5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Poradíte,co dělat?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
michal (anonym)
Ahoj lidičky,mohl bych vás požádat o radu? Už jsem sem jednou psal, ale situace se od té doby trochu změnila. Tenkrát jsem psal, že jsem se moc zamiloval do jedné holky, dlouho jsem se nedokázal odhodlat jí to dát jakkoliv najevo, až jsem jí nakonec napsal aspoň mailík, kde jsem se jí svěřil, co k ní cítím. Odpověděla, že děkuje,že jí mail potěšil, ale že ted?někoho má. Tak jsem byl moc sklamaný, popravdě jsem moc nevěřil, že bych ještě někdy mohl dostat nějakou příležitost. Spíš jsem jen doufal v nějaký zázrak. Ale teď jsem se nedávno dozvěděl, že se s tim klukem rozešla. Nemůžu říct, že bych s toho měl radost, protože je asi z toho dost nešťastná. Ale nemůžu se ubránit tomu, že teď neustále myslím na to, že je to možná nová šance. Je teď volná, třeba bych to mohl časem skusit. Ale právě mám obavy z toho, abych to nepokazil. Chápu, že teď asi je dost smutná a na nějaké nové seznamování asi nemá náladu, ale současně jsem hrozně nervózní z toho, že když zase budu čekat moc dlouho, tak si třeba někoho najde. Moc ty svoje současné pocity asi neumím vyjádřit, jen prostě nevím, co teď dělat. Tak jsem se jen chtěl zeptat na váš názor, i když je mi jasné, ža každý prožívá rozchod jinak a tak že žádná universální rada asi neexistuje.Tak písněte,budu se těšit.Díky a ahoj.
30. Září 2005 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
mirka (anonym)
Ahoj :) Dokážu si představit, jak Ti asi je. Za svůj život už jsem poznala, že sebekrutější pravda je lepší, než NEVĚDĚT. Takže moje rada zní - zkus se s ní znovu dát do řeči (přes mail, ale klidně i naživo!) a zjistit, jak na tom jsi. Samozřejmě velice opatrně a nenápadně ;-) Je škoda, že tenkrát po tom prvním mailíku jste si nezačali aspoň kamarádsky dopisovat, teď by to bylo snazší. Za sebe jako holku Ti můžu říct, že na nějakej kamarádskej mailík bych zareagovala i po rozchodu s přítelem. A kdo ví, možná, že ta dívka není až tak nešťastná, třeba jejich vztah netrval moc dlouho nebo třeba to v něm skřípalo... Netuším, kolik vám je oběma let, jestli oba studujete, pokud ano, jestli na stejné škole... být Tebou, poslala bych jí přes mail nějaký roztomilý pohled např. se štěňátky, to určitě nikoho neurazí, a pod to textík, já nevím, třeba jestli si na Tebe ještě vzpomíná, jak se měla o prázdninách, co říká ve škole na to a to a že jí přeješ hezký den... Podle její reakce uvidíš, na čem jsi. Něco podobnýho můžeš zkusit i naživo, opět nevím konkrétně, jak to s váma je, ale zincenovat nenápadné potkání ve městě/na tramvajové zastávce/na chodbě školy není zas takový problém... ;-)
1. Říjen 2005 - 10:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Ahoj Mirko,diky za odpoved,omlouvam se, ze reaguju tak pozde, ale driv jsem se na net nedostal.No,oba studujeme na VS, ona asi o 3 rocniky niz.Nejak v tehle vecech moc neumim chodit, nechci nic pokazit, ale ani promeskat.Ja jsem si s ni,pote,co mi rekla,ze je zadana,parkrat mailik vymenil.Takze to bylo v pohode.Ale ted,co se s tim klukem rozesla,tak jsem, s ni jeste nemluvil.To jsem se dozvedel nahodou od jeji kamaradky.Takze ona asi nevi,ze ja vim,ze se rozesly.Diky moc za rady,ja to zkusim nejak vymyslet,co ji napsat,nebo jak ji nekde potkat.Zatim ahoj
3. Říjen 2005 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
To je slozite neco poradit.Ale hlavne to neuchvatat.Preju hodne stesti
4. Říjen 2005 - 18:41

Přidat komentář