35 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pomůže mi někdo,prosím!

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Dobrý den potřebovala bych pomoci už si nevím rady tak pro začátek jsem 18 letá slečna s Moravy a už půl roku mě trápí něco sčím mi ani lékaři neumí pomoci,jelikož po vyšetřeních mi nic nenašli a tak to dál neřešili.Ale mě je stále stejně mívám tak jednou do týdny stavy když se po námaze,či vzrušujícím zážitku,nebo naopak stresu dostaví bolest hlavy,nevolnost,malátnost,častá stolice,čistá někdy průjmová,časté močení a pocit úzkosti,taky mě večer trápí suchý kašel,ale to může mít jinou přičinu nebo taky ne..Dokážu sní všechno jednu dobu mi je skvěle,jindy hrozně,taky nesnesu alkohol hned se mi udělá zle.Prosím pokud by mi mohl někdo poradit byla bych moc ráda napište sem děkuji..
15. Srpen 2007 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Trenér (anonym)
ténuj. Jestli se pohneš jednou za týden, tělo je z toho paf:-)
17. Srpen 2007 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Simča (anonym)
Michalo a tlak máš v pořádku?Možná je to tlakem,vypadá to taky jako kdybys měla náběh na migrény-taky to občas mám,ale spíše mi to způsobuje prudký pokles tlaku
17. Srpen 2007 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
pomoc (anonym)
www.eft.cz
17. Srpen 2007 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
No já bych zkusil zajít s tím k psychiatrovi, nelekej se hned, to není to, že by jsi byla blázen, asi jsi už slyšela, že jít k psychiatrovi není ostuda. Podle mě to vypadá na neurozu a proto ti nic normální doktoři nenajdou. Nervy dovedou pěkně pozlobit fyzickou stránku těla a pokud píšeš o stresech a tak, právě to mě napadá, že ty stresy nedokážeš brát tak, jako silný člověk, kterého hned něco nerozhází. Přesně to co uvádíš o té malátnosti, úzkosti atd, je přesně příznak poruchy duše. Neměj strach a řekni své praktické doktorce, aby ti dala doporučení k Psychiatrovy..... ne fakt nemusíš se bát, nepošle tě do blázince. Sám tam už chodím několik let a už se z toho všeho nepříjemného dostávám, a zvládám situace i náročnější v pohodě. On ti napíše nějaké léky, které jsou už dneska docela vymakané a dovedou velmi dobře napravovat problémy, které jsou v mozku a které nás potom zlobí těmi nevolnostmi. Opravdu se ničeho neboj, aspoň to zkus, když tak tam nemusíš potom chodit když, se ti to nebude zdát, ale věřím, že ti tam pomůžou a zase budeš fungovat jako dřív. Chodí tam spousta i mladých lidí. Hodně zdaru Jan
17. Srpen 2007 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Luci (anonym)
Souhlasím s Honzou, měla jsem také takové stavy a měly co do činění s neurózou, i když by to do mě nikdo, ani já sama, neřekl. Vyhledej psychiatra nebo psychologa a vůbec se toho nelekej. Páčko
18. Srpen 2007 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Každý jsme jinak odolný.Já bych to také viděla na "slabší nervy", ale to můžeš mít i zděděné.Dá se s tím žít, ale musíš se naučit s tím zacházet, mít při sobě léky a vědět, že se nesmíš přepínat a pít alkohol.Já sama to mám a na to ti psychiatr nepomůže.
18. Srpen 2007 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Ahoj.Take souhlasim s Luci.Mela jsem podobne stavy jak ty.Pomuze ti psycholog aneb psychiatr.Zdravim.
18. Srpen 2007 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
To Lada: trochu si protiřečíš ... asi ani nevíš co tu píšeš. Jak můžeš někomu psát aby měl u sebe léky a potom napíšeš, že na to psychiatr nepomůže. Od koho asi bude mít ty léky, jaké léky? Ten psychiatr tě vyslechne a pokud mu řekneš vše, tak podle toho zvolí léky, pokud nezaberou zkusí jiné, je toho veliká řada a tak se to někdy musí zkusit. Ale právě léky může předepsat ten psychiatr. A pak je druhá věc a tou je možnost, krom psychiatra k vůli lékům, docházet k psychologovi a promluvit si s ním. Vím co mluvím a proto to tu píšu. Lidí i mladých je dneska nemocných na duši je dost a to se pak projeví různě. Jak k tomu člověk přišel je věc jiná, někdo to má vrozené a někdo třeba z mlada ze špatných rodinných vztahů. Nechtěl bych tu pitvat příčinu, na to je právě ten psycholog, ale zrovna tak dobře může pomoci psychiatr, který umí fungovat jako psycholog, ale takových je málo, takže asi spíš hledat psychologa. Jako první je, ale potřeba něčím srovnat tu neurózu a na to jsou ty léky. Třeba Neurol může předepsat i odvoďák, je to rychlý pomocník při nervové atace, ale prostě je potřeba nebát se svěřit se s tím problémem doktorům, není to žádná hanba, takových lidí s těmito problémy je mnoho a nese to trochu tato hektická doba, pořád někam spěcháme a máme spoustu starostí a nervů. Takže Lado, pokud sama nechodíš k psychiatrovi, tak tu netvrď, že ten nepomůže, právě od toho tady jsou a z vlastní zkušenosti vím, že právě oni mi pomohli.
18. Srpen 2007 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Ina (anonym)
Ahoj k psychiatrovi zajdi jako poslední,mě tam taky všichni posílali,že je to neuróza atd. po 5 letech užívání antidepresiv jsem z nich dostala trombocitopatii,podělali mi krev, červené krvinky a nakonec se ukázalo,že všechny problémy způsobovali chlamydie,candida,helicobacter,stafilokok.Dnes jem zdravá,vyléčili mě bylinky,kontroly jsem měla na imunologii,během léčby až do úplného vyléčení.Pro lékaře jsem blázen a nevěří mi,ale mě to nevadí hlavně,že mi už nic není a necpou do mě zbytečně remeron na nervy, které jsem neměla nikdy v nepořádku,teď si doléčuji trombocitopatii bylinami a doktoři se nestačí divit,jak se mi prý sama od sebe zpravuje krev,no co jim budu povídat,já jenom,abys nedopadla jako já,první musíš hledat nemoc příčinu a když nic nenajdou až pak psychiatr,nezačínej od konce,prohrab internet.
18. Srpen 2007 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
To Jan: Jane, napadat umí každý, komu chybí agrumenty a znalosti.Píši jen z vlastní zkušenosti,tak buď tak laskav a přečti si něco o toleranci.Posílat lidi na psychinu není žádné umění.
18. Srpen 2007 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
To Lada: Lado, já tě nenapadám, jen se ti tu snažím vysvětlit, že to co jí tu radíš je nesprávné. Já mám argumenty, píšu tu ze svých zkušeností, nebýt psychiatrů, tak už jsem tu taky nemusel být. Moc mi pomohli a vše bylo dob mládí, kdy otec chodil domů opilý a dělal tam bordel. Jako dítě jsem se přes to nějak dostal, ale problémy začali v patnácti letech a pak se to táhlo dál a dál a nabalovali se k tomu další a další problémy. No nic začal jsem to řešit až v padesáti a teprve teď se mi udělalo jasno a spostu problémů jsem odhodil. Jenže jsem už na tu psychinu nešel dřív a rozhovory s psychologem jsou také dobré, jen musíš narazit na toho správného. No a taky naposledy jsem tam musel po úraze pádu se stromu, úplně jsem ztratil sebedůveru a nic mě nebavilo, nebyl jsem schopen udělat sebemeši věc, strašně jsem si nedůvěřoval a tam na psychině mi z toho dostali a jsem za to moc rád. Takže už přeci jen něco o tom vím a vím co taková rozhozená psychika dovede udělat za paseku s lidským tělem. Věř si čemu chceš, ona to může zatím jen zkusit a jestli se ji to nebude pozdávat, tak tam nebude chodit, toť celé. A ty se na mě nehněvej, nechtěl jsem tě naštvat, jen mi vadilo, že z nějakého nevím jakého strachu jsi jí to rozmlouvala a to se mi nelíbí.
19. Srpen 2007 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Simca (anonym)
Mam podobnou zkusenost jako Ina, nicmene v tvem pripade to opravdu vypada na psychiku. Caste moceni, migrena, prujem, atd- to jsou vse problemy vyvolane psychikou...... Moje rada: vypozoruj si, co jsou presne spoustece techto problemu. Zkus se na par tydnu vyvarovat techto spoustecu a pokud budes vporadku- opravdu rozvaz psychiatra. Pokud jsou tyto spoustece az druhorada pricina-tudiz pouze ovlivnujici faktor- musis zacit hledat pricinu. nenech se umorit milionem vysetreni, tak jak jsem to v minulosti udelala ja.
19. Srpen 2007 - 2:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Lidi moc děkuju za odpovědi,hm je pravda,že mám nízký tlak už tím trpím asi dva roky a můj život po psichické ztránce nebyl vůbec nejlepší,šikana na školách,rodinné problémy,ale nevěřila jsem tomu že by to mohlo být vážně z toho..
19. Srpen 2007 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Mišo, navštiv babičku z jedné i druhé strany a popovídejte si. Potom udělej inventuru své stravy z dlouhodobého hlediska na příklad za měsíc. Udělej srovnání na množství živé a mrtvé stravy. Nastuduj co to je.....často změna životního stylu dělá zázraky. A babičky jsou většinou dobří psychologové.Mohu Ti poslat "testy" na Tvé problémy a sama si to vyhodnotíš. Odkaz je na www.aloe-gel.cz
20. Srpen 2007 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Honzo (anonym)
zase jeden z dealerů Aloe. Moc drahý a úplně neúčinný. Jdi do s tím řiti.
21. Srpen 2007 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Alkopepa (anonym)
Já mám to samé a neřeším to , vždycky když se ožeru se poseru, je mě blbě, bliju a koukám jako kocour, když sere do plev.
21. Srpen 2007 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Ahoj Míšo, podle tradiční čínské medicíny Vaše problémy vypadají na oslabenou Slezinu - bývají problémy s trávením, řidší stolice, ospalost po jídle, závratě, malátnost, pocit těžké hlavy a těžkého těla atd. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang"volny.cz, pošlu Vám dotazník, zdarma vypracuji diagnostiku a doporučím vhodné bylinné směsi. S pozdravem Hanka.
26. Srpen 2007 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
nealko (anonym)
Hanko, co když někdo slezinu nemá? Co potom,
26. Srpen 2007 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Prosím o radu,mám 13ti letou dceru již 3 roky nemocnou se štítnou žlázou,a před týdnem ležela ve fakultní nemocnici v Praze, kde jí vyšetřením zjistili zbytnění mukoperiostálnívýstelky v pravém Highmoru,mírně smíšenou hyperlipoproteinémie,nikdo mi pořádně nevysvětlil z lékařů co to přesně je, proto prosím,kdo my poradí,nemohu to nikde najít,email JermanovaZ"centrum.cz děkuji všem
2. Září 2007 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jsem z Moravy (anonym)
Pomůžu a poradím. přes BIOMOL. mail: disc"wo.cz pepa1
3. Září 2007 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza pro Anony (anonym)
Nedávno mnozí se snažili dát nějaké rady Michaele. Některé příspěvky jsou ale zarážející. Pominu-li již vulgarnost, tak je to jako jeden o voze a druhý o koze. Posuďte sami : 20. 8. 2007 14:35:53, Honza Mišo, navštiv babičku z jedné i druhé strany a popovídejte si. Potom udělej inventuru své stravy z dlouhodobého hlediska na příklad za měsíc. Udělej srovnání na množství živé a mrtvé stravy. Nastuduj co to je.....často změna životního stylu dělá zázraky. A babičky jsou většinou dobří psychologové.Mohu Ti poslat "testy" na Tvé problémy a sama si to vyhodnotíš. Odkaz je na www.aloe-gel.cz odpovědět >> 21. 8. 2007 09:19:33, Honzo zase jeden z dealerů Aloe. Moc drahý a úplně neúčinný. Jdi do s tím řiti. Nejednalo se vůbec o Aloe, ale o diskusi s babičkama, která je někdy prospěšnější než s psychologem. A potom se jednalo o výživu....a tak se chci jen Anonyma zeptat, jakou radu dává Michaeli ?
3. Září 2007 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
daka (anonym)
K Ina z 18.8. Mám taky podobné potíže, a myslím, že příčina bude někde v těch breberkách/chlamydie,candida,stafilokoky,../,ale poraď, kde mi na to udělají vyšetření. taky se cpu antidepresivama a žádné zlepšení - je to pořád horší.
3. Září 2007 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
štítná žláza na 90%
4. Září 2007 - 1:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Tak jsem tady opět zas děkuji za některé rady a zjistilo se přece jen že většina mých problému způsobila vážně psichika už asi měsíc piju čaj Lapacho sice jsem nevěřila jak by mi mohl pomoci obyčejný čaj,ale je mi lépe trávení se zlepšilo,už dokonce snesu i kávu a alkohol,vyšlo ze mě mnoho nitek snad nějací střevní paraziti a cítím se mnohem lépe..Jen jediné sčím mám stále problémy je nízký tlak pokud by měl někdo nějakou radu,děkuju..
6. Září 2007 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Renča (anonym)
13 let mám záchvatovité bolesti na levé straně hrudníku a ted ještě v břiše.Jsem vyšetřená na všechno,gastro,kolono,enteroscopie,krevní testy nic se nenašlo.Mám kolísavé CRP 5-300,je úplně jedno jestli beru antibiotika nebo ne,vždy je stejný průběh.Nezabírají žádné analgetika.Ted mě léčí Medrolem16mg /je to děsný driák/,čeká mě dvoubalonová enteroscopie v Hradci Králové a vyšetření na tropické medicíně.Jestli máte někdo stejné problémy,nebo zkušenost s tou dvoubal.enteroscopii dejte mi prosím info.Mám z toho hrůzu.zlučník nemám,ani slepé střevo,ani vaječníky ,ani vejcovody.Všechna vyšetření negativní.POMOC !!!
6. Září 2007 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Myslím,že má Jan pravdu.Taky jsem něco takového měla,byla jsem všude možně na vyšetřeních a nic:o( Na konec jsem byla u psycholožky a dala mi přechodně nějaké léky a ted jsem v pohodě.Bylo to teda před pár lety,ale bylo.Byla jsem hrozně hubená a ani jsem nemohla nic moc sníst.A ten alkohol,to sedí,když jsem něco pila,tak to byla katastrofa!Držím palce a at jsi brzy zdravá:o)) Eduna
19. Září 2007 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Dobrý den, chtěl bych upozornit na webové stránky, kde jsou informace, které by mohly pomoci mnoha lidem: www.bruno-groening.org/tsch/ "Důvěřuj a věř, pomáhá, léčí Boží síla" "NEVYLÉČITELNÉ NEEXISTUJE - Bůh JE NEJVĚTŠÍ LÉKAŘ"Bruno Groning Přeji hodně štěstí ;-). Jan
13. Leden 2008 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jan je dement
13. Leden 2008 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Ján (anonym)
renča skus si dať 10 mg diazepam ked ťa to chytí mohlo by to mať psychický povod taktiež by som si dal ortopedovi alebo chiropraktikovi napraviť chrbticu v minulosti som mal podobne problemy
13. Leden 2008 - 19:30

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama