14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Poselství Grálu

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Olda (anonym)
Dobý den, je mi 26 let, bydlím v Praze a jsem čtenář Poselství Grálu. Snažím se podle něj žít, což mi přináší spoustu duchovního užitku a tím i štěstí. Rád bych poznal ženu, která jde stejnou životní cestou a chce najít k sobě někoho, kdo by ji na cestě za Světlem doplňoval.'
25. Leden 2005 - 9:04
Mona (anonym)
Dobrý den,jsem čtenářka Posel.Grálu.Je mi 18.Hledám kamarády se stejným cílem...NikkaB"seznam.cz'
21. Únor 2006 - 18:24
Mr.Jonas (anonym)
Mír s Vámi, mé jméno není podstatné, takže mi říkejte třeba Velmistře! Prostřednictvím této seznamky bych se rád seznámil s člověkem či zvířetem, které by mělo stejně jako já zálibu b Kopromagii a exkrementální filosofii. Mezi mé záliby patří zejména neustálý boj proti hladu, Furher,cestování na svou chatu, kde se v podzemní svatyni oddávám masturbaci nad fotografií Vládi Dobrovolného. Má víra v lepší včerejšek je pevná a neotřesitelná, haleluja, chces i ty být mým kamarádem? Zavolej mi a můžem si dát sraz u mě v Koprochrámu! Mír s tebou bratře a sestro. (máte rádi kompot?)'
9. Květen 2008 - 14:29
viena (anonym)
Ty velmistře debile.To je jen Ježíš! SVATÝ GRÁL MÁME KAŽDÝ V SOBĚ,JEN TO NEVÍ NIKDO.Já ovšem nalezla.'
30. Květen 2008 - 7:06
Lejla (anonym)
Mr. Jonasi, přistupte blíže, nechoďte dále nebo vás potká neštěstí nenadálé. Čeká vás tady had zabiják. Sežere tele, sežere sele a tebe, Jonasi sežere taky, haleluja :-)))))'
30. Květen 2008 - 7:41
ajaj (anonym)
lidi zase vydělávaj :)'
31. Květen 2008 - 17:57
Návštěvník (anonym)
Seslete mi nejakeho posla at mi oznami co je dobre a co spatne, seslete mi posla, hlavne ne osla!
1. Leden 2009 - 22:37
milda (anonym)
zijte citem.vse naucene je druhorade.dejte prostor duchu skrze neho se vam dostane pomoci.ctete casopis phoenix.
18. Únor 2009 - 0:11
Jmesser (anonym)
Hmmm, z vás by Mauerovi měli radost!'
18. Únor 2009 - 11:38
El (anonym)
Dobý den, je mi 26 let,...Ahoj Oldo žiješ ještě ?
16. Říjen 2010 - 12:51
Lala (anonym)
ahoj jak se dá vymazat příspevěk kterou jsem sem pred lety vložila? on tu furt je a není léta aktuální. děkuji.
24. Listopad 2013 - 22:04
jak se dá vymaz (anonym)
ahoj jak se dá vymazat...Nedá. Bude tu na věčné časy, dokud server serverem zůstane.
24. Listopad 2013 - 22:27
Lala (anonym)
to je tedy nicmoc, ráda bych to smazala, fakt to nejde?
11. Březen 2016 - 11:46

Přidat komentář

Reklama

Reklama