměstnavatel právo? Nikde sem se s tím ještě nesetkal. Pracuji tam teprve půl roku protože sem jinou práci vzhledem ke svému nižšímu vzdělání nesehnal. Mám jenom vyučení bez maturity a se 14 letou praxí jako pomocná síla ve skladu si nemůžu moc vybírat. Dneska chtěji všude aspoň maturitu a když jí nemáš musíš k lopatě za 8000 hrubýho.
7. Červen 2010 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
I (anonym)
Moje jednoznačné doporučení zní udělat si tu maturitu nebo jít někam do skladu či k pokladně do nějakého supermarketu, tam běžně shání lidi.
10. Červen 2010 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Pracuju jako heterosexualni prostitut ve vykricenem dome, ktery navstevuji prevazne zeny. Minuly tyden nam ale sefka rekla, ze ma rostouci zajem ze straany muzu, homosexualnich a zvedavych a ze ocekava, ze s nimi budeme mit sex. To si myslim ze je nefer a ze by si mela sehnat gay prostituty. Jenze ona na to, ze gayum i zvedavym se to vic libi s heteraky.
10. Červen 2010 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Moje jednoznačné...No to jo, ale když odejdu přídu o ubytovnu. Na učení sem levej výučák mám na reparát. Na učňáku sem jednou propad.
11. Červen 2010 - 16:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Tak já mám maturitu a je mi to na dvě věci, stejně jsem musel dělat dělníka, teda jsem kuchař vyučenej s nástavbou, ale kuchaře dělat nechci, protože to moc neumim a je to uboze placený, v současnosti jsem nezaměstnanej a zvažuju dvě možnosti, jít dělat revizora k dopravnímu podniku Praha, nebo jít po 30.4.2010 do Německa za prací, což je ale dost komplikovaný vzhledem k tomu, že moc dobře Němčinu neovládám a nevim jak bych se tam uchytil, asi dost blbě, uvažoval jsem, že bych tam dělal např. u technických služeb úprava zeleně, sekání trávníků, živých plotů atd, jeden známý z rodiny tam tohle dělá, bohužel osobně ho neznám. Tak kdyby mi mohl někdo k tomu něco říct ohledně těch dvou prací, byl bych rád, uvítám jakoukoli informaci.
19. Prosinec 2010 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Pracuju jako heterosexualni...Ahoj Danieli a kde to je ten vykřičený dům pro ženy?Lákalo by mi si zaplatit nějakýho prostituta.
19. Prosinec 2010 - 19:48

Přidat komentář