14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

práce ve zdravotnictví

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lída (anonym)
Nevíte někdo,jestli jsou nějaká zdravotní omezení,pokud chci pracovat v nemocnici?Mohli by mě nepřijmout do práce kvůli extasystolám,která se objevují jenom ojediněle a jsem pod dohledem lékaře již několik let?L
19. Duben 2004 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Beruška (anonym)
Lído!Tak trochu záleží,co v té nemocnici chceš přesně dělat.´Jsou odvětví,kde by to asi vhodné nebylo,ale spíš si musímš říct,jestli Tě Tvé Extarsystoly nějak omezují nebo jestli máš nějaké velké problémy.Jestli chceš v nemocnici pracovat,tak to udělej.
21. Duben 2004 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Lido, kam to chces spadnout..??? delat sluzku... :-( no koukam, ze uz to jsou 3 roky, myslim si,ze pokud jsi zacala, alsi brzo zkoncis
26. Prosinec 2007 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jano, (anonym)
co to meleš, jakou služku? Kde pracuješ Ty, nádhero?
27. Prosinec 2007 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
zdravotní sestr (anonym)
jana ví velmi dobře o čem píše a já také.Ano jsme mizerně placené služky!!ať již jsme, či nejsme, nádhery.
27. Prosinec 2007 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tak proč nejdete od válu? pro dobro svoje i pacientů.
27. Prosinec 2007 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
si pis ze jsem drhla a hodne rychle !!!! hold nekdo jako ja a zdravotni sestra - myslim tim nick chce zivot prozit a ne se starat o konec jinych. kolik mate penez ? jako sluzka ? nevim, ale ja jsem se svou praci spokojena...kazdopadne ve zdravotnictvi nepracuji :-))
28. Prosinec 2007 - 0:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Pacient (anonym)
Jsem zvědavý, jestli se za chvíli v nemocnici domluvím česky nebo si budu muset doplácet ještě za tlumočníka.
28. Prosinec 2007 - 1:22
Obrázek uživatele Návštěvník
zdravotní sestr (anonym)
nemyslím si,že pokud jsou sestry nespokojené ,je řešením "jít od válu".Také by se mohlo stát,že by se o vás neměl kdo starat a nebo ,jak tady píše pacient,doplácet si za tlumočníka. Spíš jsem měla na mysli sestru,která se co nejlépe stará o blaho pacienta,přesto,čím je vstřícnější a empatičtější,tím větší pocity frustrace má.V mnoha případech není na vině jen pacient. Jsme v době,kdy slyšíme neustále nářky ze strany lékařů,a proto chci upozornit na to,že sestra je v péči o pacienta stejně důležitá ,jako doktor!!Chybou je,že se málokdy dokážeme ozvat a hájit své zájmy a raději ze zdravotnictví odcházíme.Mnohdy ani pacient netuší,za co vše ,vděčí sestře. Přesto jsme,dost často, pro mnohé z vás ,jen hromosvodem k vybití negat.emocí. Sestra v ordinaci soukromého lékaře,je ještě větší "hadr".
28. Prosinec 2007 - 5:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Sestra v ordinaci soukromého lékaře je hadr, pokud je zaměstnavatel hňup a darebák. Ale to může být i jiném povolání, takže si nevybereš. Navíc má zpravidla pravidelnou pracovní dobu. a souhlasím s tím, že doktoři křičí (někdy hlavně ti čerství nejvíc) a práce sester je v pozadí a neoceněna.
28. Prosinec 2007 - 7:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Bohužel jsem od prázdnin prošla velmi vážnou chorobou a tudíž i několika zdravotními zařízeními. Mohu upřímně říct, že jsem takto dopadla díky "péči" svého soukromého gynekologa - dnes již mého bývalého, který nic nepoznal . Bohudík jsem se ocitla přes krajskou nemocnici až v Motole . Kdo nezažil - neuvěří. Až neuvěřitelná laskavost a péče lékařů ,a kupodivu čím více titulů před a za jménem, tím zdvořilejší a pokornější. Zdravotní personál - sestry - tak už většinou bakalářky - taky vlídné , ochotné. Je na nich totiž vidět, že práci dělají s láskou , mají pevné pracovní zázemí a skvělou staniční , které není cizí promluvit s pacientem a třeba jim přijít napíchnou i infuze. To, že oddělení gynekologie v Motole šlape, Vás přesvědčí hned při vstupu - nadmíru pohoda, čisto, zájem , úsměv , psychická podpora. Věřte, že se vyplatí být 300 km od domova týden v takové péči . Nemohu jinak, než opět říci - skláním se a děkuji.
28. Prosinec 2007 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Pacient (anonym)
Myslím, že to je nejen ve zdravotním personálu, ale také ve způsobu vedení toho kterého zdravotnického zařízení. Osobně mám velmi špatnou zkušenost s jednáním se mnou coby zdravotně postiženým pacientem ze strany lékařů na odd. ORL FTN v Praze - Krči. A ještě mne dorazilo, když na moji písemnou stížnost mi značně arogantně odpověděl MVDr.! Havelka, vyřizující tam stížnosti pacientů. Dá se markantněji vyjádřit, jaký tam asi mají přístup k pacientům? Naopak jako v Jiříkově vidění jsem si připadal před cca pěti lety při své hospitalizaci v Ústavu hematologie a krevní transfůze v Praze. Tak přívětivé a ochotné jednání všech od ukrajinské uklízečky, přes tehdy ještě civilkáře, sestřičky a ošetřující lékařku až po primáře při vizitě bylo opravdu úžasné. Např. sestřičky mi za jakýkoliv sebemenší projev spolupráce z mé strany vždy poděkovaly. To se to pak spolupracovalo. Oproti FTN to tam byl vyloženě diametrální rozdíl. A takovéto excelentní zdravotnické zařízení chce Fantomas českého zdravotnictví Šulínek zničit.
28. Prosinec 2007 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Milý nespokojený paciente z ORL FTN. Nevím, kdy jste tam pobýval a s čím. Já jsem tam byla před několika lety na operaci a musím říct všechna čest. Od té doby chodím se všemi problémy krčními, nosními a ušními jedině tam a pokaždé mi pomohli. A podobně dobré zkušenosti má se setjnou nemocnicí i několik mých známých. Tedy diametrální rozdíl mezi námi a Vámi.
25. Únor 2008 - 10:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama