118 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

polohy pro vaginální orgasmus

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Klárinka (anonym)
Zdravím všechny ženy i muže. Mám dotaz, při jaké poloze je nejlépe žena drážděna pro vaginální orgasmus?Vaginálního orgasmu dosahuji, ale bohužel to trvá při klasické poloze hrozně dlouho a nevím, jakou jinou polohu zvolit, aby byla pohodlná a orgasmus přišel rychleji. Děkuji moc za odpovědi jak ženám, tak mužům.
10. Květen 2005 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Klárko, ty dole a nohy přitisknuty k sobě, partner na tobě a on sevře svýma nohama tvoje, orgazmus přijde brzo!Při této poloze je drážděn Gbod.
11. Květen 2005 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
souhlasím
11. Květen 2005 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Klárinka (anonym)
Díky moc za radu. Vyzkouším :-) a pak dám vědět, jak to dopadlo. Jen trochu nerozumím, já si své nohy nebudu dávat na jeho ramena. Nechám je přitisknuté ke svému hrudníku a on svýma nohama mě obejme? Ještě jednou díky!!!
11. Květen 2005 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Nohy nebudeš dávat nikam, necháš je položeny těsně u sebe na posteli!!!Je potřeba se dokonale vzrušit a ostatní polohy můžete dělat před tím! Jasné?
11. Květen 2005 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Klárinka (anonym)
Už rozumím. A už se i těším, že to vyjde. Myslím, že by byl muž rád, protože občas je to opravdu maraton a když pak vidím, že je vyřízenej, tak ani mě to tak nejde. Jsme lidi a ne stroje. Díky!
11. Květen 2005 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenik (anonym)
Partner dole, ty nahoře, nakloněna mírně nad něj (líbání). Pak si všechno řídíš sama, u mě to funguje. Hodně štěstí.
11. Květen 2005 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Jo, taky to tak jde, musíte to vyzkoušet!Ještě jedna rada, není špatné v předehře dráždit Gbod!
11. Květen 2005 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Klárinka (anonym)
Budu zkoušet, co mi radíte a doufat, že to vyjde.Ještě bych se Vás chtěla zeptat, zda máte vaginální orgasmus při každém milování? A jak často se s muži milujete. Já mám vaginální orgasmus teprve pár měsíců a tak si na to spíš zvykám a hledám různé praktiky a cesty.Ještě jednou díky moc holky!
11. Květen 2005 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Klárinko, jsem muž, ale nějaký ten pátek ženatý, to jen na okraj!¨Takhle, dosažení klitoriálního orgazmu není zas takový problém, ale tento orgasmus není tak hluboký jako vaginální.Záleží na situaci, věku a celkové předehře, kterého dosáhneš.I když si myslím, že věk zase nehraje roli, když ti není 15 nebo 17 let!Určitě je důležité dráždění Gbodu při předehře!Víc ti řeknou ženy !Tak hodně štěstí!
11. Květen 2005 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Klárinka (anonym)
Díky moc "xy". Mně je 24 let a sexuálně žiji od 16 let, kdy jsem poznala svoji první lásku. Pak jsem měla i jiné partnery, ale vaginální orgasmus nikdy, jen přes dráždění klitorisu. Teď mám necelý rok nového přítele a jsem nesmírně šťastná a spokojená a pak to přišlo a jsem moc ráda. Už jsem měla strach, že to nikdy neprožiji. A přitom stačilo málo. Pěkný víkend, romantika a pohoda a přišlo to. Když mě můj muž dráždí rukou, tak mám vaginální orgasmus vždy. Jen tím údem je to zatím náročnější. snad to časem vypilujeme a přijdeme na polohy a praktiky. Do teď to pro mě bylo tabu, tak hurá do poznávání!!! :-)
11. Květen 2005 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Vy se tak máte! Já dosahuji krásně klitorálního orgasmu drážděním pusou, rukou, vibrátorem...pohodička, ale mám problém s tím, že mi penis v pochvě prostě není vůbec příjemný. Tedy on je, ale asi jen tak 5 minut a potom mě to začne dřít. Jsem úplně zdravá, akorát přírodní hodně světlá blond a mám celkově strašně citlivé sliznice a kůži a vždycky mě to začne po chvíli bolet. A to samozřejmě i když jsem mokrá. Zkoušli jsme i lubrikační gely, ale bylo to k ničemu. Asi se s vaginálním orgasmem rozloučím...Stejně to mám nejradši pusou a můj partner to taky miluje, tak co...
11. Květen 2005 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Magdi,je mi líto, že tak trpíš!Na druhou stranu orgasmus dosažený jazykem není onic horší než penisem! Když vám to oběma vyhovuje tak není co řešit!
11. Květen 2005 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
alin33 (anonym)
Ach jo, vy se máte, mně jde vaginální perfektně,ale jenom,když si to dělám sama! Je to úžasný, je to okamžitě a několikrát za sebou, ale s partnerem ani ň! /Ale klitoriální se mi nikdy nepovedl./ Navíc mi to jde jen při tak divné poloze,že ani se mi nechce partnerovi říc v jaké, hm, směšné,ale když tak supr funguje. Jednou jedinkrát se mi to s ním povedlo,když opilý spal/a stál/. Nevím jak mu to bylo možné, ale mně se to povedlo hned a úžasně. On dodnes o ničem neví,no nemůžu přece přiznat,že normálně to jen hraju,to by ho přestalo bavit,to mám už vyzkoušené z minula. No a jazykem taky nic. Strašně mně to vzruší,a pak to uplně hoří atd, ale nic.To by mu jazyk upadl, než by možná něco...tak to vždycky po vkusné době rafinovaně zahraju, jinak by ho to přestalo brzy bavit. Smutná pravda? Poraďte...
10. Červen 2006 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
nada (anonym)
a jak to delas? ja uz nevim uspokojit ani sebe...
10. Červen 2006 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
kik (anonym)
Ahojky tak já se připojím. Orgasmus jsem zatím nepocítila ani jeden(ani vaginální, ani kritorální) - je mi 18 tak na to ještě nijak nespěchám a užívám si sexiku a orgasmus přítele ale bohužel stále víc pociťuju jak to trápí přítele říkala jsem mu že jsem to ještě nikdy nezažila ani když si to dělám sama - moc mě to ani nebaví- tak že určitě není problém v něm ale ve mě a že se mi sex a mazlení s ním moc líbí ale vidím na něj že by to moc chtěl. Vše s přítelem je krásné a příjemné ale orgasmus se nedostaví. nechci to před ním hrát chci ho potěšit že ho fakt dostanu jak na to?
28. Červen 2006 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
sama klitorální s chlapem jen vaginální. A stejně jak alin33 nemůžu říct chlapovi jak si to dělám sama , protože je to fakt hrozný. A jinak na ten vaginální mi pomáhá poloha já dole se zvednutýma nohama.
28. Červen 2006 - 19:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Takže stejné jako kik... Když to budu počítat od úplných počátků, přes nevinné mazlení, můj první pohlavní styk, až po teď, jedná se o dobu zhruba dvou let. Můj přítel je v sexu zkušenější, velmi pozorný, něžný, nesobecký. Já sama jsem při masturbaci rukou, dráždění klitorisu, dosáhla orgasmu jednou. Téměř pokaždé se to podaří při masturbaci sprchou, ale trvá to vždy půl hodiny až hodinu, něky i více. Asi před měsícem jsem poprvé dosáhla orgasmu s přítelem, když mě dráždil rukou. Od té doby se to povedlo ještě 3x. Přítel se pokaždé velmi snaží, když už to trvá hodinu, říkám si, jak ho obdivuju, jakou má výdrž a trpělivost, ale je mi hrozně trapně, že orgasmus i přes tu jeho velikou snahu nepřichází. Tak to třeba po víc než hodině vzdáme, jak se cítím trapně a on jako naprosto neschopný. Přitom to, co mi dělá, je mi velmi příjemné. Chtěla jsem se zeptat, jestli je to jen o cviku a bude to chtít dlouhou dobu, nebo jestli je tu i možnost, že by byla chyba u mě. Mluvím tu zatím jen o klitorálním orgasmu, s vaginálním to bude asi ještě o něco složitější. Dalo by se to samozřejmě vyzkoušet s jinými partnery, pak by se vidělo, jestli já nejsem schopná dosáhnout orgasmu, nebo jestli on, přes veškerou snahu, není schopný mě k němu dovézt - ale tuto možnost radikálně vylučuji.
2. Srpen 2006 - 22:45
Obrázek uživatele Návštěvník
kika (anonym)
Hlavně na to Lenko tak usilovně nemysli. To je základ toho, aby se to neustále nevedlo. Přítel se snaží a ty si moc přeješ dosáhnout orgasmu. Myslíš na to, soustředíš se a ... nic. Uvolni se. Píšeš, že jsi orgasmus zažila, takže jsi schopná ho dosáhnout. Trénuj si to sama. Já mám například orgasmus při milování pokaždé (tedy klitoriální), ale pomáhám si rukou anebo mi pomáhá přítel. Ze začátku jsem se styděla, ale je to úplně normální. Naopak mě to vzrušuje, když se na mě přitom dráždění ještě dívá nebo mi to dělá sám. Jediná poloha, při které dosáhnu orgasmu bez pomoci je - já na něm a tím, jak se o něj třu, to přijde samo. Přítele bych rozhodně neměnila, když se tak snaží. To je důležité, že není sobecký. Zkokušejte to dál a ono to přijde. Já osobně jsem na orgasmus čekala 3 roky a teď si tedy opravdu nemůžu stěžovat. Tak držim palce..
3. Srpen 2006 - 7:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lila (anonym)
Pokud jde o orgasmus tak ten jsem nezazila s muzem ani jednou a to jsme spolu roky.Pokud se jedna o me tak pri onanii ho dosahnu ve sprse behem 5minut.(klitorialni)vaginalni jsem v zivote nezazila.Tak co mam delat?Mam byt neverna a zkusit to v jinych vodach?
20. Srpen 2006 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ty jsi blbá, Lilo!
21. Srpen 2006 - 6:23
Obrázek uživatele Návštěvník
verca (anonym)
Ahojky, chci se zeptat: jak dlouho průměrně trvá klit. orgasmus? Protože já nikdy nezažila delší, než pár vteřin a to i při onanii. Jde to nějak ovlivnit a ten pocit prodloužit? Jakmile dosáhnu svého třívteřinového okamžiku slasti, už klitoris stimulovat nemohu, protože je citlivý a bolí to. Tak se ptám, jak dlouho trvá orgasmus vám? Nedá se s tím něco dělat? Chtěla bych si užívat taky těch slastných pocitů a návalů vášní, o jakých zatím jen čtu.... díky :-)
5. Říjen 2006 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Lilo pises ze pri onanii dosahnes orgasmu a vzapeti rikas, ze "(klitorialni)vaginalni" jsi v zivote nezazila. Tak jaky teda prozivas, kdyz onanujes a kde se drazdis, kdyz ne na klitorisu nebo vaginalne?
5. Říjen 2006 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Moni (anonym)
Lile. Já mám přítele už sedm let.Jsme rodina.K orgasmu mě nikdy sám nedovedl, on je totiž od přírody neohrabanej!!!Ač se i po sedmi letech usilovně snaží, tak to mám stejně nejradši, když si to při souloži udělám sama. A jak se dělám.....tak on tvrdne a tvrdne a tvrdne. Takže docela prýma.A sprcha je taky můj nejlepší kamarád.
6. Říjen 2006 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
kity (anonym)
jsem zoufalá!!! ještě nikdy jsem nezažila vaginální orgasmus! vzdycky jenom klitoriální, už nevím co mám dělat, na přítele jsem to už mockrát hrála, aby si nemyslel, že se mě to s ním nelíbí-líbí a moc, ale chci to i tak!
24. Listopad 2006 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
kity, chce to trochu gymnastiky :-). Taky jsem se u toho různě kroutila, strkala si nohy za hlavu a najednou se to povedlo. Od té doby je to v poho. Neříkám, že pokaždé, ale už vím jak na to.
24. Listopad 2006 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
formelina (anonym)
Já taky nemám vaginální orgasmus a vyzkoušeli jsme s partnerem hodně poloh:(
5. Prosinec 2006 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
nikoletta (anonym)
neporadil by mi nekdo jak si privodit vaginalni orgasmus? myslim bez partnera. S klitorialnim problemy nemam, poprve jsem to zmakla asi v deviti letech myslim, to je pohoda:) ted je mi 17, sexualne jeste neziju (a ani me to zatim nelaka, jsem sikovna holka, navic, skoro kazda zenska rika ze uroven to melo az v pozdejsim veku) ale zajimalo by me jestli jsem toho vaginalniho schopna dosahnout sama, popripade treba G-bod ten jsem taky nevypatrala, je pravdepodobnejsi ze jeste nevim jak na to nebo bych ho za ty roky uz davno nasla kdybych mela tento bod take tak citlivy jak se vsude tvrdi... Diky za radu:)
5. Prosinec 2006 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mates (anonym)
Zajímalo by mě to samé, chtěl bych najít G bod u své přítelkyně, nějakou radu prosím.
20. Březen 2007 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
verco, kazde to trva jen par vterin, je to tak i u muzu :-)
15. Květen 2007 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Běla (anonym)
Dobrý den všem! Navážu opět na téma vaginálního orgasmu. Nikdy mne to netrápilo, ale až ted, když mám před svatbou, začínám přemýšlet. Nikdy jsem ho neměla, vždy jen klitorální orgasmus. Partnery jsem měla vždy dlouhodobě, takže bylo dostatek času, poznat potřeby jeden druhého. Ale bez úspěchu! Poradte mi prosím, jak se s tím poprat! Děkuji B.
24. Květen 2007 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
bb (anonym)
No, G bod najdeš přibližně tam, jako když někdo druhý strčí prstík do tvé vaginky a jako by s ním udělal "pojď sem". Každá žena ho má ale trochu jinde, některá hlouběji a jiná blíže. A není to jeden malý bodík, ale spíše zóna. Myslím, že snáze dojdeš orgasmu na géčku, když předtím máš orgasmus klitoriální - nevím, jestli je to pravidlo, ale u mne to tak je. A potom (pokud se zadaří), orgasmus postupuje ještě hlouběji, až jako k zadečku. Jako by dělal takovou cestičku zpředu dozadu...
10. Prosinec 2007 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
bb, aj e ten orgasmus přes klitoris jiný než vaginální? a v čem? já mám jen ten první.
6. Únor 2008 - 18:23
Obrázek uživatele Návštěvník
bg (anonym)
vaginální je hlubší a intenzivnější, alespoň u mě. jinak vaginální orgasmus->mně pomohla poloha zezadu(klečím, partner klečí za mnou), což je nejpřirozenější poloha a nejvíc se při ní dráždí Gbod. Vtéhle poloze dosáhnu orgasmu za pár chvil a nemusím být předtím ani moc vzrušená. navíc se při tom můžeš dráždit i rukou, nebo poprosíš partnera-to je pak teprve super...
29. Květen 2008 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
pivo (anonym)
Ahoj. Chtěl bych se zeptat, vím, že každá žena je jiná, ale s partnerkou nemůžeme dosáhnou vaginálního orgasmu. Přitom, když jsem prstil jiné slečny, docházelo i k ženské ejakulaci. Co můžeme udělat pro to, abychom se dostali ke zdárnému konci? Děkuji.
3. Srpen 2008 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
pivo (anonym)
Ahoj. Chtěl bych se zeptat, vím, že každá žena je jiná, ale s partnerkou nemůžeme dosáhnou vaginálního orgasmu. Přitom, když jsem prstil jiné slečny, docházelo i k ženské ejakulaci. Co můžeme udělat pro to, abychom se dostali ke zdárnému konci? Děkuji.
3. Srpen 2008 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Soapy (anonym)
Pivo, tak zkuste některou z poloh popisovaných na začátku diskuze!
3. Srpen 2008 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
viliman (anonym)
Shrnuto a podtrženo: nejlepší polohy pro vaginální orgasmus jsou takové, při kterých se dráždí kliťák. Není to potom vlastně zase jen klitoridální orgasmus ?
3. Srpen 2008 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Loan (anonym)
A to právě ně, ty polohy, popisovaný na začátku dráždějí bod G...
3. Srpen 2008 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliss (anonym)
Ahoj holky, taky sem s tim mela problem, tri roky sexualne ziju a nic, ale nedavno sem nasla nainternetu radu a uz vim, jak na to, omlouvam se za svouji otevrenost, ale snad vam to pomuze. Nejlepsi je, kdyz zacnete sama, pokud mate klitor. orgasmu, bude to vse v poradku a pujde to samo, puste si oblibene video, vemte eroticke cteni nebo se neco predstavte, delejte si to ,,nahore" a tesne pred vrcholem zasunte prst dovnitr a jemne drazdete predni stenu, nahmatate G bod, je to takovy maly vystupek, kdysi se mi pak chtelo hrozne na zachod, ale to se casem naucite regulovat. A jakmile se to povede jednou, pujdu to i podruhe, ikdyz se to nepúodari napoprve, urcite to zkousejte
17. Září 2008 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Nejlepší poloha pro vaginální orgasmus je pokud žena stojí u sporáku nebo myje auto. Jinak je to na hovno.
17. Září 2008 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Vilda - Klárink (anonym)
píše: "Vaginálního orgasmu dosahuji, ale bohužel to trvá při klasické poloze hrozně dlouho" Chtěl bych se všech zeptat za jak dlouho obvykle vyvrcholí. Myslím od prvního zasunutí penisu, bez předehry. Většina lidí si myslí, že souloží déle. Více než 8 až 10 minut kopulace už je podle odborníků vnímáno ženou negativně. tak se přiznejte kolik asi ?
17. Září 2008 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
2minuty max
17. Září 2008 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Já dosahovala vag.orgasmu zcela bez problémů, ale jen do doby než se mi narodilo dítě. Od té doby to prostě nějak nejde, teď už jen když si současně při souloži dráždím klitoris. A protože vím, jak je vag. orgasmus báječný, tak mě to mrzí :-(
18. Září 2008 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
ejna (anonym)
vildoi.Přiznám se,že mám jeden za druhým až splyne v jeden nekonečný.ale zažívám to až poslední rok - změna partnera,ktrý to se mnou umí.Předtím jsem měla orgazmus 2 krát za rok.
18. Září 2008 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Aislinn (anonym)
Já mám taky vaginální orgasmus docela často, tak 2x během soulože. V IKEMu mě ufikly ocas a našily kundu. Místo poštěváka mám korálek z Jablonce.
19. Září 2008 - 6:47
Obrázek uživatele Návštěvník
ivan (anonym)
at žijí bižuterie...!!!
23. Září 2008 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
zanett (anonym)
Ahoj ve spolek! Mozna vam to bude pripadat hrozne, ale myslim, ze je u vas mozna problem prave s tou neznosti a trpelivosti. Ono totiz, kdyz ten orgasmus vyhlizite hodinu, myslite uz spis na to, kdy a jestli bude a na nic jineho a to prave uvolneni je fuc. Ja jsem po letech mazleni a predehravani zjistila, ze kdyz ke mne muz prijde, placne me po zadku se slovy "jak mi ho tam narve", nebo neco v tom smyslu, jsem vzrusena okamzite a staci mi 2 minuty. Cele roky jsem zila v tom, ze nezny pristup partnera je to, co potrebuji a az po letech jsem zjistila, ze to chce trosku "akce". Musi se na to opatrne, ne hned zacit s uplnyma sprostacinama, ale postupne to zkouset a treba zjistite to, co ja.
23. Září 2008 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
asi sem moc nezapadám,jen se ptám...ač se snažím s předehrou a věcma okolo moje přítelkyně nedosáhne orgasmu,konkrétněji já jej dosáhnu dříve a i ikdyž se snažím sebevíc ať už orálně nebo jinak,ona jej nedosáhne,ptám se Vás žen páč tomu asi rozumíte víc než moji vrstevníci z řad XY
9. Duben 2009 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Karto (anonym)
Děkuji za příspěvek, krásně jsem se zasmál. Jinak souhlasím
20. Duben 2009 - 13:58

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama