4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Postup při výkonu

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Bublina (anonym)
Tuhle jsem si našla v levém prsu bulku,doktoři prohlásili, že to není nic vážného, ale dva jiní doktoři informovaní o výsledcích vyšetření doporučili ji odstranit. Informovala jsem se, jak by to slo zařídit, prý by to bylo v celkové anestezii, pospala bych si pár hodin a ještě ten den by mě odvezli domů. Ale mě trápí jedna věc - aplikovali by mi předtím klistýr?
30. Květen 2001 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Byla jsem na podobném zákroku a příprava byla horší než vlastní operace.Klystýr jsem samozřejmě dostala a to hned dva po sobě.Sestra mi vsunula hadici konečníkem někam hluboko do střeva-myslela jsem, že při naplňování prasknu.Jelikož jsem se ihned vyprázdnila následoval další, který jsem se snažila v sobě podržet.
4. Červen 2001 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Eros. (anonym)
A takhle postupuji já - praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!
19. Prosinec 2006 - 18:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama