6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Posudek o bolestném

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Dobrý den,měl jsem zlomenou ruku a 4měsíce v sádře.v nemocnici mi řekli,že posudek o bolestném zvládne vyplnit můj praktický lékař-moje paní doktorka mi řekla,že za to chce 250,-korun... ptám se zda má na to právo a jestli toto je v souladu se zákonem. děkuju za odpověďi
2. Březen 2010 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Dobrý den,měl jsem zlomenou...Lukáši doktorka na to právo má požadovat tuto částku za vyplnění formuláře. Vy pak na základě dokladu o úhradě 250,- Kč toto potvrzení předáte na pojišťovnu a částka Vám bude celá proplacena zpět.
10. Březen 2010 - 7:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Prosím, jak postupovat: utrpěla jsem úraz v dopravním prostředku. Pro pojišťovnu potřebuji vyplnit posudek o bolestném. Dle platné vyhlášky má tento vyplnit praktický lékař. Má lékařka mi sdělila, že toto nedělá. Děkuji za odpověď.
24. Březen 2011 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
vašek (anonym)
mam dotas byl sem na aplikaci izotopu jsem hemofilik, před aplikaci ruka hybna po aplikaci nulovy rosah ,kompletni flegmona paže potřebuju vypracovat znalecky posudek doporučite my někoho ch ci žadat o odškodne nemohu tet pracovat dekuji za odpovět
26. Květen 2011 - 6:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Zlomil jsem si na horách ruku.Mám sádru od prstů až po rameno.Někde jsem ztratil lékařskou zprávu a nevím co dál.Sádru mám až do poloviny unora a pak se uvidí.Můžemi někdo poradit.Dík.
27. Prosinec 2012 - 13:44

Přidat komentář