Zpráva o stavu

Děkujeme, že používáte doktorka.cz. V současné době probíhá nasazení nového systému na ochranu před spamem. Vaše komentáře by neměly být zablokovány, ale pokud ano, prosím napište na drupalarts@gmail.com čas a URL adresu, kde k tomu došlo. Děkujeme!
8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pomoc-štípou mě mušky z květináčů!

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Prosím o radu,jak se zbavit malých tmavých mušek,které se mi líhnou v květináčích a neuvěřitelně mě štípou.Na manžela vůbec nejdou a tak mi to ani nevěří.Že prý to zjišťoval,prý se to jmenuje smutnice a na lidi to vůbec nejde,ale mě to dohání k šílenství.Nakoupila jsem si žluté malé mucholapky,zapíchala do květináčů,denně se jich tam mnoho chytí,ale nestačí to.Jejich štípnutí mě pálí a kytky vyhodit nechci,už jsem je přesadila a nic.'
5. Listopad 2003 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Také jsem měla mušky u pokojových rostlin a kamarád mi poradil,zalévat mírně octovou vodou a pomohlo to.'
5. Listopad 2003 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
já taky'
21. Únor 2005 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Mě stačí, když do květínáčů napíchám zápalky.
11. Srpen 2010 - 10:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Vera (anonym)
Dekuju za tudle diskusi,... taky jich mam mraky v kvetinaci, nevim si s nimi rady. Mam v kvetinaci ty male hnusne cerne musky, asi smutnice, jak rekla Alena, ale jeste mi tam lezou chvostoskoci, na prvni pohled jsou neskodni - lidem, ale me taky lezou mi na nervy.
11. Srpen 2010 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Taky jich mám moc, mě štípou a manžela vůbec, pár se jich utopilo ve sklence se zbytkem piva, motají se mi kolem cibule, tak ji skladuju na balkoně. Někde jsem se dočetla, že vývar z tabáku, přidala jsem ještě česnek a napíchám ty sirky. Jestli to kytky nepřežijou, tak já teda taky ne.
17. Září 2017 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Nejlepší je je (anonym)
Taky jich mám moc, mě...do sladké koupele - stačí sklenička s troškou šťávy nebo s tím pivem - to je sladká smrt a jde to rychle a kytkám to neublíží :)
17. Září 2017 - 14:30

Přidat komentář