210 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Poselství grálu

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
Jsem jeho čtenářkou asi 3 roky a snažím se podle něho žít. Je tu někdo, kdo by si chtěl o tomto tématu popovídat a předat zkušenosti? díky
17. Prosinec 2003 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Nevim o co jde. Muzes nam trochu priblizit jejich filosofii?
17. Prosinec 2003 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Ahoj,jednou se mi ta kniha dostala do ruky...precetla jsem par kapitol, nerikam, ze je v ni vsechno spatne, ale zit podle "prirucky"...Nevim, myslim si, ze by clovek nemel byt nucen nejakou virou k cemukoli..A tohle mi prijde opravdu jako diktovani.Ale proti gustu zadny...Znate to.Mejte se pekne.S*
19. Prosinec 2003 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
Dobrý den,nevím, zda o tom můžu tak otevřeně hovořit, ale mé úmysly jsou jen dobré.Tato kniha je pokladem pro lidstvo. Je jakýmsi světlým bodem ve tmě. Hlavně je určena pro všechny lidi, ale z mé zkušenosti ji přijme jen několik, kteří v sobě ještě mají čisté cítění a s dnešním světem se nemohou smířit. Zájemcům můžu poslat třeba okopírovanou přednášku. Mějte se krásně a buďme na sebe hodní
27. Únor 2004 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Přeji pěkný den!Blueblueblue, pokud máte zájem, můžeme si psát. Já jsem čtenářkou Poselství vlastně už přes devět let. Myslím ale, že by bylo lepší přímo na mail. Pokud chcete, uveďte svůj. :-)
22. Květen 2004 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Vážená blu..., tvrdíte,že žijete podle Poselství, ale hned na začátku svým uvedeným "jménem" dáváte najevo, že tomu tak není. Stydíte se za sebe? Ivan.
13. Srpen 2004 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Tatiana (anonym)
Milá pani bluebluebluenašla som vaše stránky a núti ma to vyjadriť sa k tomu. Ste si naozaj istá, že je toto ten správny sposob,ako rozprávať o Posolstve...? Nemalo by to byť o h?adaní a nie o ponúkaní?" Položte túto knihu na vysokú skalu..."
20. Září 2004 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
saba (anonym)
SEKTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. Září 2004 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan K. (anonym)
Dobrý den, paní nebo slečno,považuji se také za čtenáře Poselství Grálu, který se podle něj snaží žít. Také mám tu zkušenost, že tuto knihu bere tak vážně, jak by se brát měla, jen hodně málo lidí, a proto jsem měl radost, když jsem na Internetu našel Váš příspěvek do tohoto fóra. Moc rád bych si o Poselství popovídal a - jak píšete - vyměnil zkušenosti. Jestli budete mít zájem, napište na můj e-mail. S pozdravem, Jan K.
23. Leden 2005 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan K. (anonym)
Ještě jsem zapomněl napsat do svého předchozího příspěvku napsat oslovení paní nebo slečno blueblueblue, ale budu rád když se mi ozve třeba i paní nebo slečna podepsaná jako :-). Děkuju, Jan K.
23. Leden 2005 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Zdravím tě blue..., chtěla sis popovídat o Poselství. Pokud chceš, napiš co konkrétního ti leží na srdci.
24. Leden 2005 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tatiana (anonym)
Dobrý deň,ešte donedávna som bola toho názoru, že príspevky o Posolstve na internet nepatria, ale dostala som sa na stránky, ktoré ma presvedčili o opaku. Ak sa chcete dozvedieť niečo nové, zaujímavé, a hovoriť o posolstve, skúste na stránkach www.putnici.sk.
26. Únor 2005 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
Děkuji všem, co pochopili mé konání. Poselství je pro mě svaté. Jen se cítím v této společnosti osamělá a ráda bych našla přátele, se kterými bych si o tomto a podobných tématech povídala. Myslím, že komunikace s ostatními je důležitá. Všichni se snažíme o světlo v naší duši.
26. Únor 2005 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan K. (anonym)
Dobrý den, paní blueblueblue,nevím, jestli jste si všimla mých předchozích příspěvků, ale protože jsou mi Vaše příspěvky vcelku sympatické a hlavně - jak jsem psal i ve své předchozí reakci - protože zřejmě berete Poselství opravdu vážně, chtěl bych Vám tímto znovu napsat, že bych se s Vámi opravdu rád sešel. Já beru Poselství naprosto vážně. (Např. mne udivuje, že v jednom z předchozích příspěvků paní jménem Marie tyká, přestože se v Poselství píše, že tykání je vyhrazeno pro manželské a přátelské svazky (stručně parafrázováno)). Jestli budete chtít, paní blueblueblue, můžete mi napsat na e-mail (když kliknete na podtržené jméno). Souhlasím s Vámi v tom, že komunikace je důležitá - a vzájemné posilování lidí, kteří se snaží žít podle Poselství, je podle mne také důležité a přirozené, stejně jako jejich setkávání - vždyť je to i v souladu se zákonem přitažlivosti stejnorodého atd. atd. Avšak musím rovnou napsat, že pokud jde o členy oficiálního Hnutí Grálu, tak ti jsou podle mě "mimo" (což může někomu připadat zvláštní, ale pro paralelu není třeba chodit daleko, např. spousta křesťanů si také namlouvá, jak žijí podle Kristova odkazu nebo jak to nazvat to málo, co se dochovalo, ale přitom např. vedou války nebo souhlasí s válkami a tedy se zabíjením lidí... atd. atd., to už jsem se trochu moc rozpovídal).Já bych Vám, paní blueblueblue, napsal přímo, ale u Vašeho příspěvku se neobjevuje možnost napsat Vám na e-mail, takže musím volit tuto cestu.Zdravím VásJan K.
28. Únor 2005 - 1:54
Obrázek uživatele Návštěvník
nekdo (anonym)
Opravdu se klanim pred touto strankou a jeji diskuzi, protoze tady je snad opravdu vsechno. Jeste vic me prekvapilo, ze je tu i tema Poselstvi Gralu. Ja sem na nej narazil nahodou, kdyz sem hledal neco o problemu masite nebo rostlinne stravy. No a co na me nevypadlo. Precetl jsem si z tetou knihy celou kapitolu akorat tykajici se tohoto tematu, castecne i jine, ale kazdopadne si myslim, ze ta kniha je presne tim, za co se vydava. Zadna sekta, ale naprosta realita - pravda. Ale jednu vec jsem se z toho clanku nedovedel. Proto bych byl strasne rad, kdyby mi nekdo ohledne teto kapitoly o strave poradil. Tyka se to ostatnich potravin (v pripade toho masa nepotravin), ktere do naseho jidelnicku nepatri - mleko a spol. Opravdu nevim a dost me to zajima. Tak snad dekuji.
26. Prosinec 2005 - 2:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Edita (anonym)
Som rada,že som sa stretla aspoň cez mail s ?uďmi,ktorí sa zaoberajú Posolstvom Grálu ( Od Abdrushina) a jeho vysvet?ovaním na pomoc ?uďom.Je to kniha o ktorej sa dá povedať naj, naj,najlepšia čo sa kedy ?uďom dostalo do ruky.Len ju treba pochopiť a tak žiť.To sa však nedá,ak sa človek nezbaví zlých návykov a nežije pre dobrotu a lásku pre druhých.Vtedy zmiznú choroby a všetka negativita z ?udí.Rada si o tom s niekým popíšem.Skúste sa ozvať na mail.
15. Leden 2006 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
?uboš Ďurfina (anonym)
Pre čitate?ov Posolstva Grálu ponúkam navigáciu na zaujímavú stránku, súvisiacu bezprostredne s týmto dielom: www.ao-institut.czStránka prináša tiež poznatky o vesmíre, ktoré neboli doposia? nikde publikované.Touto cestou je tiež možná komunikácia na úrovni vecných otázok a odpovedí.S pozdravom,Luboš Ďurfina, Poprad
23. Leden 2006 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
seeker (anonym)
take se snazim zit co nejlepe ... takovych lidi je mnoho ... ale vyvarovala bych se takovych veci, ktere ve vas vzbuzuji pocit, ze si nemuzete najit pratele mezi lidmi, kteri vyznavaji jine veci nez tu vasi ... to uz poukazuje na sektu (clovek ktery je uvnitr sekty si nikdy nepripusti, ze je to sekta ... ale pro duchovni hledace je dobre co nejdrive nastudovat, jake jsou znaky sekty ... a az pak pokracovat na duchovni ceste ... chcete prece hledat pravdu a ne zjistit, ze jste zili nekolik let v bludu, at uz jste se pritom citili jakkoli chraneni a spokojeni (muze byt zpusobeno vymytim mozku)
29. Březen 2006 - 16:01
Obrázek uživatele Návštěvník
věra (anonym)
Doporučila bych si přečíst všechny knihy které Pan Staněk napsal.Kdo se opravdu zajímá o to, jak žít v souladu s vesmírným řádem, zjistí že autor není z žádné sekty,ale že jde o vyjímečného člověka.AGAPE vydává též občasník,kde autoři odpovidají na zajímavé otázky.www.agapebrno.cz
29. Březen 2006 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Sebastian (anonym)
Teda Seeker! Velká pochvala! Rozumnej názor. Problém je, si alespoň myslím, že nemají čemu věřit. Pak takoví lidé končí právě v rukou sekt, protože jsou neznalí světa a uvěří na první milé povídání a chování od vyškolených vyslanců nějakých emisarů "Bludů". Což někdy může být lepší, než aby skončili na tvrdých drogách, ale bohužel většinou je to spíše ještě horší. Bohužel...
30. Březen 2006 - 1:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jo a moje žena to četla a skončila na psychyatrii a dnes je nesvéprávná. kdo mi ji vrátí do života ? zase nějaký posel?
12. Květen 2006 - 12:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ano, Staňkovy knihy doporučuju též.
3. Červenec 2006 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odporúčam zájsť na stránku www.sekty.sk
29. Červenec 2006 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
stanislav (anonym)
Není možné spojovat knihu Poselství Grálu
27. Listopad 2006 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
www.TRUTH911.NET
2. Prosinec 2006 - 6:52
Obrázek uživatele Návštěvník
věra (anonym)
Knihu Ve Světle Pravdy jsem začala číst, jsem ráda, že jsem si ji koupila. Na obale je napsáno:Vyvstane-li v čtenáři přání navázat kontakt s lidmi,jimž se stalo Poselství Grálu základem životního přesvědčení, může se obrátit na adresy:kontakt"Hnutí.Gralu.cz nebo www.Poselství.Gralu.czJá jsem zatím na začátku a uvědomuji si pravdu psaných slov. Pro pána, jehož žena zkončila na psychiatrii. Musela mít nějaké psychické potíže dříve, kniha nemoc nevyvolá. Naopak mě velice pomáhá. Pravda je, že není určena pro každého, je třeba již trochu o duchovním životě něco vědět. Ale podle mě, komu to nic neříká, ten ji číst nebude.Já sama od sebe bych ji jen tak nikomu nepůjčila, kdo se o duchovní život zajímá, by si jistě knihu koupil a přečetl.
16. Prosinec 2006 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Stanislav (anonym)
Knihu Ve Světle Pravdy
22. Prosinec 2006 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA CMABRIDGE UINERVTISY VLŠYO NJAVEO, ŽE NZEÁELŽÍ NA POŘDAÍ PSÍEMN VE SOLVĚ. JEDNINÁ DLEŮITŽÁ VĚC JE, ABY BLYA PNVRÍ A PSOELNDÍ PÍMESNA NA SRPVÁÉNM MSTÍĚ. ZYBETK MŽŮE BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TYTO PŘOÁD BEZ PORLBMÉŮ PEŘČETŠ. JE TO PORTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK NETČE KDAŽÉ PENSÍMO, ALE SVOLO JKAO CLEEK.
22. Prosinec 2006 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Lokomotiva (anonym)
njo to je prevda.. a můj mozek to dotváří tak rychle a rozmanitě, že tam často strčí jiný slovo a změní tím význam... což není uplně nejlíp
23. Prosinec 2006 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Evelyn (anonym)
Stanislave, píšeš hezky, ale když to vezmu opravdu důsledně, není možno dodržet úvodní slova knihy, neboť i ti všichni, kteří přijímají slova této knihy za své a chtějí podle nich žít, jak říkáš, tím také přijímají pouze cizí hotový názor, takže opět kráčejí s berlemi. Jistě, vím, jak to myslíš :) Přijímejme tedy slova moudrých, když s námi v nitru zasouzní a zkoumejme je a prověřujme aktivně ve vlastním životě. Možná, že když jdeme po té správně cestě vedoucí k Pravdě, až tak moc nezáleží na tom, zda po ní kráčíme vesele a rychle bez pomoci nebo pomalu a šouravých krokem s berlemi. Jednou tam stejně dojdeme všichni. :)
23. Prosinec 2006 - 9:43

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama