5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pozvání na rande

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Neználek (anonym)
Dělám takovu malou anketu a budu vděčný za vaše názory. Pokud někomu odmítneš pozvání na rande a on Tě následně pozve třeba na večeri či výlet (kam bys s dotyčným šel rád), je nějaký důvod toto pozvání odmítnout?
6. Říjen 2015 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Kdyz budu kecat s holkou.Kdy je vhodne ji pozvat na rande??Az mi da nejaky naznak ze se ji libim??Nechtel bych byt v takove typicke situaci ze by se mi libila a pozval bych ji na kafe ale nelibil bych se ji ja.Mam obavy z toho ze by se mi slecna libila pozval bych ji na kafe ale pak by mi rekla ze na vztah to nebude protoze se ji nelibim.Mel bych akorat trapas.A taky by me zajimalo jestli je vhodne pozvat slecnu ktera se mi libi na kafe, ale dlouho jsem ji nevidel.Maximalne by odmitla ne??Nebo je lepsi pokecat a pak pozvat slecnu??
8. Říjen 2015 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozvi ji (anonym)
a pak uvidíš,jestli z toho něco bude,nebo ne.Nejde jen o to,jestli se jí budeš líbit,ale jestli si budete rozumět a budete na stejné vlně.
8. Říjen 2015 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Dělám takovu malou anketu a...Jaký je rozdíl mezi pozváním na rande a pozváním na večeři či výlet. Já když byla pozvaná na rande, tak to většinou byla večeře, kino nebo procházka. Předpokládáš při randeti vždy již něco víc - líbání, sex?
8. Říjen 2015 - 13:16

Přidat komentář