0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Posílení imunity: prevence (nejen) prasečí chřipky

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Vilímek (anonym)
Zdravotníci řeší pouze: 1. jak zabránit šíření nemoci (to dělali u prasečí chřipky donedávna, teď to už vzdali) 2. jaké léky (které pilulky) nasadit na léčení. Přitom každý ví, že je klíčové, jakou má člověk imunitu a podle toho buď onemocní, nebo ne a případně i když onemocní, s dobrou imunitou má šanci se vyléčit bez větších následků.
30. Červenec 2009 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Arcus Tangens (anonym)
Jedním z prostředků zvýšení imunity je otužování. Překvapivě málo lidí ho používá, i když to nic nestojí. Tipnu si, že lidi, co se otužují, jsou svým okolím považování za jistý druh bláznů. http://www.pimpaku.cz/content/jak-na-ch-ipku-1
31. Červenec 2009 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
moly (anonym)
Nevím jestli jste slyšeli o tom, že na tento druh chřipky umírají lidé právě s velmi dobrou imunitou a ti se špatnou přežívají. Nevím sice jestli tato hypotéza stále platí, ale na začátku ano.
31. Červenec 2009 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Svazák Emil (žá (anonym)
To se mi nezdá. Obecně bych teda čekal, že imunita není skalární veličine, ale že má více složek. Teoreticky by ještě bylo možné, že dochází k něčemu jako "přehnané imunitní reakci".
31. Červenec 2009 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Prevence farmac (anonym)
Prasečí chřipka je uměle vyrobená, plánovaná,očkování bude pro farmacii skvělý byznys!
31. Červenec 2009 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
ArcusTangens (anonym)
A jéje, další konspiračník. Je to už trochu únavné vymlouvat Vám konspiračníkům Vaše mánie, tak posílám link: http://www.pimpaku.cz/content/pan-konspira-n-k-ije-mezi-n-mi
1. Srpen 2009 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Dara (anonym)
Na posílení imunity užívám Wobenzym a jsem s ním spokojená. Dara
18. Srpen 2009 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Já na posílení imunity užívám produkty Akuny. Alveo, Onyx+, Mastervit. Vše tekuté a přírodní, žádné umělé sračky v kapslích, nebo tabletách, protože ty obsahují víc plnidla jak účinné látky. Proto je jejich vstřebatelnost pouhých 3% - 5 %.
19. Srpen 2009 - 7:59
Obrázek uživatele Pepinoo
Pepinoo
Já používám Echinaceu, přibližně dvoj až trojnásobné množství než je doporučené. U nás doporučují minimum, v sousedních zemích jako třeba Německo doporučují lékaři také víc. Pak velké množství vitamínů, hlavně C ale i ostatní - beta karote, E,..zinek, selen, A posledních 10 let jsem neměl chřipku.
28. Listopad 2009 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jediný testovan (anonym)
který prokazatelně zvyšoval imunitu proti prasečí chřipce byl betaglukan. Vyrábí ho víc firem, nebudu tu jak debilní dealeři tvrdit, že ten a ten je nejlepší. Dělá ho víc firem. Ale dávka musí být aspoň 100 mg denně, radši víc. V některých přípravcích je taky jenom 30 mg, to je pak nanic
28. Listopad 2009 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
davenka (anonym)
dobrý den všem co si přejí bíti zdravíííí řasy rovnež pomáhájí při autoimunitních onemocněních jako je revmatoidní artritida, lupus, roztroušená sklerosa apod., rakovině, ale i při kožních onemocněních typu lupenky, dále ekzémy, záněty či při alergických onemocněních.pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
23. Listopad 2010 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
kuku (anonym)
dobrý den všem co si...tak stále to stejné reklama blábolů už na dosti stránkách jsi opravdu trapná!!proč se coeš na seriozní stránky a nebo zakládáš jiné blbostma??!!
23. Listopad 2010 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Proč do sebehned cpát preparáty? A co třeba zkusit kryoterapii (léčba chladem). Do Polaria v teplicích je ted sleva - koukněte na zapakatel.cz.
2. Prosinec 2010 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloš (anonym)
S tím zkušenost nemám, ale já jsem šel rovnou po přírodních vecech a četl jsem ještě aby tam byly betaglukany. A našel! Jsem spokojený s 5Prevemaxem, který už doma bereme všichni a ještě nám voní byt samé jahody :)
26. Únor 2013 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Chulieta (anonym)
Jak posliovat imunitu ? Platí stará klasika, která zní jako ohraná fráze, ale prostě je to tak. Jíst hodně ovoce a zeleniny, dodržovat pitný režim v podobě obyčejné vody a čajů, dostatek pohybu, denně aspoň chvilku strávit na čerstvém vzduchu, doma pravidelně větrat, dostatek odpočinku. Dále jsem pak četla zajímavou věc od jednoho lékaře, teď si nemůžu vzpomenout na jméno, ale psal tam, že zkoumali jak přibližně dlouho vydrží vitamin D z letních měsíců v zimě v lidském organismu a zjistili, že vydrží cca 3měsíce a u lidí, kteří stávili 14dní u moře jen asi o měsíc déle a zrovna v období, kdy tělo přijde o vitamin D se začínají vykytovat chřipkové epidemie, takže to má nejspíš souvislot a měl by se dopňovat i v zimě v podobě ryb, atd nebo jako doplněk stravy.
26. Únor 2013 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonyc (anonym)
Zkuste RIKTA přístroje. Více na WWW.APKP.WZ.CZ Tonyc
27. Únor 2013 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Hynek (anonym)
No kdyby lidi řešili prevenci a zdravý životní styl, tak asi praseční chřipkou neonemocní....dyť nejohroženější jsou přece staří lidé a lidi s oslabeným imunitním systémem. Já užívám echinaceové kapky od Imunitu, jedná se o extrakt z kořene, takže je to nejúčinnější a chřipku jsem neměl ani nepamatuji...
19. Leden 2014 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
helena (anonym)
No kdyby lidi řešili...máte pravdu hynku, taky užíváme celá rodina echinaceové kapky od imunitu a jsem zdraví jako rybičky. My kupujeme echinaceové kapky s ženšenem a hlívou
30. Leden 2014 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Opět tady máme to hnusné podzimní počasí, takže jsem z lékárničky vytáhla echinacové kapky od Imunitu a kapeme o 106 :)
12. Září 2014 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Verka (anonym)
Jo, tak to my máme doma zase wobenzym. Sice jej neužíváme, ale máme ho hezky pěkně v záloze, kdyby na nás něco náhodou lezlo:)
14. Září 2014 - 23:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama