15 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

POLÍCIA - Vtipy

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Váš názor+nejaký vtip
1. Leden 2010 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Policajt Hurtiš vojde do sexshopu. Okamžite vytiehne telefón a volá veliteľovi: Šéfe, objavil som obchod s ľudskými orgánmi.
15. Září 2016 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Šerif (anonym)
Který policista tady napočítal 6 příspěvků (včetně tohoto mého)?
16. Září 2016 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Policajt Hurtiš si kupuje šiltovku. Už vyskúšal asi 20 a potom sa pýta predavačky: - Takú s tým šiltom dozadu tú nemáte?
16. Září 2016 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Šerif (anonym)
Který policista tady...Nejkratší policejní vtip: "Policista se zamyslel".
16. Září 2016 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
ze života (anonym)
Přijde policajt do práce a povídá: "Pánové, já jsem geniální." "Jak to?" ptají se kolegové. "Koupil jsem si lego, na kterém bylo napsáno do tří let a já ho složil za rok!"
16. Září 2016 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Ale i tak se stávky zúčastnilo 99% všech policistů a všechny odborové svazy kromě jednoho. Z řad policistů zúčastnivších se stávky se nám podařilo získat nejmenovaný zdroj: Podpraporčík Alois Pendrek, který si přál zůstat v anonymitě, říkal, že se mu dvojnásobné zvýšení platu zdá málo, a že prý neví, jak z tak nízkého platu uživí 6 koček, 2 koně, 2 býky, 12 dojnic, 3 jalovice, 5 telat, 15 ovcí, 20 slepic, 3 prasata a manželku. Finanční situace všech policistů bude prý špatná i po zvýšení platů: On si například musí přivydělávat živočišnou výrobou. Dovolené se mají prodloužit z 4 týdnů na 6 týdnů. To se podpraporčíkovi Pendrekovi, který si přál zůstat v anonymitě, nelíbí. On navrhuje 5 týdnů, protože pětka je jeho šťastné číslo. A odchod do důchodu místo v 65 letech jako ostatní občani už ve 30? To je prý urážka všech policistů. Jejich práce je přece tak obtížná a namáhavá. "Mýho souseda ve dvaceti letech srazil kamion. Amputovali mu dvě ruce a dvě nohy. Na rozdíl od něj, který nepracuje a fláká se (šel do důchodu už ve 25), my pracujem a to hodně tvrdě. Na rozdíl od tamtoho flákače si zasloužíme vodchod do důchodu mnohem dřív: Když může von, tak proč ne i my?" reaguje na ještě předčasnější odchod do důchodu jednoho člověka ze svého okolí.
25. Říjen 2018 - 10:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Proč policisté na povel nadřízeného : "A buďte na drátěm," málo vyřídí? Protože se sami svářžou drátem a nejsou schopni zasáhnout a řídit automobil.
25. Říjen 2018 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jupíííí (anonym)
Přijde policista za svým velitelem a ptá se ho: Soudruhu veliteli prosím vás vysvětlete mě já to slyším na každém kroku co vlastně je to ta francouzká láska? Velitel se začal drbat rukou za uchem až se mu zvedala čepice a povídá: Hergot jak já bych ti to nejlépe vysvětlil? No zkrátka když se líbá tam co se čůrá! Děkuji soudruhu už je mě to jasné. Druhý den přijde do služby rozespalej a hned spustí.Soudruhu veliteli budete mě to muset vysvětlit podrobněji.Já na to musel celou noc myslet ani jsem nemohl usnout, a to se líbá ten porcelán nebo to prkýnko?
25. Říjen 2018 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Trefa (anonym)
Na povel se mi seřadíte dle velikosti , nařizuje velitel své místní policejní jednotce.Druhý den se mu seřadí, policistky dle poprsí a muži dle velikosti přitození.
25. Říjen 2018 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Pérko (anonym)
Velitel místní policejní pobočky odposlouchává vysílačkou komunikaci své jednotky."Tuhý, přepínám" Slepička, zácpa, nejede to!"Přestaňte s těmi sracími hovory,jednotko!" ozve se na policejní frekvenci do všech vysílaček.
25. Říjen 2018 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Velitel: "Jak to, že vám zase utekli? Rozkázal jsem, že musíte hlídat všechny východy!" "No jo, náčelníku, oni snad utekli vchodem nebo co."
25. Říjen 2018 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Policejní hlídka bloumá po rajónu a nemá do čeho píchnout a tak kolegové proberou vše na co si vzpomenou. Najednou jeden se optá kolegy hele už se ti někdy taky stalo, že jste souložili s gumou a ona sklouzla a ostala uvnitř? No jéje a kolikrát. A co jsi prsím tě potom dělal? No nic, já ji druhý den vysral!
25. Říjen 2018 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Adriana (anonym)
Stejně je nejlepší ten polda z Simpsonů!
20. Březen 2019 - 17:49

Přidat komentář