50 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

POMOC !!! Zkušenosti s vibrační plošinou !!!

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Buchta obecná (anonym)
Hledám někoho, kdo má zkušenosti s cvičením "" třesením "" na vibrační plošině ! Nechci si opět naběhnout , týdně vyjde na 700,- pokud by mělo smysl dám, ale už jsem vyhodila 3 000,- za lymfodrenáž, tak jsem skeptická. Díkyyyyyyyyyyyyyy
29. Červen 2009 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
odpověď (anonym)
Jsi naivka,která vyhodí peníze,za nic aby chytráci bez práce měli kapsy plné peněz,které tahají od(hlupáků).
30. Červen 2009 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Hele, mě to nadchlo, koupil jsem si čínskou shitku za 9900, třesu se (cvičím) 3x týdně cca 25-30 minut. Sundal jsem 18 kilo, teď mám 98 a konečně mě začalo bavit trochu se hejbat.
9. Červenec 2009 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Eidriena (anonym)
Já mám doma taky vibrační plošinu a jsem nadšená, cvičení není nijak náročné a zabere jen chvilku denně, at se moc neunavím... zkuste www.maddiamond.cz
10. Srpen 2009 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
koupila jsem si vybrační plošinu Master G4 jen za 6000Kč. Ale nmám k tomu cviky. Nepůmůže někdo?? Díky
20. Listopad 2009 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
koupila jsem si vybrační...TAké uvažuji o koupi. Jak jsi spokojená??
25. Leden 2010 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
TAké uvažuji o koupi....Dlouho jsem uvažovala o koupi plošiny, prolezla jsem snad všechny diskuze a byla si i vyzkoušet několik plošin na vlastní kůži. Chtěla jsem aby byla hlavně bezpečná a opravdu funkční.Nakonec jsem šla do smart od fitvibe.Zatím spokojenost cvičím 3 krát tejdně úbytky na váze malé tak 0,5 kila za týden ale stálé a přestali mě bolet záda. Celou dobu jedu podle vestavěnýho trenéra.
24. Červen 2010 - 13:52
Obrázek uživatele Marketa5
Marketa5
Hledám někoho, kdo má...Ahoj, my v našem zařízení vibrační plošinu máme (je jen jedna z mnoha procedur na hubnutí) a máme skvělé zkušenosti. Je to hlavně o tom, že na tom nestačí "jen tak stát", ale provádět "cvičební" postoje, při kterých se zpevňuje a odbourává tuk z určitých částí těla. Určitě mohu doporučit, ale chce to chodit pravidelně a častěji, než třeba dvakrát třikrát.
24. Červen 2010 - 14:31
Obrázek uživatele Marketa5
Marketa5
koupila jsem si vybrační...Cviky zkus hledat na netu.
24. Červen 2010 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Našla sem odkaz (anonym)
koupila jsem si vybrační...http://www.figurestudio.cz/obrcl-mozne-polohy-pri-cviceni-na-vibracni-plosine-12-69
23. Prosinec 2010 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Alča (anonym)
Dlouho jsem uvažovala o...A co je to za plošinu s tim trenérem?
18. Březen 2011 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
A co je to za plošinu s tim...Fitvibe Smart
7. Duben 2011 - 9:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
pokud vás zajímají vibrační plošiny a vibrační trénink je tu nová webová stránka www.vibracnitrenink.cz Jsou tam videa a ukázky ze cvičení a chystají se další informace.
7. Duben 2011 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Hledám někoho, kdo má...Pokud máš opravdu funkční plošinu a vibrační trénink kombinuješ s nějakou aerobkou (kolo,plavání atd), tak je to velmi dobrý způsob k zvýšení bazálního metabolismu a redukce tuku.
12. Duben 2011 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kachenka (anonym)
Hele, mě to nadchlo, koupil...Ahoj, za jak dlouhou dobu jsi to dal dolů? A jen cvičíš na tomto pásu, nebo ještě nějak jinak? a jak jíš? děkuju předem za odpověď
19. Duben 2011 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
koupila jsem si vybrační...na www :dkn-fitness.cz jsou odkazy na YOU TUBE kde jsou návody
21. Duben 2011 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Hledám někoho, kdo má...Jestli vidíš plošiny typu Fitvibe či Powerplate ja ko zázrak, který tě zhubne za měsíc a pak nebudeš muset nic dělat, tak je to opravdu vyhazování peněz. Pokud chceš vypadat a cítit se dobře musíš se hýbat trvale a na to je vibrační plošina dobrý urychlovač. Ale musí to být opravdu vibrační plošina ne nějaké třesadlo co je spíš nebezpečné než prospěšné.
17. Říjen 2011 - 9:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jarca (anonym)
Hele, mě to nadchlo, koupil...prosim te nemohl bys mi poradit cviky ? ja si ted koupila vibro stepper a nevim jak na nej. mohl bys mi napsat na kazrei@seznam.cz dekuju moc
13. Leden 2012 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Luigi (anonym)
Hledám někoho, kdo má...chodím do studia, kde měří každému klientovi výsledky a dokonce je anonymně zveřeňují, je to zajímavé http://hubnuti-bez-cviceni-a-diet-brno.webnode.cz/fotogalerie/
18. Leden 2012 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
Jsi naivka,která vyhodí...NO tak to byla opravdu chytrá odpověď to jako klobouk dolů no:D Paní se asi proto ptá aby znovu nenaletěla;)
28. Leden 2012 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Jestli vidíš plošiny typu...Renato máš pravdu, je to opravdu urychlovač, takže musí se makat, ale zabere to miň času. Na Praze 8 máme to ve fitku vedle takže nam to opravdu šetří čas: http://www.fitactivity.cz/vibracni-plosina/
4. Březen 2012 - 11:39
Obrázek uživatele sovicka
sovicka
Chtěla bych připojit i mou zkušenost s výběrem vibrační plošiny. Před měsícem jsem si ji koupila domů. Rozhodovala jsem se mezi fitvibe, maddiamond MD71a DKN XG3. Všechny 3 jsem si vyzkoušela a porovnala. Nenašla jsem ve výkonu a v tichosti až tak velký rozdíl. Fitvibe jsem vyloučila jako první, zdravotní atest, který neustále vyzdvihují se mi nezdál nijak důležitý. Stojí cca 80 tis a od ostatních se až tak neliší. Přístroj od maddimondu fungoval celkem dobře, ale je to designově pro mě neúnosná věc do interieru. Konstrukce nebyla až tak robustní. Když jsem vyzkoušela DKN, měla jsem jasno. Výrobci jsou američané, 10 let záruky na konstrukci, je velmi tichý a oproti fitvibu se jednoduše ovládá. Insportline jsem nebrala ani do úvahy, vše z číny.. Používám jej nejen k posilování, ale i k masáži a relaxaci, mám malé miminko a záda dost namáhám. Jsem moc spokojená a manžel je s cvičením také spokojen:)
31. Březen 2012 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
fitnesak (anonym)
Chtěla bych připojit i mou...Je pravda, že zdraví není zas tak důležitý!!
23. Duben 2012 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
doktorka (anonym)
Hledám někoho, kdo má...Žasnu nad tím, jak může být tak někdo hloupý a věří takové volovině. Naopak pro ženy je to zdravotně nebezpečné. Myslete hlavou a ne pí... Zdravím všechny kdo se nachytaly.
4. Květen 2012 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
odpověď (anonym)
Nechápu proč někteří slečně nebo paní co má dotaz sprostě nadávají. Než taková odpověď to je lepší žádná. Taky mám miminko a švagra trenéra. Z jeho zkušenosti jsou tyto plošiny dobré na tvarování postavy, ale na shazování doporučil cvičení.
15. Květen 2012 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
re: (anonym)
lEPŠÍ A LEVNĚJŠÍ JE VIBRAČNÍ PÁS NA BŘICHO,KTERÝ SE DÁ POUŽÍT I NA NOHY..SEŽENETE HO OD 500 KČ A JE FAKT ÚČINNÝ..ALESPOŇ NA MĚ BYL..PRŮMERNÝ ÚBYTEK CM BYL U MĚ CENTIMETR ZA MĚSÍC..CELKEM 15 CM V PASE ZA ROK A PÁR MĚSÍCŮ..
15. Květen 2012 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Fitnesak (anonym)
Žasnu nad tím, jak může...Jo proto byste měl zajít do Rehabilitačního ústavu v Kladrubech a Do FN v Bohunicích a dalších zdrav. zařízení a říct jim ať to nepoužívají, že je to nebezpečné a hlavně tedy pro ženy a pak výrobci ať vrátí komisi označení zdravotnické zařízení, a taky těm parkinsonykům co jim to pomáhá, že jim to může ublížit. Možná by stálo za to uvádět fakta: Proč a co je nebezbečné. Jsou tu čínské výrobky s parametry které nebezbečné mohou být, ale pak je tu Fitvibe na kterém jsou prováděny klinické studie po celém světě s vynikajícími výsledky když se podíváte na největší databázi vědeckých medicínských studií pubmed.com, tak jich tam najdete hned několik.
20. Květen 2012 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Alis (anonym)
Žasnu nad tím, jak může...Není pravda.. Já tam chodím a mám nádherně zpevněné tělo a za 7 lekcí po půl hodině mám 3 cm v pase 2 cm na břiše a na bokách 1 cm pryč. Jsem naprosto spokojená... Krom toho jsem měla nehorázné problémy s krční páteří. Neustále jsem lítala po doktorech, rvali do mě prášky a posílali na rehábka, ale nic mi nepomohlo. Od doby co chodím na vibrační plošinu mě krční páteř nezabolela ani trošičku... Bolest je pryč... Jsem nadšená kdo nevyzkouší nemůže mluvit!
20. Květen 2012 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
alis (anonym)
Nechápu proč někteří...I na schazování je to super... Mám osobní zkušenost.. Nadšená maximálně..
20. Květen 2012 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
kamila (anonym)
Není pravda.. Já tam...taky mám výbornou zkušenost,chodím jednou až dvakrát týdně,podle toho jak mám čas,chodím ještě na jiný cvičení...ale je to jinej druh cvičení,mám krásně zpevněný tělo,i vnitřní svaly a když se na tom cvičí poctivě a správně tak je to 100% účinný.měla jsem problém ,udělal jsem sedy-lehy,ale veslování ani nápad...po měsíci až 6týdnech cvičení už vesluju,sice ještě musím pilovat ,ale je to už znát.ale říkám....já cvičím ještě jinde.je ale nutný (ajko u každýho cvičení) najít v tom pohybu radost a cvičit poctivě,žádnej zázračnej stroj vám tu figuru nevypracuje...
8. Srpen 2012 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra D. (anonym)
Hledám někoho, kdo má...Máte teda někdo zkušenosti s vibrační plošinou Fitvibe ??
22. Srpen 2012 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
All (anonym)
Hele, mě to nadchlo, koupil...ahojky chtěla jsem se tě zeptat, za jak dlouho jsi zhubla těch 18 kg? koupila jsem si těď ve slevomatu 10 vstupu, tak jsem zvědavá a když to bude pomáhat a chytne mě to tak si to koupim domu:)
24. Srpen 2012 - 21:38
Obrázek uživatele Návštěvník
LOL (anonym)
Ty seš blbá radši skus zumbu nebo capoeiru todle totiž nepomuže akorat je to špatně pro tvoje orgány !!!
17. Září 2012 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Mari (anonym)
Ahoj všem. Řekla bych, že odsuzovat jakoukoliv metodu je blbost. na každého zabírá něco jiného. Já jsem chodila k dietoložce, která mi dala super jídelníček...všichni kolem mě zhubli kolem 20 kg, já jsem ze dva týdny stejným tempem přibrala s takovou palbou jídla skoro deset kilo. Někdo hubne nervama, někdo z dobré nálady, někdo během, jiný sexem, další na vibrační plošině, tamten na zumbě...takže...doporučuju to prostě zkusit, protože každý jsme jiný. :)
26. Říjen 2012 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Reny (anonym)
ahojky chtěla jsem se tě...Myslím, že 10x je o ničem, vše se musí provádět delší dobu, aby byly účinky. Já tam byla 20x, ale ještě se trochu omezovala v jídle. Možná to pomohlo, za 2 měsíce jsem shodila 8 kg.
19. Listopad 2012 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
ALENA K. (anonym)
Myslím, že 10x je o ničem,...Jo FITVIBE znám, chodím do Kalokaghatie v Olomouci, je v rámci kruhového tréninku a je to výborná věc, přestali mě bolet záda a hlavně konečně hubnu. Je verze profi tak i pro doma.
13. Prosinec 2012 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
plošina (anonym)
Ahoj, ono je asi rozdíl v tom,jestli máš vibrační plošinu na které jenom stojíš a v té,na které děláš cviky.V tom prvním případě jsou to vyhozené peníze.Já o ní uvažuju, že bych si ji pořídila domů.Předtím bych si zaplatila nějakou hodinu s trenérem,abych věděla jak mám na tom správně cvičit a bylo by to.Nemáte náhodou někdo typ LDF-888C??
18. Leden 2013 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Uvažujeme s kamarádkou o koupi vibratačního přístroje, přečetla jsem si nějaké recenze na těchto stránkách a jsem nemile překvapená. Nepotřebuji zhubnout, ale tvarovat.Cvičím, jen jsem to chtěla nějak kombinovat. Jelikož nemám 80tisíc, porovnala jsem si několik přístrojů mně cenově dostupné, bohožel Insportline typ Charles. Paramerty měl výborné. Teď ale nevím, nechci používat něco, co není OK. Poradí mi někdo? Dííík!!
6. Únor 2013 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
maruš (anonym)
Hledám někoho, kdo má...rozhodne doporučuju, 4 měsíce , 11 lekcí měsíčne = -12cm, žádna dieta a celulitida je fuč... :D
11. Únor 2013 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
daryl (anonym)
rozhodne doporučuju, 4...Já jsem s plošinou spokojená, jestli teda očekáváte zhubnutí za nic, tak to je omyl... Je to cvičení, namáhavé, bolí vás svaly, i když jste tam třeba jen půl hodinky. Chodím 2x týdně, zhubla jsem teda jen 2 kg, protože jsem mlsná huba a neomezuju se, ale vypadám skvěle, zpevní a vytvaruje to tělo, zmizí celulitida, zlepší se pleť. Bohužel mě ale začly bolet kloúby a šlachy zápěstí, nevím proč, teď teda vynechávám cviky na ruce, ale nepřestává to... Na tu plošinu, kde se jen stojí nebo podřepává a zatíná svaly jsem taky chodila, nebylo to špatné, ale člověk fakt nezhubne, když u toho nedrží dietu, nepije spoustu vody. Ale místo posilovny a tak je to fajn, když to třeba zkombinujete s kolem, úspěch zaručen :)
12. Únor 2013 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Uvažujeme s kamarádkou o...Pokud nemáš peníze na kvalitní plošinu, tak je lepší chodit do profi studia. Je to rozhodně účinnější a bezpečnější. Spíš tě bude motivovat trenér v nějakém pp nebo fitvibe studiu než aby jsi se nutila sama doma. Navíc můžeš zajít s kamarádkou.
14. Únor 2013 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Jo a pozor na zázračné plošiny na kterých nemusíš nic dělat a ono to hubne, to je prostě blbost a lákadlo. Vibrační plošina zintenzivní cvičení a udělá ho naopak namáhavější a díky tomu máš lepší výsledky než když cvičíš normálně s vlastním tělem.
14. Únor 2013 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
rozhodne doporučuju, 4...11 lekcí měsíčně? no pardon ale někteří lidi taky potřebují někdy pracovat a chodit do školy :D ale jinak výsledek vám věřím... já dala dolů 9 kg za 5 měsíců a jen jídlem
27. Únor 2013 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea03 (anonym)
Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli i ty laciné vibrační plošiny jsou účinné??
5. Březen 2013 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahoj chtěla jsem se zeptat...Ahoj chodím na plošinu půl roku, stím že mam upravený jídelníček. CHodím už jen 3x týdně, bohatě to stačí, kila šly dolů, a tělo máám perfektně zpevněné a vytvarované. Určitě to nejsou vyhozené peníze.
5. Březen 2013 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
A já myslel, že to je něco se sexem.
5. Březen 2013 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
štěpánka (anonym)
A já myslel, že to je něco...:)
14. Březen 2013 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj, uvažuju o koupi některé této vibrační plošiny. Můžete někdo doporučit nebo poradit?
20. Březen 2013 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
A kde nejlépe dostanu za dobrou cenu takovou vibrační plošinu? A jakou doporučujete? Je to dobré i proti bolení zad? Prosím o doporučení či radu.Díky
27. Březen 2013 - 13:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama