35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Posudkáři v Opavě

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
dena (anonym)
Je tu někdo, kdo má zkušenost ať dobrou, či zlou s posudkovými lékaři v Opavě?
26. Září 2008 - 17:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nejlépe se vyhnout posudkovému lékaři Gejzu Sczirankovi.To je opravdu síla,když se k němu dostanete.Ten z Vás udělá hned zdravého člověka!!!!
19. Leden 2009 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
dena (anonym)
Jo, slyšela jsem o něm.Jsou na něho stížnosti. Řekla bych, že takoví jsou skoro všichi z těch posudkářů v Opavě. Ale jak to chceš udělat, vyhnout se? Příjdeš ke komisi a jdeš k tomu,té, který(á) sedí v kanceláři, totožné na tvém předvolání.
11. Únor 2009 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřa (anonym)
Nejlépe se vyhnout...Tak tehle Gejza Scziranka,to je síla.Apeluji na všechny přítomné.Prosím vás v jaké moci je tohoto doktora vyměnit? Prosím za všechny tam ty nahoře,dejte ho pryč.Doktor-70.let,bývaly voják z povolání a to posouzení,jak píšete-děs a hrůza.Ať se to změní,nebo nevím.A to co se prý děje v Opavě na posudkové,se jen tak někde neděje.
11. Květen 2010 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
jarek vavřinek (anonym)
jsemna invalidnim duchodu,mam přiznany třeti stupen postiženi pokud mi ho vezmou tak tomu posudkaři polamu obě nohy aby si to uvědomnili hovada jedny
28. Březen 2011 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Máš recht (anonym)
To jste ještě nebyli v Bruntále něco podobného.Taky jsme byli u Gejzy to je blb korunovany.
22. Srpen 2011 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Tak tehle Gejza Scziranka,to...jo je to parchant nedavno sem tam byl no des šel sem tam z rakovinou a vyšetřoval mi levou ruku pak vytahnul knihu s paragrafy a uš to bylo zdravy jako rybyička o duchod 3 stupně sem přišel na1 a 2 nemam narok takovy parchant by potřeboval zkopat do kouli a nebo at to chytne cela zkurvena jeho rodina to by bylo asi jine co .
7. Říjen 2012 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
Tak tehle Gejza Scziranka,to...většina simulantů ho nesnáší. A oni si ho velice cení, protože jako bejvalej voják se nenechá jen tak od simulantů opít. Mělo by jich být takovej víc.
16. Červen 2013 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
většina simulantů ho...a blb jako martin by měl jít dělat a ne si jen stěžovat. Jedná jen podle předpisů
16. Červen 2013 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Alfred (anonym)
Milý Honzo, jestli jsi ten, na koho myslím, tak pracuješ na 6 úseku centrály ČSSZ. Dovozuji tak z toho, že na pražáka znáš velmi dobře poměry v OSSZ Opava. Co se týče posudkových postupů pana MUDr. Scziranky, tak za všechny příspěvky, snad nejlépe vypovídá otevřený dopis paní Přibylové z Opavy http://www.bezlepkovadieta.cz/socialni-oblast_1/1503-3/otevreny-dopis-rediteli-ossz-v-opaveMUDr. Scziranka patřil k bývalým významným komunistickým totalitním prominentům Opavska. Od roku 1976 je registrován v EZO. Ve svých 23 letech!! vystudoval LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Jako voják z povolání a lékař pracoval pro OVS Opava. Lidé si jej pamatují jako člena odvodních komisí branců. Rozhodoval mimo jiné i o tom, kdo z prominentních synků dostane modrou knížku (oni se tím pak chlubili). Mněl přístup údajně nejen ke zdravotním informacím, ale i kádrovým posudkům a hlášením informátorů. Po revoluci, provozoval s nevalným úspěchem lékařskou praxi, než našel nové uplatnění v posudkové službě, kde zúročil své dlouholeté zkušenosti, a jako posudkář na špinavou práci, se velmi osvědčil při odebírání invalidních důchodu zdravotně postiženým občanům, čímž šetřil nemalé finanční prostředky. Tyto prostředky, platby sociálního pojištění občanů, byly pak převáděny do státního rozpočtu, kde mizely v bezedné díře. Za což mu byli jeho nadřízení a nadřízení jeho nadřízených velmi vděčni.
7. Květen 2014 - 8:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
a blb jako martin by měl...Vážený pane Jene, šetřete prosím vulgárními výrazy a moudry. Myslíte si prosím, že můj otec, který nechodí, má 75let, nemá část nohy, má cukrovku, bez naší pomoci by zavřel oči navždy, že by měl jít do práce? Já si to nemyslím. Možná si to myslí pan MUDr. Sciranka, který ho nedávno uznal zdravým a nepřiznal mu žádný příspěvek na péči. Je to velmi smutné, ale je to tak. Nelze, než-li poněkud pesimisticky polemizovat o úrovni státních služeb.
28. Červenec 2014 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
souhlasí s vámi (anonym)
Vážený pane Jene,...mám podobné zkušenosti s posudkovou doktorkou v Ml.Boleslavi.Každý simulant si může ID koupit,ale když je někdo nemocný opravdu tak řekne at prestane simulovat a jde na pracák.
28. Červenec 2014 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Tak tehle Gejza Scziranka,to...U tohoto p. Doktora jsem teda nebyl ale zkuste si posudkáře v Bruntále.... to si budete připadat jak v třetí říši!!! A zdraví budete ještě než k tomu posudkáři dojdete!! :D
29. Prosinec 2014 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Leonard Šimal (anonym)
S tímto lékařem mám také velmi špatné zkušenosti, nebyl mi přiznám ani příspěvek na sociální péči ani průkaz ZTP. při odůvodnění nepřiznání příspěvku se ohání pan doktor, že se jedná o sobu starší 18 let, přestože mám již 81 (což je obrácený sled číslic) ale možná že neumí číst. Pan doktor počítá s tím že se můj zdravotní stav zlepší. Jsem po mozkové příhodě, mám 5bajpasů, operovanou páteř po úraze v dolech, cukrovku. Jestli pan doktor věří tomu co napsal, pak to bude zázrak a já bych byl rád, protože být soběstačný je pro mě velice důležitý. Pokud má lékařskou praxi, pak by ji měl provozovat a mimo úsporu peněz státu, by navracel lidi zpět do života, což by byl velice bohulibý čin a místo stížností by ho lidé vzývali.
4. Leden 2015 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
BOB (anonym)
Tak tehle Gejza Scziranka,to...Tento Páán doktor by měl vypadnout s takového místa,když neumí jednat s lidmi.Je to arogantní magor.Dneska jsem to poznala na vlastní kůži.Nějak jsem se přes noc uzdravila a jsem práce schopná.Doufám,že se mu to všechno jednou vrátí.Na každou svini se voda vaří.
22. Květen 2015 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Hulvát a arogant na entou, ještě mi poradil psychiatra, že mi pomůže nemyslet na bolest - prosím, poctivě pracuji 42 roků. Tak jedná při jednání LPK. Ještě se zeptal, zda nemám práci, že jsem tak douho na nemocenské. Ale snad na něj také jednou dojde, nikomu nepřeji nic zlého, ale jemu ano
19. Červen 2015 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Míla (anonym)
Tak tenhle "felčar" Scziranka - to je síla. Nemá žádné chování, je to arogantní hyena. Poznala jsem to na vlastní kůži. A není mu ani blbé se vám smát do tváře. Už bylo tolik stížností a dopisů psaných na ředitele a nic se neděje. Jak je možné, že na takovém místě může sedět dlouho přesluhující dědek v důchodu a zabírá místo mladým? Nelze si nemyslet nic jiného, než že má za sebou vysoce postaveného ochránce. A stát je rád, že mu šetří peníze. Byla jsem svědkem, jak mi bylo řečeno, že jsem se narodila se špatnou barvou pleti,že jako bílá nemám šanci získat zpět částečný invalidní důchod. To je prostě síla, co se na správě děje!!!
19. Říjen 2015 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
(__.__) (anonym)
A to si myslíte, že takový kreteni sedí na místech posudkářů i jinde! Takový blbci se dávají na posudkáře všude.Tam prej nemůžou nikoho poškodit jako na těle ale na duši už to nikoho nezajímá! U nás tady máme mladou doktorku, slovenku která nic nezná, neumí proto jí tam uklidili! Ona absoliutně nezná pacienty a natož nemoci a když jsou pacienti blbý a nechají se od ní vyřadit z ID a jsou zticha tak je vše v pořádku a pokud si budete stěžovat, tak to vždy nějak okecají! To vám řeknu je to ale svoloč a to ještě studovali za naše peníze!
19. Říjen 2015 - 14:54
Obrázek uživatele Steve
Steve
Nenadávejte na Posudkáře, nemají to lehké ... Chápejte že mají za úkol toho rozdat co nejmíň - možná za to mají i odměny, vůbec bych se nedivil. Mají za úkol aby bylo závislých na státních penězích co nejméně lidí, za co nejmenší peníze. Spíš tam sedí úředník nežli odborník lékař ... nejlíp ví domácí oštětřující lékař, specialista. Tenhleten posudkovej to je něco jako obvod'ák - akorát že má možná větší teoretickej rozhled. K výsledku mu pomůže zpráva od specialisty - to je taky přeci snadný si to přečíst a dle toho se nějak zachovat.Stačí si ty zprávy přečíst a udělat z toho nějaké rozhřešení, tím to končí. Lékař kterej nic neléčí ani neoperuje. Může to dělat např. nějakej starej vysloužilej lékař k důchodu, nebo někdo kdo začíná a nemá praxi.
20. Říjen 2015 - 1:04
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ano navíc jsou kryti, takže at' rozhodnou jak rozhodnou můžete se kdyžtak odvolat - i oni s tím počítají. (to je bráno jako taková reklamace) Poté se vše znovu ověřuje a prověřuje jinými specialisty.I na tohleto spoléhají, že se bárkdo ani neozve a nechá to tak ... i když s velkým nesouhlasem.
20. Říjen 2015 - 1:09
Obrázek uživatele Návštěvník
( . )( . ) (anonym)
Je zajímavé ale při tom, že se šetří na všech i tělesně postižených ale jako u nás je 95% cikánů na plném invalidním důchodu proto, že nemóžů robiť je bolí ruky od práce! A to není jenom tohle! Když nebudete mít počet odpracovaných let tak ván nedají důchod ale ty uzený nemusejí mít odpracovanou ani hodinu za celý život a přesto dostanou takový důchod jaký jen tak nikdo nedostane.Počítá se jím z průměrné mzdy! Jak je to možné, jak dlouho se ještě takto necháme okrádat?
24. Říjen 2015 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
tommy (anonym)
po amputaci obou dolních končetin jsem se ,,adaptoval" na své postižení.Dal mi pouze ZTP, a příspěvek na péči jen těch ušmudlaných 800,-po druhém odvolání.
1. Srpen 2016 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Tento stařík se zasekl v 70 létech minulého století, přesný obraz v jakých sračkách se nachází naše zdravotnictví, lidi a Vy se divíte jeho arogantnímu chování, vždyť bývalý lampasák se nezapře!Ten tam bude tak dlouho smrdět, než ho odtamtud nevynesou bačkorama napřed!!!
19. Září 2016 - 10:25
Obrázek uživatele Steve
Steve
Je zajímavé ale při tom,...Jo, je to tak .... bohužel. :-(
19. Září 2016 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Tak tehle Gejza Scziranka,to...Gejza je opravdu síla... Osobně bych řekl, že patří na PL Opava, nejlépe na uzavřené oddělení, aby už nemohl škodit. Mého bratra posuzoval podle zpráv 5-7 let starých a nejvíce mě "pobavilo", že uvedl zprávu z nemocnice, kde ležel jednu noc, kdy ho píchla vosa a bratr dostal alergickou reakci. Při propuštění řekli, že je v pořádku, tak to Gejza opsal....
5. Duben 2017 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Přesně tak, (anonym)
Je zajímavé ale při tom,...takhle je to i s ID.Pokud někdo ještě vůbec nikdy nepracoval,tak mu to vypočítají z průměru a má třeba víc,než ten,kdo pracoval např.10 let.Jsou to opravdu zvláštní zákony,které pro každého platí jiné.
5. Duben 2017 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Přesně tak, (anonym)
Je zajímavé ale při tom,...takhle je to i s ID.Pokud někdo ještě vůbec nikdy nepracoval,tak mu to vypočítají z průměru a má třeba víc,než ten,kdo pracoval např.10 let.Jsou to opravdu zvláštní zákony,které pro každého platí jiné.
5. Duben 2017 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Gejza Scziranka by potřeboval dostat pořádně přes hubu aby se vzpamatoval. Toto není normální brát nemocným lidem důchody a papírově je uzdravovat.
15. Květen 2017 - 18:00
Obrázek uživatele Steve
Steve
Klasika ... snaživej a poctivej je bit oproti líným nemakačenkám kteří jej užívají pouze na diagnozu zvanou LENOST!Taky nechápu ten českej dvojí metr! (klasickej sociální bordel!) Všude je to - Pracáky, sociálky, OSSZ, ČSSZ. Všude posuzují amatéři nevím dle čeho a buzerují ty poctivé, chudé snaživé. Toliko let už máme po revoluci a na sociálních úřadech je neskutečnej bordel a amatérismus.
15. Květen 2017 - 18:12
Obrázek uživatele Steve
Steve
Navíc, pokud vám napíší obyč dopis - klidně jej vyhod'te a ani jej nemusíte číst, klidně můžete zapřít že nepřišlo nic! Co není doporučeně jakoby neexistovalo, nemá to žádnou váhu, nikde u právníka či soudu to neobstojí! A tyhlety úřady to používají naprosto normálně a nervou si vůbec s tím žíly! Naopak jsou i dle pošty POVINNI zasílat dopisy min doporučeně, má-li jít o něco důležitého, nějaké předvolání apod. Obyč psaní je odesláno bez jakékoliv záruky .... čili snadno zapíratelné.
15. Květen 2017 - 18:17

Stránky

Přidat komentář