3477 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
,, (anonym)
Odpověď na Ta, která nepolyká, stojí za
Je to hnusnýTak těm chlapům ty péra nehul ,a když hulíš tak nepolikej .
10. Leden 2022 - 13:36
Jirka (anonym)
Děláme to samé, po vylízání nebo vykouření musí přijít pořádné líbání a předávání toho, co jsme nasbírali do pusy. Bez toho snad ani sex nelze zakončit.
10. Leden 2022 - 13:41
Návštěvník (anonym)
Moje sperma mi chutná hodně moc , a sperma mého přítele mi chutná ještě víc.
14. Leden 2022 - 19:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Polikam sperma od 12 a jeto
Sperma bych dokázala lízat...tak pojd
15. Leden 2022 - 16:50
Eva (anonym)
Mam taky rada mrdku od kone
16. Leden 2022 - 14:44
Dana (anonym)
Také jsem začla brzo s polikáním spermatu. První jsem ochutnala od bratra. Často si ho předemnou honil, až jednou jsem mu ho kouřila a on se pak celej vystříkal do mé pusy. Chuťově to ušlo. Postupně jsem ochutnala od různích kluků ze školy. Dokonce jsem ochutnala i otcovo. Byl opilej a večer zamnou přišel nahej a vzbudil mě prí abych muho vykouřila a tak jsem to udělala. Ráno si nic nepamatova. Měl ho moc dobrí.
18. Leden 2022 - 3:37
Tomáš (anonym)
může můž polikat vlastní sperma - chtěl jsem si sám vikouřit ale nejde to
21. Leden 2022 - 8:13
Tomáš (anonym)
může můž polikat vlastní sperma - chtěl jsem si sám vikouřit ale nejde to
21. Leden 2022 - 8:13
Hahn (anonym)
Odpověď na může můž polikat vlastní
To je buď tím že máš krátký péro nebo že v tomto směru nejsi dobře trénovaný. V Thajsku jsem na kurevsky drahé er. show v jednom bordelu viděl na vlastní oči trénovaného borce s větším ptákem jak si ho sám vykouřil až do konce a nastříkal si semeno na ksicht a do huby. Místní tvrdili že o kus dál v jiném bordelu je k vidění i holka která si dokáže sama sobě jazykem vylízat píču až z toho stříká, ale tam jsme se už nedostali.
21. Leden 2022 - 19:38
Tomas (anonym)
Da sa to aj jednou polohou jogy, ze si to nastriekas do úst. Uz sme to s frajerkou skúšali a je to velmi zaujimave.
21. Leden 2022 - 20:50
Dan (anonym)
Odpověď na To je buď tím že máš krátký
Kolik tam stojí sex s prostitutkou?
21. Leden 2022 - 22:25
Návštěvník (anonym)
Škoda že jsem tě nepoznal dříve ja rád stříkám a vim co udělať abych měl sladké sperma...
22. Leden 2022 - 3:56
Sára (anonym)
Souhlasím s tebou. Kouřím až do konce a spolknu. Vypadala bych jako blka to vyplivovat. Problém mě to nedělá. Vykouřím i kámošům přítele, když přijdou na návštěvu a vždy to spolknu, co je na tom špatného. Ty jejich to prý vyplivnou a tak si to ode mě užívají a příteli to dělá dobře před nima, že nejsem nějaká pipka. Když mě lížou, tak to kolem sebe taky neplivou.
22. Leden 2022 - 4:42
Stewe (anonym)
To víš .... když polykáš, tak před tím musí být přeci logicky tvrdej . No, a máš pomůcku hned když jsi takovej sklerotik nebo lempl na "Vyjmenovaná slova"
22. Leden 2022 - 4:44
evva (anonym)
Jsem asi ta sperma upírka,...napiš mi něco o tom jak to děláš at se poučím - moc mě to vzrušuje,když se milujeme
22. Leden 2022 - 4:54
Návštěvník (anonym)
Ahoj polykači. Mam jeden strašně důležitej dotaz.Nevite někdo jak kalorické je sperma? - Asi dost. Manželka po tom už přibrala 14 kilo.
22. Leden 2022 - 5:04
Návštěvník (anonym)
sakra, ja jeste ne potkal takovu aby se ji libilo polikat sperma, ale rad byh takovu upirku poznal!!!
23. Leden 2022 - 20:07
Martino kecáš (anonym)
Polikam sperma od 12 a jeto lahoda.
23. Leden 2022 - 20:08
Helenna (anonym)
Ja jsem se sesvim muzem seznamila na zakladce.Uz tehdi jsem mu ho kourila a polikala jeho semeno.Tim to mu davam najevo,ze ho moc a moc miluju a jsem rada ze ho muzu takto uspokojovat a spolknou jeho teple semeno.A ta kurva chodil za druhýma a na mne vysral.
23. Leden 2022 - 20:15
Návštěvník (anonym)
Já osobně sperma přímo miluji.Jen je ho pro mě vždy málo.Nedávno jsem,ale přemluvila přítele,aby mi stříkal do malé půlitrové pet lahve.Už máme menší polovinu.Těším se až to doplníme a já se budu moc z plna hrdla napít a ještě mi i mar.tina. b.s.p, za.cina zbyde.
24. Leden 2022 - 12:52
S.B.P.M (anonym)
A ještě bych chtěla dodat, že semeno do pusy ráda nemám, mám radši, když mi tam někdo nasere, miluju teplý a velký hovna, protože jedno takový velký a teplý hovno mám místo mozku v hlavě.
24. Leden 2022 - 12:55
Marcel (anonym)
Odpověď na Ja jsem se sesvim muzem
podle toho pravopisu Helenna došla na základce někam ke konci prvního stupně :-) Jestli dámy polykají nebo ne, je myslím celkem jedno. Měl jsem i polykačky a měl jsem i dívky co se spermatu doslova štítily a ihned běžely do koupelny. Každému co jeho jest.
25. Leden 2022 - 11:36
Návštěvník (anonym)
Mě až neuvěřitelně chutná, když je žena vzrušená a dělá milostné štávy, jí lízat a lízat. Je to úžasně dobré.
26. Leden 2022 - 20:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na U někoho fantazie , u
Zenat nejsem ale aby mi muj eventualni synek sukal moji srou " svoji mati " taky bych nebyl hapy...
27. Leden 2022 - 16:43
Návštěvník (anonym)
Dnes bude ma drahá polovička polykat,pak jí vystříkám kundičku a naposledy ji postříkám kozy!
27. Leden 2022 - 16:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nech si ho honit po orgasmu
Mi to chutná a sama polykám ale jednou jsem si z něho chtěla udělat srandu tak jsem to udělala xd
28. Leden 2022 - 2:40

Stránky

Přidat komentář