6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pomočení v nemocnici

10. Září 2018 - 0:27

Komentáře

Obrázek uživatele Johny M.
Johny M.
Zdravím, jsem kluk, je mi 17 let. Brzy půjdu do nemocnice na kontrolu kvůli imun. systému. Mám nařízeno od lékaře, že mám hodně pít. Problémem je, že za poslední rok, pokaždé když jsem měl toto nařízeno tak jsem se v noci alespoň jednou pomočil. Bojím se, že by se něco takového mohlo stát i v nemocnici. Mám to říct sestrám? Já se totiž hrozně stydím jako 17letý kluk říct setře, že se jsem se v noci počůral a nechat je mě vidět v mokrém pyžamu. Napadlo mě požádat o plínu, ale tu mi asi jen tak nedají a navíc bych se styděl ještě víc. Poraďte mi. Jaká by byla reakce sester, že jsem se počůral? Co by udělaly? Dostal bych tu plínu? Fakt se dost bojím a dost stydim. :(
30. Leden 2018 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Mamlasi, (anonym)
Zdravím, jsem kluk, je mi 17...to se nedivím, že se stydíš. Je to ostuda. Normálního člověka potřeba čůrat vzbudí. Takže ty nejsi normální. Skoč si za psychiatrem.
3. Únor 2018 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Nevidím v tom problém. stačí noční sestře říci že máš takoví a takoví problém nebo at to řekne sestrám matka a ona si tě navečer odvede do nějaké koupelny a dostaneš plenu na to si natáhneš kalhoty od pyžama a šapajdá do postele, ani ostatní spolunocležníci nic nepoznají.
4. Únor 2018 - 0:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Nevidím v tom problém....Také jsem to tak měla a v pohodě, jen když přišla operace tak mě řekli běž se vyčůrat pak jsem si lehla na postel a přišla ta jediná trapná chvíle 4sestry mě obklopili , sundali pyžamu ,změřili tlak , do zadku dostala injekci na spaní dostala jsem před zraky 4sester plínu a dál to bylo v pohodě zakryli mě duchnou a vzbudila se až po operaci a přebalená.
4. Únor 2018 - 0:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Sestra (anonym)
Také jsem to tak měla a v...Nikdo se nebude s nikym parat. Nikdo s nikym nebude chodit do koupelny. Pleny nejsou beznou vybavou. Kdyz se nekdo pocura, nezazila jsem to, vyresilo by se to cevkou na dobu nutnou. A doporucenim vysetreni na urologii.
4. Únor 2018 - 8:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama