Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pozor na prodejce masážních křesel a zdravotních potřeb Dr. Natur nebo Dr. Med

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmar Benešova (anonym)
Vážení, chtěla bych Vás upozornit na nekalé praktiky, které provádí majitel firmy p. Dvořák. Nejenže opravu křesla, které bylo v záruce, úmyslně prodlužoval až na půl roku, po opakovaných týdenních urgencích. Křesla jsou kšunty a ostatní podvod. Radím nekupovat a pošlete to dál!!! Jinak p. Dvořák zastupuje obě firmy a nechává se i zapírat... opravy nejsou možné, mám doma křeslo za 150.000,-Kč a půl roku jsem čekala na náhradní díly. Stejně jsem ale předala právníkovi nějaké informace a dokumenty. Chtěli bychom zpět peníze. Neserióznost jednání!!!
19. Říjen 2009 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Bůůů (anonym)
Tak to jsi opravdu zaplatila volskou daň.Je vidět, že jsi k těm penězum asi lehko přišla, jinak by jsi nad tou cenou přemýšlela a nedala se tak lehko napálit.Co jiného na to říc. Asi máš dost peněz?A vždyť je dobře, aspoň se peníze točí proto jsou kulaté a za blbost se platí!!!!
20. Říjen 2009 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří Stráský Ol (anonym)
Stížnost paní Benešové nemohu posoudit . Noje zkušenost se zástupcem firmy Dr. Med jsou naopak velmi pozitivní. Jako lékř mohu ocenit profesionální výklad a chování pana Sedláka který nás navštívil a naopak v porovnání s mnoha dalšími prodejci odvedl skvělou práci. Může se stát že jeden výrobek vykazuje vady, není ale proto nutné okamžitě psát negativně o všech prodejcích nebo produktech.
27. Leden 2010 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
PolívkováTereza (anonym)
Pozor na prodejce masážní křesla a zdravotních potřeby Dr. Natur nebo Dr. Med Paní Benešová, sestra má křeslo inada doma ve sklepě, protože záruční ani pozáruční servis se u této firmy prostě nekonal!!!přesně jak píšete!!! vše předala ČESKÉ OBCHODNÍ INSPEKCI. UVIDÍME CO UDĚLAJÍ PRO nás obyčejné LIDI.
14. Prosinec 2010 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
iris (anonym)
Já mám doma masážní křeslo od firmy elektrocoleti a všechno bylo naprosto v pořádku. Jsem ráda, že za sebou nemám takovou zkušenost, jakou popisujete.Rozhodovala jsem se i podle dobrých referencích, ceny a i toho že případný servis se řeší přímo u klienta doma, takže žádné přeposílání těžkého křesla.Naštěstí jsem dosud servis řešit i tak nemusela, křeslo mám asi třetí rok
19. Prosinec 2012 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
Tak to jsi opravdu zaplatila...koukam, ze jsi opravdu dobre poradila jeste urazis
14. Červen 2013 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
polohovatelné l (anonym)
http://aukro.cz/polohovatelne-luzko-i3604451596.html
5. Říjen 2013 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Servis na masážní křeslo jakékoliv značky Vám zajistí firma z Prahy. Slušné a vstřícné jednání. Koukněte na www.masazni-kresla.cz a určitě se domluvíte.
25. Červenec 2016 - 10:40

Přidat komentář

Reklama

Reklama