638 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Podvodníci - šarlatáni

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana 2 (anonym)
Bylo by dobře upozorňova zde na ty, co pouze balamutí lidi; např.: nějaký "Mistr Edgar Tantra Samádhí", kdoví jaké je jeho skutečné jméno. Pochází z Litvy.
30. Březen 2004 - 1:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Amalka (anonym)
Regresni terapeut Zdenek Nejedly z Prahy. Nechodte se zdravotnim problemem, neb si prilozite jeste na deprese. Prispiva take do casopisu Psani zivotem silenymi clanky, opasanymi z lacinych knih o potivizmu. Setkala jsem se e spoustou exotu, ale tohle byla fakt bomba.
6. Květen 2004 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
Zkuste to vycítit srdcem, kdo je dobrý léčitel, kdo opravdu pomáhá. Na regresní terapii, hypnozu, holotr. dýchání apod. bych nechodila k nikomu, to není přirozené a může to mít těžké následky i při odbornících z řad lékařů, ...
17. Květen 2004 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Je lehké nazvat někoho podvodníkem...Má zkušenost s Mistrem Edgarem je zcela opačná...Nesetkala jsem se s větší opravdovostí, pokorou a úctou k Životu....i Smrti....
13. Leden 2005 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
b. (anonym)
I když je to trochu z jiného soudku, za největší podvodníky, se kterýma jsem se v životě setkala, je cestovní kancelář EXIM TOURS. Kdo chce vyhodit peníze, jeďte s nima!
14. Leden 2005 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Chci upozornit na "léčitele" Karla Vaňáka ze Soběslavska - je to podvodník, tyje z neštěstí druhých, chování má velmi hrubé a neomalené. Mám osobní zkušenosti, jeho "léčba" pro mou maminku stála rodinu 15000,-Kč, nepomohl ani trochu, naopak zdržel nás v hledání účinější pomoci, kterou jsme našlu u doktora Pekárka a posléze Jurkoviče. My zdraví vnímali, že není vše v pořádku, že se Vaňák chová hrozně, ale nemocný se chytá stébla a nám nezbylo než platit tuto "léčbu" která dala na chvíli naději a tím nám ostatním čas k hledání jiné alternativní pomoci... Ještě připomínám, že je to ten "léčitel", co byl silně propagován bulvárním Bleskem v roce 2003...
6. Únor 2005 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
cestovatel (anonym)
CK EXIM, BLUE STYLE, SUNNY DAYS, NEJVĚTŠÍ PODVODNÍCI POD SLUNCEM!!!!!!!!!!!!
7. Únor 2005 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
A víte také kolik stála léčba Vaší Matky ze strany lékařů,když už zmiňujete nějaké peníze ?
5. Duben 2005 - 21:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Rony (anonym)
Chci upozornit na podvodníka, který má jisté schopnosti a velice dobře jich umí zneužít. Hlavně narazí-li na důvěřivé lidi. Od těch si půjčuje peníze, k ještě důvěřivějším se nastěhuje, když "půčky" narostou, tak zmizí a najde si další oběť. Jmenuje se Ivo Kovář, je mu málo přes třicet, pochází z Moravy (nejspíš Vsetín). Má-li s ním někdo podobné zkušenosti, prosíme ho, ať se ozve.
26. Duben 2005 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Jestli jsi ta Jiřina, kterou myslím, tak víš stejně dobře jako já, že pod vlivem opravdovosti mistra Edgara jsi donutila svého muže, aby Váš dům přepažil zdí, na jedné straně žiješ Ty a na druhé on. Nebo jsi mu dovolila ji už zbourat? A víš, že mistr Edgar se nerozpakoval už před devíti lety od ženských na podpoře vybírat tisícovku za víkend v tělocvičně na karimatce při pohankové kaši. A jak jsi přivedla kamarádku léčit k mistru Edgarovi a ona pod vlivem jeho opravdovosti se sice nevyléčila, ale zato si nechala rozbít rodinu se třemi děcky. Nebo si tohle všechno neuvědomuješ?
15. Červen 2005 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
květa (anonym)
Podobné zkušenosti tady z okolí Vsetína máme,prosím kontaktujte mě.Děkuji,Květa
21. Červen 2005 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Nejsem ta Jiřina, kterou myslíte...
5. Červenec 2005 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Vsechny varuju pred tzv. doktorem Fukunem. Dnes mi oznamil, ze mam nemocne ledviny a ze mi je dokaze vylecit. Dal mi prasky, kterych musim uzivat 24 denne!!!! Z neduverivosti jsem si nechala zjistit, co jsou ty leky zac a prekvapeni - jsou to bylinky proti starnuti kuze. Nechala jsem tam tisicovku za pangamin.Je to peknej zmetek a jen vydelava na lidskem nestesti.
25. Červenec 2005 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Edgar Ta - on stále jeste nabýzí semináre? Byla jsem na jeho seminari pred 9 lety. Je mozne ho kontaktovat? Jake zkusenosti s nim mate?
18. Srpen 2005 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jindra (anonym)
Dobrý den,napište na e-mail navracenizdravi"seznam.cz jmeno,přijmeni,bydliště/příklad Praha/léčitele,o kterém chcete vědět jakémá léčitelské schopnosti v procentecha zda je schopen léčit rakovinu,aids.Odepíši zpět s vyhodnocením.
12. Prosinec 2005 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Líba (anonym)
To Honza: Take nesnasim, kdyz se lecitele moc montujou do soukromi pacientu a uplne je zblbnou a oni si pak jeste vic rozvrati zivot )nekdy i proto, ze spravne nepochopili, co lecitel rika).S cim s tebou nesouhlasim je, ze tvrdis, ze nekdo nuti zeny na podpore pletiti tisicovku. Lecitel ma svuj sazebnik a kdyz je nekdo na podpore tak si to bud proste nemuze dovolit ( stejne jako si nemuze dovolit chodit do luxusnich restauraci ci kupovat znackove obleceni) a nebo proste nekde na to vezme, vyupjci si, utrati uspory atd. ale to je vec, kerou si kazdy musi sam rozhodnout, jestli na to ma.
13. Prosinec 2005 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Máte nekdo spojeni na Edgara Ta? Dekuji
6. Leden 2006 - 1:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Z.Zapletel (anonym)
Je to tak kazdy ma svuj cennik a pokud je nekdo na pracaku tak at nechodi do luxusnich restauraci a k leciteli jelikoz i to je luxus a ma jit k doctorum.Co se tyce podvodniku tak pocitejte v Anglii je 7 lecitelu v Nemecku asi 50 u nas 30000.Pamatuji si dobu tesne po revoluci kdy v Brne bylo 5 lecitelu to uz sem lecil a pak do 3 let zacalo silenstvi.Hrave sem zaplnil sal bylo to neco nove a kdo nebyl u lecitele tak nebyl in.Rikal sem si ze se zrno oddeli od plev a taky jo dnes je tady tak 10 spickovych lecitelu v cele EU.Nevic mne stvou sarlatani z byvale SSSR pokud jsou tak dobri jak tvrdi proc se nechytaji doma jsou tam pekne proflaknuti a skousji to tady.Ja tady lecim jiz 20 let a v zivote by mne nenapadlo jit lecit do ciziny mam tu sve poslani a nikdo ani za milion by mne nedonutil jit lecit na Ukrajinu.Mrzi mne pokud se nemocny setka hned napoprve z sarlatanem bohuzel nas potom odsoudi vsechny i ty poctive a dobre.Ve svych clancich na mem webu na to pokazde upozornuju.Souhlasim zdatabazi-dobri,spatny lecitel aspon se tolik lidi nenapali,je to dobrej napad.A jak se vyvarovat?Pozor na pochybne praktiky.Sam se venuji vychonni medicine ale je i europska.Drive sem radil pacintum,pokud mate pochynosti zavvolejte pani Manolevske do REGENERACE a kam vas posle je overenej lecitel ale ted je tady dzungle.Podivejte se na muj web kde sou navody jak se nenapalit od sarlatanu.http://zaplos.webpark.cz Omlouvam se za pravopis ale nemuzu to ovlivnit,mam dizlexii,dizgrafii,dizcalkulii tak sori.
22. Leden 2006 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Z.Zapletel (anonym)
Soulasil bych z nejakou skolou jako je treba v Chicago medic.center kde je parapsichol.univerzita altern. lecby z titulem Dr.parapsygologie a plati v cele Americe,cekal sem neco podobneho ze se otevre tady nebo ze nam povoli delat v nemocnicich jak v Nemecku ze nas proveri z ceho melo hodne sarlatanu strach,bohuzel vse skrachovalo mohli sme delat pod pojistovnou jako v Anglii a v Nemecku sam vedu seminare pro lecitele je to skoda tady bude budoucnost.Driv sme delali i regrese doted sme na dokt.cz vedeni pod jmenem,J.Zapletalova coz je ma zena uz to nedelame vsichni chodili jenom ze zvedavosti a nechapali ze to delame jenom za zdravotnich duvodu.Tolik vse k clanku Povodnici-sarlatani.
23. Leden 2006 - 0:29
Obrázek uživatele Návštěvník
hudy (anonym)
chcel by som sa viac dozvediet o tzv. mistrovi Edgarovi Tantra Samádhi.
3. Srpen 2006 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
hudy (anonym)
chcel by som sa viac dozvediet o tzv. mistrovi Edgarovi Tantra Samádhi.
3. Srpen 2006 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
hudy (anonym)
chcel by som sa viac dozvediet o tzv. mistrovi Edgarovi Tantra Samádhi.
3. Srpen 2006 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Luice (anonym)
I ja bych se rada dozvedela vice o Edgarovi, dekuji
8. Srpen 2006 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Libuše (anonym)
VAruji Vás všechny před léčebnými praktikami mistra Edgara, který má působiště v Hlubokém u Vírské přehrady. Můj syn po dvouletém léčení umírá, snacha žije jenomm mistrem a děti doma hladové. Je hrozné, že dokázal zničit celou šťastnou rodinu. Budu ráda za každou novou inforamci o Edgarovi
2. Září 2006 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
xXx (anonym)
To je lež. Byla sem na dovče s Exim tours a všichni nám záviděli, že sme od nich s takovou péčí jakou se o nás starali, to neměl nikdo jiný z jiných cestovek.
3. Září 2006 - 1:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana a Radek (anonym)
Odpověď na příspěvek paní Libuše z 2.9. 2006. Na kurzy Mistra Edgara jezdíme 3 roky, někdy s námi jedou i naše děti. Za tu dobu odezněly u každého člena naší rodiny určité zdravotní problémy. Paní Libuše si neuvědomuje, že kolem sebe roznáší jenom špínu a nepříjemnosti. Tím ještě nikdo nikomu nepomohl.Informace o Mistrovi Edgarovi si nemusí nikdo shánět přes internet. Stačí se osobně zúčastnit kurzu Mistra Edgara, ale to paní Libuše za tři roky nedokázala, přestože byla od nás na kurz několikrát pozvaná. To že píše o hladových dětech je urážející. Šťastnou rodinu určutě nepředstavují manželé s dětmi, kteří musí žít podle představ své matky-tchyně-babičky. Všem čtenářům přejeme pěkné dny a Mistrovi Edgarovi co nejméně takových nepříjemností, s jakými se máme možnost setkat třeba na této diskusní stránce. Radek a Hana.
10. Září 2006 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Já bych si dala bacha na takový ty mistry na zadních stranách časopisů!
11. Září 2006 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Dobrý den všem, rád bych to upřesnil, že každý zodpovídá sám za sebe a to celý život ve všech okolnostech. Nemůžete po nikom chtít, aby Vás vyléčil, když Vy ani nechcete a nejste pro to ochotni nic udelat. Chci říct, že si nevážíme toho co nám život dává! Kdybych si nevážil ochotu a času Mistra Edgara, pravděpodobně bych už nikdy neřekl své mamince "miluju Tě". Nazvat někoho podvodníkem je snadné, ale vzít odpovědnost za svůj život nedokáže každý...
15. Září 2006 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
hokejový fanouš (anonym)
Jako fanoušek hokeje pamatuji Radka v plné síle, kdy hrával za prvoligové mužstvo po boku např.Olivy, Bakuse či Mikesky.Když ho dnes náhodou potkám otřesu se hrůzou, jaká je z něho troska! Tak tohle má být výsledek léčby nějakého mistra Edgara? Copak to jeho žena nevidí? Proboha Radku jménem všech fanoušků, vzpamatuj se !
17. Září 2006 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Lukáši, Vaše věta v příspěvku...kdybych si nevážil ochoty a času Mistra Edgara, pravděpodobně bych už nikdy neřekl své mamince miluju Tě. Vaše slova jsou velice odvážná a je mi Vás moc líto, že jste se zrovna dostal mezi takovou skupinu lidí. Lépe by Vám prospěla Bible a Desatero božích přikázání. Vystupuje mnoho falešných proroků, kteří se pokládají za Mistry a zblbnou slabé lidi natolik, že se z nich stávají ruiny.
20. Září 2006 - 18:38

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama