3724 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Axel (anonym)
Odpověď na Já samozřejmě nikomu
Právě Miluše mám, tělové a černé, a z nich jsem ve svém posuzování AWE vycházel, tedy z neznalosti neprávem.
26. Listopad 2021 - 20:06
Aramis (anonym)
Miluše titru 20 DEN od Evony také rád nosím, pro běžné denní nošení jsou vynikající. Jsou sice zhotoveny ze 100%-ního PADu bez elastanu,ale zase mají zesílenou patu i špičku (typ RHT) takže docela dlouho vydrží bez poškození. Bohužel v současném sortimentu Evony jsou z podvazkových punčoch už jediné a to pouze v jedné béžové barvě. A já rád střídám barvy i značky punčoch. Jako alfasamci střídají ženy i s punčochami,tak já zůstávám jenom u těch punčoch. Rozhodně v současné pandemické situaci jde o koníček podstatně bezpečnější :)) .....
27. Listopad 2021 - 8:50
mudrc (anonym)
Vážení diskutující, dovoluji si vás informovat o tom,že "Návštěvník" je vůl,který ničemu nerozumí a že cílem jeho příspěvků je pouze provokovat a vyvolávat negativní reakce. Pokud ho pak někdo přistihne při nějaké jeho hlouposti tak nechává smazat své i oponentovy příspěvky,jak již jste si možná stačili všimnout. Tímto tedy naplňuje pravdivost známého rčení "Kozel zahradníkem". Proto na jeho hejty vůbec nereagujte a zcela je ignorujte. Konec hlášení.
29. Listopad 2021 - 7:34

Stránky

Přidat komentář