15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Dá se poznat neplodnost?

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
Ahojky, poslední dobou jsem se začala hodně zajímat o neplodnost, strašně moc toužíme po miminku, ale v brzké době jej neplánujeme, a tak bych se chtěla informovat o metodách, jak si můžeme ověřit svou plodnost.
3. Říjen 2007 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Jednoduchá metoda je měření bazální teploty.Když vajíčko dozraje-ovulace,zvýší se těl.teplota asi o půl stupně.Při pravidelném cyklu je to asi 12-16 den,ale je to různé.Obecně,když je teplota pořád nízká,jedná se o anovulační cyklus a to je s otěhotněním problém.
4. Říjen 2007 - 6:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
To se nedá zjistit, pokud se nezačneš o dítě snažit. Třeba můžeš mít ovulaci, ale můžeš být neplodná po zánětech endometria atd... vajíčko se třeba neuhnízdí a podobně. Je hromada příčin neplodnosti, ale pokud jsi jinak zdravá, tak je se tím netrap a po čase se snažte o miminko a uvidíte.
2. Listopad 2007 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
martina (anonym)
Ahojky, mame s manželem problém. Snažíme se o miminko už nějakou dobu ale stále se nám neří. Tak jsme šli na IVF. Po prvé se vajičko a spermie sloučili ale po 3 dnech umřeli. Po druhé jsme měli 1 embrio ale nebylo ani na 50% ale ryskli jsme to a po 14 dnech když jsem šla na kontrolu zase nám vyšlo negativní. Tak jsem se nakonec rozhodli že pujdeme na KET měli jsme 2 krásné embria zdravé čilé i embrioška se divila jak jsou krásné. No a včera jsme šli na kontrolu a co se nestalo? Opět to nevišlo. Přitom jsem mela injekce prašky za stršné peníze. Člověk si myslel že to pomůže ale není tomu tak. Nepomohlo nam ani to zázračné KET. Ale mám spíš obavi jestli jsem plodná. Jsme stršně zoufali. Už nevíme co máme dělat. Máte některá z vás nejaké skušenosti? Jo a to mě řikal že můžu jit na laparoskopii ale to jsem odmitla hned jak jem si přečetla na netu že to holkám nčepomohlo. Já nevím ale mě je spíš líto manžela který se strašně teší na miminko a pořád nic. Je to strašné.
3. Leden 2014 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ahojky, mame s manželem...Základem určení neplodnosti je vyšetření muže - spermiogram. Potom přijde na řadu žena.
4. Leden 2014 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Šel jsem na speriogram asi tak 3 měsíc co nám to nešlo. Sám od sebe, potřeboval jsem jistotu. Hodnoty byly velmi dobré, hodně mi to zvedlo sebevědomí a díky tomu se následující měsíc zadařilo.
4. Leden 2014 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristýna (anonym)
Ahojky snažíme s přítelem o mimčo ale když si dělám ovulační test tak mám během plodných dnů třeba dva dny na testu jednu silnou a druhou slabou čárku další den také a pak už jen jednu, stalo se vám to někomu?
6. Květen 2015 - 7:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
pochybuju ze by jste sami poznali neplodnost-musí se provest testy a vysetreni ;-) treba na nejake klinice ci v nejakem centru kde delaji umele oplodneni
21. Říjen 2015 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlastimil Rajt (anonym)
Lecim neplodne pary plazmovym generatorem a bylinnyma cajema. Vysledky zaruceny, pro zajem a vice info: vlastimil.rajt@email.cz nebo volejte na 739 942 498http://lecitelrajtvlastimil.wp.cz
29. Prosinec 2015 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
zizi (anonym)
Lecim neplodne pary plazmovym...ty jsi fakt dylinko vlasto,šak si horník jak mužeš toto slibovat jsi na pár facek
1. Duben 2016 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Je to těžké. Všude chemie, stres, ženského do sebe rvou hormonální antikoncepci, k tomu třeba i nějaký zdravotní problémy, a pak když ve třiceti či déle by chtěly miminko, ono to nejde... Pokud to ještě kombinujete s drogami, bohužel, je problém. Může to být problém i u lidí co toto vše nedělají, ale obecně to platí. Dříve měla holka v 18cti dítě, a pokud nestudovala, tak pokud ji bylo přez dvacet a nebyla vdaná a neměla dítě, byla divná...
1. Duben 2016 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
inseminator (anonym)
tak si zasouloz na plno bez ochrany s nejakym chlapem,at to do tebe vsechno nastrika,nebo at ti da nejaka kamaradka,ktera to dela s gumou prinese co nejcerstvejsi kondom s jeste teplym ejakulatem a ty si ho injekcni strikackou zaved do pochvy.Pak zjistis,jestli jsi plodna,nebo ne
1. Duben 2016 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Fantomas (anonym)
ty jsi fakt dylinko...Treba to dite udela klientce sam lecitel
5. Prosinec 2016 - 14:44
Obrázek uživatele Steve
Steve
tak si zasouloz na plno bez...:-D Hmm, pochybuju že by to šlo obyč stříkačkou - hodně malá pravděpodobnost úspěšného oplodnění. Jinak ejakulát je pokud vím naopak mírně chladnější .... pochybuju že ho máš teplý :-D Taky nevím jak dlouho by ten ejakulát vydržel živý takhle externě v nějaké nádobě či kondomu .... Pár minut?
5. Prosinec 2016 - 16:40

Přidat komentář