5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Poznal jsem holku a nevím jak dál

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Zdravím, je mi 33 let, jsem ve vztazích velmi nezkušený a chtěl bych se zeptat, poznal jsem před pár měsíci super holku a nevím co dál. Když jsme se poznali, byl náš vztah čistě pracovní (lépe řečeno jsem jí pomáhal z průšvihu), ale už v té době mi přišlo, že o mě má jistý zájem, vyptávala se mě na koníčky atd.., dokonce i kamarád, který byl na jedné schůzce mi to tenkrát potvrdil (zda je tomu opravdu tak, to doteď nevím, jdenou to vypadá, že ano, podruhé zase ne). V té době, i přestože se mi moc líbila, jsem jí stále vykal a snažil se vše zachovat pouze v pracovní rovině. Asi na 4 pracovní schůzce jsme spolu strávili cca 4 hodiny, kdy práce šla absolutně stranou a povídali jsme si o všem možném, je pravda, že hovor tenkrát vedla většinou ona, ale i já se tenkrát dost zapojoval, prostě jsem se skvěle bavil a věřím, že i ona. Na další schůzce jsem jí nabídl tykání (vím, že ho měla nabídnout asi ona, ale už mi to nedalo), což přijmula, od té doby spolu sem tam komunikujeme přes internet, ale vídáme se opravdu jen hodně málo, jelikož je z daleka. Jsem strašně stydlivý, tak si hledám důvody (většinou pracovní, nebo, že jedu kolem), abych za ní mohl přijet a strávit s ní nějaký čas, ale takhle to přeci nejde donekonečna. Další věc, která mě dost trápí, že když jsem s ní byl naposledy, tak jsem s ní a s jejími dětmi strávil celé odpoledne, z počátku bylo vše super, bavili jsme se (v té době tam byla přítomna její kamarádka, tak to bylo v poho), ale pak jsme šli i s dětma ven a zůstal jsem s ní sám a najednou jsem si s ní neměl co říct, vůbec jsem nevěděl, jak navázat konverzaci, prostě v tu chvíly jako kdybych byl plně někdo jiný. Nevím proč, ale pokud jsem s holkou jenom jako kamarád, tak se umim bavit, ale pokud mi na holce začne záležet, tak ztrácim slova - už se mi to stalo mockrát. Když jsem od ní tenkrát odjíždel, tak jsem se s ní rozloučil, dal jí pusu na tvář a jel jsem domů, večer se mě na internetu ptala, zda se mi u ní líbilo, ale od té doby jsme si na netu řekli tak akorát ahoj, jak se máš a dál nic. Prosím poraďte, mám jí říct, že o ní mám zájem, nebo ne, bojím se odmítnutí a nechci to zbytečně pokazit (uspěchat), ale zase to nechci prokaučovat, a jak se můžu zbavit té trémy (nebo co to je, že když mam o holku zájem, najednou nejsem schopen se normálně bavit). Předem moc děkuju za jakoukoliv radu
30. Duben 2012 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Regina (anonym)
To, že se nejsi schopen normálně bavit s holkou, která se ti líbí, je normální. Člověku se prokrvují jiná místa než mozek :-) To jestli vyčkávat nebo jít do boje, se těžko radí, na to není jeden návod, není to jako upéct dort. Každý je jiný a a má i jiné citové potřeby. Snaž se to vycítit, napojit se na ni a pokusit se jakoby číst myšlenky, v životě ti tato schopnost bude velmi důležitá. Většina mužů jsou totiž egoističtí sobci a pokud budeš pátrat po jejich pocitech, mohl by ses odlišovat.
1. Květen 2012 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Zapoj (anonym)
humor. Prolomis hranice a stydlivost bude razem pryc.
1. Květen 2012 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Dobrý den potřebuju poradit už jsem dlouho sam chtel bych poznat holku koukal jsem na metody sbaleni holky psal jsem i do poraden nejvetsi na co jsem prisel zeptat se slec¨ny nevis kolik je hodin me se do zda ubohe ??? vidte neporadi me nekdo jeste jsem nikdy nesexoval.
8. Leden 2013 - 22:53

Přidat komentář