3478 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Aramis (anonym)
Odpověď na Ahoj vsichni,
Tak nevím Miky co si mám z tvého popisu "situace" vybrat. Ženy neví co chtějí a nedají pokoj dokud to nedostanou? Anebo zlenivěly a nedbají na sebe? Anebo si punčochy obléknou jen kvůli sexu aby vyhověly partnerovi? Skutečnou pravdu proč nechtějí nosit punčochy se asi nikdy nedozvím a každá může mít důvody jiné. Já vycházím z vlastní zkušenosti. Když jsme u toho sexu, tak v mládí jsem chodil s jednou dívkou u které jsem záhy zjistil,že má sex dost ráda a to nejenom se mnou. Takže rozhodně to nebyla žádná upejpávka. A jednou jsem jí požádal,zda by si k sexu oblékla podvazkový pás a punčochy. Chvíli se kroutila ale nakonec svolila. Samozřejmě jsem byl potom zvědavý jak se jít to líbilo. Odvětila - "líbilo,ale připadala jsem si přitom jako k....a ". Takže se v nich vyznej. Jinak výmluvy na to,že nošení podvazkových punčoch je drahá věc, moc neberu. Běžné podvazkové punčochy pro denní nošení se dají koupit za 29-39,-Kč, pořízení podvazkového pásu je také jednorázová investice. A ostatní spodní prádlo jako podprsenky,kalhotky apod. musí nosit i když mají kalhoty. Takže fakt nevím, že by to bylo v tom,jak mi naznačila ta popisovaná příhoda z mládí?
5. Červen 2021 - 9:30
Silvie (anonym)
Dobrý den, Aramisi, kde pořizujete punčochy na podvazkový pás za 29-39,-Kč?? Nejlevnější, co jsem našla, jsou od Evony za 39,- Kč na jejich e-shopu, plus samozřejmě musíte navíc platit poštovné. Od Elite jsou nejlevnější za 69,- Kč, rovněž na e-shopu. Proto bych uvítala tip na punčochy za 29,- Kč. Děkuji.
6. Červen 2021 - 11:47
Pepa (anonym)
Odpověď na Dobrý den, Aramisi, kde
Na příklad zde: ekskluzywna-cz/awe-20-den-puncochy--219966, aby to přišlo kontrolou místo - patří tečka
6. Červen 2021 - 13:57
Aramis (anonym)
Odpověď na Dobrý den, Aramisi, kde
Zdravím Silvie, jak již uvedl Pepa, zmíněné punčochy najdete na e-shopu www.ekskluzywna.cz. Stačí si zadat na úvodní stránce do vyhledávače heslo AWE 20 DEN punčochy a odkliknout. Dodávají je ve 4 barvách a v jedné universální velikosti. Materiál PAD 6.6,která má lepší životnost než běžný PAD 6 ze kterého se vyrábí drtivá většina punčoch. Má i dobrou roztažnost,proto stačí jedna universální velikost. Jinak pokud byste chtěla punčochy s lycrou tak ty tam najdete také pod heslem Gatta Sally lycra 15 DEN punčochy za 39,-Kč ve 2 velikostech a 2 barvách. Anebo tam najdete i strečové punčochy pod heslem Gatta Kelly Stretch A´2 2-pack tzn. ve 2 párech za 59,-Kč za 2 páry, opět ve 2 barvách a 2 velikostech (momentálně vyprodané,ale můžete si je objednat). Pokud se týká dopravy,tak nejlacinější je přes Zásilkovnu za 59,- Kč, ale při objednávce, myslím nad 200 Kč, mají dopravu zdarma. Všechny uvedené druhy punčoch jsou od polských výrobců,kteří se v posledních desetiletích neuvěřitelně zvedli a svou kvalitou dosahují evropské úrovně. Já osobně jsem s jejich kvalitou i cenovou úrovní spokojen, pro běžné denní nošení jsou dle mého názoru vyhovující.
6. Červen 2021 - 15:02
Silvie (anonym)
Děkuji za reakci. Na punčochy Awe jsem koukala nedávno, ale odrazuje mě právě ta uni velikost, vzhledem k mým silnějším stehnům. Zato jsem si od Awe pořídila silonky (punčocháče) a vydržely mi asi půl hodiny, než jsem vyšla ráno z domu, už teklo oko. A to doopravdy umím zacházet se silonkama, nosím je denně do práce. Punčochy Gatta - Sally i Kelly - mám už možná dva roky, ale velikost 3/4 je mi spíš kratší. Mám radši punčochy delší... Momentálně jsem nejvíc spokojena s Evonou, velikost 27 NV (nadmerná velikost), pasuje i mým stehnům. Ještě jednou děkuju za odpovědi.
6. Červen 2021 - 15:20
Aramis (anonym)
Odpověď na Děkuji za reakci. Na punčochy
OK, každému sedne něco jiného. Punčochy z Evony používám také ve velikosti 27, jsou výborné v tom,že mají vedle špičky zesílenou i patu ( tzv. RHT).Ale bohužel je vyrábí jen v jedné barvě.
6. Červen 2021 - 15:27
Aramis (anonym)
Odpověď na OK, každému sedne něco jiného
A ještě bych k tomu doplnil Silvie, nebojte si ty punčochy AWE vyzkoušet,ono je přeci jenom něco jiného punčochy a punčocháče. Já mám tedy takovou zkušenost,že si každý musí na svém těle vyzkoušet co mu sedne a postupně si tak vytvoří svůj oblíbený sortiment,který rád nosí. Já třeba momentálně si zkouším punčocháče Fiore Classic Paula 40 DEN,které jsou vyrobeny z mikrovlákna a na které jsem získal dobré recenze pokud se týká jejich životnosti. A na ekskluzywně.cz rád nakupuji,protože tam mají docela široký výběr punčoch i punčocháčů v celkem dobrých cenových relacích.
6. Červen 2021 - 17:01
Miki (anonym)
Odpověď na A ještě bych k tomu doplnil
Ahoj, mam sice doma celkem asi pres 600 puncochacu original zabalenych, ale stale zkousim dalsi. Kdysi me uchvatily Bellindy 15DEN-Transparent v bronzove barve. Ty miluju. Ale jsou dost choulostive, takze si je oblekam na doma, ale az si poridim i ty moje vysnene damske pruhledne strevicky na podpadku, tak v nich urcite vyjdu opatrne i ven. Jinak jsem si koupil na UKTights Cecilia De Rafael Eterno-jak 15, tak 20DEN jsou nadherne. Leskle, nezesilenne, siroky sev, maly klinek-jen ten jejich pas mi moc nesedi. Me se libi siroky pevnejsi pas, ktery se neroluje a ty puncochace se musi dat vytahnout az pod prsa. O tech 100% nylonkach Gio jsem jiz psal, ale ty brutalne podrazily na okolo 25£, ty Cecilie jsou kolem 15£, jinak pro bezne noseni mam baletni telove leskle puncochace, ktere jsou dlouhe az dost, taky nezesilene, chodidlo maji normalni-ne baletacke, maly klinek a ted nevim 50-60DEN, takze vydrzi hodne, ale na pohled zas tak silne nevypadaji a vyjdou na 7£. Nosim je primo do bot, bez ponozek, ani s nimi moc neprovokuji, protoze to skoro nejde poznat, ze mam na nohou jen puncochace. A taky mam to stesti a nesmrdi mi nohy-coz by v tomto pripade byl docela zasadni problem. Jo ty Cecilie maji 70nylonu a 30Lycry, takze ocko neutece, Gio jsou 100% klasika, ty bych si s Lycrou ani nekoupil a ty baletacky maji okolo 10% Lycry. Jinak nevim kde a jak ti vyrobci puncochoveho zbozi meri a urcuji k vysce postavy i obvod-vetsinou sedu. Ty klasicke velikosti Elite, ale i Evony 164/108,172/112 atd. Takze pro prdelatejsi zeny fajn, slezat jim nebudou, ale kdyz ma zena kolem 180 a v sedu treba jen 104, nebo mene, tak te bych neporadil. Ano jak jsem psal, tenkrat ten exportni soubeh 176/104 a 182/108, ale byly z toho Chemlonu a bez jedineho procenta Lycry, protoze ta se dovazela za valuty a myslim ze u nas ani nemeli ty stroje, ktere to silonove vlakno ovijeli tou Lycrou. No odpoved na tyhle narky je jednoducha. Tak si chlapi ty puncochy neoblekejte a nenoste a budete mit klid, nic vam slezat nebude. Jenze kdyz se nam to libi, tak nam nic jineho nezbyva. A s tim, ze zeny nechteji nosit sukne a k nim puncochace,natoz puncochy je asi celosvetovy problem. Ja kdyz jsem si chtel pohladit silonovou puncochu, nebo puncochace, tak jsem si je radeji sam oblekl, nez bych premlouval nejakou Ornellu, oblekal ji do silonek,chvili se s ni mazlil a za 5 minut by mi rekla, ze uz to stacilo a ze jde domu. Tak to ne!
7. Červen 2021 - 0:10
Aramis (anonym)
Odpověď na Ahoj,
S výběrem vhodné velikosti punčoch či punčocháčů problém nemám. Nechci tady nějak propagovat již zmíněnou ekskluzywnu.cz,ale skutečností je,že u každého jejich nabízeného sortimentu punčoch či punčocháčů lze snadno dohledat přehlednou a jasnou velikostní tabulku s potřebnými mírami. To už se bohužel nedá říct o Evoně, Elite velikostní tabulku uvádí také. Jinak Miky jen pro tvou informaci, Chemlon je obchodní název pro polyamidové hedvábí označované jako PAD 6, výrobce Chemlon Humenné, Nylon je také PAD 6 výrobce Du Pont a Silon byl obchodní název PAD 6 výrobce Silon Planá nad Lužnicí. Po té co výroba PAD 6 v 60-tých letech vyhořela se PAD 6 přestal v Silonu vyrábět a název Silon se začal používat pro polyesterové hedvábí. A výroba PAD 6 přešla právě do toho Chemlonu Humenné na východním Slovensku. Vím to,protože jsem v tom oboru dělal.
7. Červen 2021 - 7:49
Miki (anonym)
Odpověď na S výběrem vhodné velikosti
To je sice hezke, ze si v tom oboru pracoval, ale pro me je zasadni ten problem s velikostmi. Samozrejme, ze boubelce ktera ma 155cm na vysku a 125 pres zadek ty 164 padnou jako ulite a nebude si je ani moci vynachvalit, ale divce ktera je 175cm vysoka a ma pres zadecek 95cm, tak ta aby si na ty puncochace poridila ksandy, protoze ta pletenina se spise a ochotneji rozleze do sirky, nez aby se natahla. A jestli jsi v tom oboru delal, tak to musis vedet. To mi na tom vadi. I ty univerzalni velikosti-to je mozne jenom v Polsku. Jak pise ta pani-ma silnejsi stehna a puncochace ji pustily ocko po pul hodine, ale je spousty lidi, kteri nemaji konfekcni postavu, nejdou zaradit do tabulek a suplicku nejakych inzenyru. Napriklad v nasich krajich je zvykem, ze 99% zen si obleka puncochace pres kalhotky-takze nejaky bavlneny klinek je tam tudiz zbytecny, pouze prodluzuje schnuti tech puncochacu po premachnuti po dennim noseni. To si zeny nevymysleli-to jim vymysleli nejake hlavy pomazane s titulem inzenyr, kteri maji v palicich nas. ano. Ano nektere manekynky si oblekaji a nosi puncochace na ostro, ale jen na foceni. Normalni zenska by si je bez kalhotek nenatahla, to radeji pujde uplne na ostro. Je to vsechno jen habadura a podvod na podvod. Chlap to vymysli a zenska to musi nosit? Co je to za blbost. Kdyby zalezelo na zenach a samy si navrhly co se jim libi, vyhovuje a chteji to vyrabet. A mozna, ze by to bylo jeste horsi. Takze nic. Ja si nakoupim v Anglii a Vy ostatni podle toho na co Vam staci kreditka. Ale Aramisi koukni se na ty stranky UKTights a mrkni na tu Cecilii, az na ten blbej pas jsou dokonaly. Jinak tys psal neco o Lycrovych puncochach? Tak to nejsou prave puncochy! Puncochy s Lycrou trpim jen jako samodrzne, tam ten elastan ma opdstatneni, ale nosit nejake puncochy na podvazek s elastanem-a ve Tvem pripade ne s podvazkovym pasem, ale s tim ubohym navlekem z gumotextilu? To asi myslis vazne, vid, ale ja bych si takovou hruzu na sebe nevzal ani doma za sera. Jo mam taky nejake samodrzky, ale ciste decentni-bez krajecek, jen latexove prouzky a zesileny lem. Vis ja ma lehkou urgentni mocovou inkontinenci a kdyz mam samodrzky, tak jse takzvane "na lehko" a muzu pouzit pisoar, taktez s klaickymi nylonovymi damskymi puncochaci do kterych me v puberte vmanevrovala moje maminka. Ale jakykoliv podvazkovy pas musi byt oblecen pres ty pliny a gumove kalhotky, aby pres podvazky neprosakovala vlhkost na obleceni. Ale kdyz mam ty pliny, tak si mohu dovolit nekolikrat vyuzit jejich kapacitu a pak se na wc s nahradnimi "prebalit" do sucheho. Tak takhle ja ziju. Mejte se fajn!
7. Červen 2021 - 12:13
Aramis (anonym)
Koukám Miki,že jsi se rozjel. Na ten UK Tights jsem se díval, sortiment mají slušný,ceny víc než slušné. Myslíš ty nylonové punčochy Cecilia de Rafael Barbora za 6,53 EUR ? V podvazkových punčochách mají velký výběr punčoch Fiore,což je polský výrobce punčoch, takže pro mě nevidím důvod,proč bych měl nakupovat ty punčochy ve VB,když je mohu koupit podstatně laciněji v tuzemsku. Příklad : punčochy Fiore Jordana 20 za 5,44 EUR, s dopravou za 15,20 EUR. Já si tytéž koupím u již zmíněné ekskluzywna.cz za 99,- Kč, s dopravou to vychází na 158,- Kč. Nehledě na to,že bych punčochy měl doma za 2 dny od nákupu a nemusel čekat několik týdnů až dorazí z VB. A mimochodem, majitel zmíněného e-shopu je Polák z Českého Těšína a jak jsem zjistil má lepší ceny punčoch než uvádí sami jejich polští výrobci na vlastních domovských e-shopech. Ale tím nechci nijak brojit proti UK Tights, mají v nabídce i jiné zajímavější sortimenty. Ono je to vlastně o tom k jakému účelu člověk punčochy nakupuje a jak chce přitom,obrazně řečeno, provětrat peněženku a podle toho pak volí i svůj oblíbený e-shop. Jinak jsem nepochopil tvé starosti s velikostí punčoch či punčocháčů. Tak např. na tu tvojí modelovou "prdelku" s mírami výška 175 cm, obvod prdelky 95 cm by měla pasovat velikost 2-S. Ale nechci tady dělat advokáta výrobcům punčoch. Pokud má někdo atypické míry své postavy či si není jistý svým výběrem velikosti tak by neměl být problém zavolat či napsat prodejci a konsultovat s ním daný problém? Dále tě mohu ujistit,že sice jsem nepracoval v daném oboru jako návrhář spodního prádla,ale za to bezpečně vím,že v tomto oboru v drtivé většině u nás pracují ženy, obvzláště u spodního dámského prádla. Spíš se na ně občas zlobím,že neumí dobře navrhovat pánské spodní prádlo. Pokud se týká obsahu elastanu, např. Lycry, tak vedle dobré smrštivosti vláken ( samotné protažení vlákna zajišťuje hlavní složka PAD 6) je pro výrobce důležitá nákladová položka. Elastická vlákna jsou drahá a každé zvýšení jejich obsahu ve vlákně nutně prodražuje celý výrobek což pak v konkurenčním prostředí trhu může být problém. Ale když se najde dostatečný odbyt výrobků s vysokým obsahem elastanu, tak není problém takové výrobky vyrábět. A jinak děkuji za ten typ na UK Tights, možná ho někdy využiju.
7. Červen 2021 - 14:50
Miki (anonym)
Odpověď na Koukám Miki,že jsi se rozjel.
Ahoj Aramisi a vsichni blizci, tak ja tu par let ziju a pracuju. A taky jsem si od nich uz neco objednal, takze mi posilaji nabidky na mail.No a napsal jsem Vam, co se mi libi a co zas tolik ne. Vzdyt jsme lidi a snad se domluvime. Pomuzeme si, poradime. Boze proc kazdy pred necim stoji a cumi? Vaha jestli by se to nedalo prodat, ci jinak zpenezit? Tahle doba je hrozna! Ano miluji damske silonove/nylonove puncochace, miluji silonky-100% nylon6,6, miluji i dalsi silonove-nylonove damske pradelko a vyznam se ve velikostech. Jen v tech puncochacovych se nevyznam. Jsem asi na zabiti, ale uz kdyz si ty nove puncochace rozbaluju z toho psanicka a zacinam si je natahovat, tak brzo poznam, jestli jsou ok, nebo kratke. A jakmile mi po chvili sjede maly klinek do pulky stehen, tak jsou na vyhozeni. Vlastne mam pritelkyni, ktera je mensi a ona by je mohla donosit. Proste ty rozmery damskych silonovy puncochacu jak je miluju a rad sije oblekam a nosim me nici. Ale zda se ze jsem jediny kverulant na teto diskuzi. Nekdy bych chtel s urcitymi puncochaci konzultovat jejich kvalitu s nekym, kdo tomu rozumi. Dokonce ma ve svoji sbirce i jedny-nevim odkud, nemam od nic obal, na sobe jsem je mel snad jen jednou-na zkousku par minut a ty jsou na omak jako gumove. Tak Ty bys mi v tom mohl poradit. Nekde jsem cetl, ze se vyrabeji puncochy a puncochace i z polyuretanoveho vlakna. Dokonce jsem nekde narazil na vyrobky ktere ho obsahovaly okolo 50%. Ale nepoznamenal co to bylo za firmu. Takze se zdvorile omlouvam.
7. Červen 2021 - 17:06
karolina (anonym)
Odpověď na S výběrem vhodné velikosti
Dnešní výběr punčoch je hrozný. Koupila jsem si např. Karelie a hned první den mě doslova prasklo oko v zesíleném okraji punčochy a samozřejmě pokračovalo dolů. To by se na dřívějších punčochách nestalo. Prostě kvalita se hrozně zhoršila. Ale šetří se všude a bude, bohužel ještě hůř. T o je ten tržní způsob vydělávání peněz.
7. Červen 2021 - 21:43
Aramis (anonym)
Odpověď na Ahoj Aramisi a vsichni blizci
Ahoj Miky,no pokud žiješ ve VB, tak samozřejmě se ti cenotvorba sortimentu UK Tights jeví úplně jinak než nám "spokojeným důchodcům" v ČR. A jinak k těm rozměrovým velikostem. Souhlasím s tebou,že je v tom docela bordel. Každý výrobce to má značené trochu jinak. Proto,když nakupuješ nějaké punčocháče či punčochy,tak je dobré si před výběrem prohlédnout velikostní tabulku kupovaného sortimentu. Jak jsem se zběžně díval na nabídku UK Tights, tak u každých konkretních punčocháčů nebo punčoch mají jednak uvedený rozsah nabízených velikostí a když sjedeš níže a rozklikneš ikonu Velikost, tak by se ti tam měla objevit nějaká velikostní tabulka. U punčocháčů se zpravidla uvádí výška postavy ( height), obvod přes boky (hip) a někdy i váha postavy (weight). Na tu váhu bych moc zřetel nebral, tabulky počítají s ženskou postavou, my mužskí jsme zpravidla těžší. Takže zbývá jenom výška postavy v cm a obvod přes boky v cm. Někteří výrobci punčoch to uvádí přímo (např. u nás Elite či Evona), já mám např. výšku postavy 182cm a obvod přes boky 108 cm, takže si kupuji punčocháče 182/108. Ale mohu použít třeba i 176/116, 170/116 , ony jsou dost roztažné,tak se tělu přizpůsobí. Jiní výrobci punčoch zase uvádí velikost punčocháčů v číslech 1 až 6. Např. Fiore má pěkně popsanou tabulku rozměrů, mrkni se na UK Tights např. u módních punčocháčů na Fiore Oleander 8 a rozklikni si Velikost, objeví se ti tam rozměrová tabulka. Takže já bych měl podle jejich tabulky velikost punčocháčů 5,popř i 6. Pokud se týká punčoch tak tam zpravidla bývají také velikosti 1 až 6 a v rozměrové tabulce se uvádí délka chodidla (cm), délka nohy (cm) a obvod stehen (cm). Obdobně se můžeš podívat na vzorovou tabulku např. u punčoch Fiore Romance 20,které taktéž najdeš na UK Tights. Polyuretanové punčochy či punčocháče neznám, myslím,že jsem na ně někdy narazil u erotického prádla a to já nepoužívám.
8. Červen 2021 - 9:40
Aramis (anonym)
Odpověď na Dnešní výběr punčoch je
Jak už jsem psal dříve Karolíno, punčochy z Elite jsem si koupil zatím jednou a jejich kvalita versus cena mě nijak nenadchla. Navíc jejich prodej je zaměřen spíše na velkoodběratele, jejich zásilková činnost pro maloodběratele ve srovnání např. s Evonou se mi jeví jako nepružná. Já v poslední době z podvazkových punčoch pro denní nošení používám nejvíce punčochy z Evony a AWE. Pokud se týká AWE, někoho možná odrazuje jejich universální velikost, já jsem ale zjistil,že používané vlákno PAD 6.6 v pletenině má vysokou roztažnost,takže se krásně natáhne na noze prakticky jakýchkoliv rozměrů. Protože však neobsahuje žádný elestan,tak už se zpravidla po sundání punčochy z nohy zpět nesmrští. Což řeším tak,že po celodenním nošení punčochy AWE přemáchnu ve vlažné vodě s pracím práškem a punčochy po usušení jsou zpět na původní velikosti. Přepráním punčoch zároveň vyřeším i případnou hygienu nohou. Takže moje praktická zkušenost s punčochami AWE je dobrá a doporučil bych je jako nenáročné punčochy pro denní nošení třeba do práce. Není to žádný luxus,ale pro takové příležitosti jsou vhodné jiné punčochy,které jsme zde již také probírali. A za cenu 29,- Kč/pár bych nemusel mít v práci strach,že je někde poškodím. Poškozená punčocha se dá vyměnit za jinou a nemusel bych hned vyhazovat celé punčocháče. Ale to je můj názor,někdo se na to může dívat jinak.
8. Červen 2021 - 10:07
Tereza (anonym)
Krásný dobrý den. Precetla jsem mnoho příspěvků, i když se přiznávám, že všechny jsem ještě bohužel nestihla. Zdá se, že jsem narazila na opravdové odborníky, mohla bych poprosit o radu začátečníkovi? Odhodlala jsem se k zakoupení podvazkového pásu, uvidíme, jak funkční výrobek dorazí, ale nevím si rady s výběrem punčoch do začátku. Do teď jsem nosila samodržící, ale posledně mne zradily a já doslova skončila po výstupu z auta s punčochami u kotníků a málem se propadla. Zvolila jsem řešení formou rychlé chůze do budovy zaměstnání s pobavený usmevem a je pravda, ze jsem aspoň udelala radost naši mile pani uklizecce, kterou jsem potkala na schodišti. Nicméně, exhibicionistka asi dusi nejsem a nerada bych podobna čísla opakovala:-) Rada nosim sukne, ale nemam dokonale nohy (ze zahrady občas nějaký sram), puncoch se tedy nechci vzdát ani v lete. Hledam nějaké v černém odstínu, nejlépe bez výrazného lesku, materialu vůbec nerozumim, ale rozhodne jsem začátečník a v rukavickach je bohuzel nasazovat nebudu-prala bych si, aby zvládly alespon spolecny proces oblékání. Jsem poměrne mala, 165 cm, obvod stehna 53 cm. Budu vdecna za jakekoli rady pri vyberu, at již ohledně výrobce nebo produktu. Ocenim i osobní zkusenosti s výběrem padnoucí velikosti. Zatím preji hezky den všem!
8. Červen 2021 - 10:42
Nylon (anonym)
Doufám, že to nebude nikomu vadit, ale nenašel jsem vhodnější místo, kde se svěřit. Včera jsem byl na nudaplazi a vzal jsem si dvoje silonek. Jedny tělové, které jsem si dal na sebe. Druhé černé sebou do batohu. Obě byly takzvané nezničitelné a objednával jsem si je za 10 liber jedny, z Anglie. Pocit propocení a chládek že sebemenšího vánku dokonalý. Stala se mi ale krajně dokonalá zkušenost. Měl jsem je pod kraťasy a na nohách botasky. Žádné zpevněné nic kolem zadku jen širší lem kolem pasu. Všiml si mě jeden pár a když jsem si rozložil deku v zákoutí pod stromem a rákosí kolem mě se objevila jeho manželka a s úsměvem přišla až ke mně, že jestli viděla dobře :-) tak jsme si povídali a řekla mi, ze je její manžel Je taky závislý na silonkách ale na jejích nohách :-). To co se odehrálo pak už je až moc sexuální, ale poprvé jsem mohl spatřit detailně bezešvé silonky na ženě a jednak ten pohled a to co se odvíjelo pak s nimi oběma bylo něco neskutečné.
8. Červen 2021 - 13:11
Aramis (anonym)
Odpověď na Krásný dobrý den. Precetla
Jestli Ti nebude vadit Terezo rada od muže, od ženy by to asi bylo lepší. Podle toho,jak si to specifikovala,bych Ti doporučil se podívat na www.ekskluzywna.cz. Na úvodní stránce v rubrice Ženy-Krásné nohy-Punčochy. Nabídku punčoch tam mají na 5 stránek, podle mých zkušeností docela kvalitních. Pro letní období jsou nejlepší v síle vlákna 15 DEN nebo 20 DEN. Pokud si nějaké konkretní vybereš,pak je nutné znát svou velikost. K jejímu určení potřebuješ znát délku chodidla (cm), délku nohy alias výšku k rozkroku (cm) a obvod stehen (cm). Ostatně si můžeš u konkretní punčochy rozkliknout dotaz na velikost a měla by se ti objevit tabulka velikostí s potřebnými mírami. Neměl by Tě odradit ten obvod stehen, Ty máš 53 cm, což je docela hubená nožka, ale to neznamená,že nemůžeš použít punčochu dimenzovanou na větší obvod stehna. Já bych to typoval u Tebe na velikost 2 S, ale raději si přeměř svoje míry a podle nich si zvol velikost sama. Také to závisí na tom,jak vysoko chceš,aby Ti punčochy sahaly na noze. Docela dobrá volba pro Tebe by mohla být třeba volba Veneziana Calze Punčochy za 89,- Kč nebo Fiore Romance 20 punčochy za 99,- Kč, ale konkretní výběr nechám na Tobě, jaké se Ti budou líbit a kolik chceš za ně zaplatit. Dodávka přes Zásilkovnu za 59,- Kč poštovné, při objednávce zboží nad cca 200,- Kč celkem pak doprava zdarma. Ale vše tam najdeš v Pokynech. A ještě bych doplnil pokud by jsi chtěla vyloženě neprůhledné punčochy, musela by jsi volit silnější vlákno (tzv. titr), tzn. od 40 DEN výše. Ty jsou však vhodnější pro nošení v chladnějším období jaro-podzim či zima. A pokud se týká samodržících punčoch já si je pro jistotu připínám k podvazkovému pásu, pokud tomu nebrání nějaká silná krajka v lemu punčoch.
8. Červen 2021 - 13:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli Ti nebude vadit Terezo
Je zvláštní Aramisi jak si přehlédl vzkaz od Nylona, který byl kvalitativně nesrovnatelný s těmi tvými. Nejsi Ty náhodou obchoďák se silonovým zbožím, že to tady takto obchodně líčiš. Nic proti Tobě no otázky si kladu na základě napsaného.
9. Červen 2021 - 8:22
Aramis (anonym)
Odpověď na Je zvláštní Aramisi jak si
Jak již jsem předeslal, na vzkazy sprostých sexuálně nadržených puberťáků nemíním reagovat a je mi úplně jedno jestli se podepisují jako Nylon, Návštěvník či jinak.
9. Červen 2021 - 9:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jak již jsem předeslal, na
Protože jsi necitlivý a arogantní horší než puberťák. Prostě buran a příspěvek nylons vnímám jako velice opatrnou snahu sdělit svoje pocity a vyhýbal se popisům sexuality. Nuže ani jsi to nečetl pitomče.
9. Červen 2021 - 16:18
Návštěvník (anonym)
Ty vole Aramis je jeden z těch co ze své úchylky dělá všeobecní blaho a jiným určuje stupeň provinění... podlézavě strukturovaný fetišista.
9. Červen 2021 - 16:21
Bona (anonym)
Odpověď na Ty vole Aramis je jeden z
Ok
10. Červen 2021 - 6:03
asexuál (anonym)
Odpověď na Ty vole Aramis je jeden z
Přestaň tady duševně onanovat Kájínku a volej linku 158, už tě zase sháněj chlupatý. Prý si v pražské tramvaji č.22 zase masturboval a nějaká slečna si tě přitom nahrála na mobil. A s tím tvým sexuálním exhibicionismem by ses měl fakt už začít léčit, nejlépe u docenta Chocholouška v Bohnicích.
10. Červen 2021 - 6:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přestaň tady duševně onanovat
Asi jsi u výchovy od svých rodičů strádal, že ano?
11. Červen 2021 - 9:29
asexuál (anonym)
Odpověď na Asi jsi u výchovy od svých
Tak takovými hláškami Chocholouška k slzám nedojmeš a falometrickému vyšetření svého péra stejnak neujdeš. Neváhej a toč to do Bohnic sám než tě chytnou sami chlupatý.
11. Červen 2021 - 13:15
karolina (anonym)
Odpověď na Jak již jsem předeslal, na
Tak už mě dorazil podvazkový pas Vintage 6 Y bílý. Bude premiera v bílém prádle, bílý pas bílé silonky, koupila jsem si je k němu, bílá tanga, bílou krajkovou podprsenku a bílé kombine s krajkami nahoře i dole. Vezmu si na to nějaké neutrální šaty a vyrazím do kostela .
13. Červen 2021 - 5:38
Miki (anonym)
Odpověď na Tak už mě dorazil podvazkový
Pozdrav Pan Buh, nebo jak Te lepe pozdravit, kdyz jsi tak verici a chodis do kostela? Muj OSOBNI nazor. Bila moc"sviti" a je s ni moc prace, aby se nezaprala a nezesedla. Prosvita pod saty.Podle mne tanga NEJSOU kalhotky a puncochy jsou obvykle v telovych odstinech. Ty se stylizujes do role nejake druzicky? Je to tedy Tvuj boj a asi i vis, koho tim svym pradlem a oblecenim oslnis a proc to delas. Ohodnoceni Tve snahy bude asi adekvatni=nejen od Boha, ale i od nejakeho muze z masa a kosti. Tak si to devce uzij!
13. Červen 2021 - 6:54
Aramis (anonym)
Odpověď na Tak už mě dorazil podvazkový
Tak krásné "vybavení", to jdeš do kostela za družičku anebo za nevěstu? A přesvědčila si mě, včera jsem si ho objednal taky včetně krásných FF punčoch a ultratenkých punčocháčů ve výprodeji,tak je chci na sobě vyzkoušet,když to nechce moje žena nosit.
13. Červen 2021 - 6:59
Miki (anonym)
Odpověď na Doufám, že to nebude nikomu
Ahojky Nylone, docela me zaja Tvoje navsteva na te nudisticke plazi v silonkach-jeste k tomu neznicitelnych. Co to bylo za znacku? Ty cerne me az tak nezajimaji, protoze ja mam rad pouze telove,nebo v opalenem odstinu. A to je mozne jit na nuda plaz v silonkach? A kde se ta plaz nachazi? Taky jsem se kdysi davno zmiloval do roztrhanych silonovych damskych puncochacu, ktere mi nechavala mamka ve sve skrini a jak spravne doufala, tak jsem se je naucil oblekat/coz je horsi prace oblekat si potrhane, nez nove, ale praxe dela mistra/, nosit je-pod kalhotami temer denne a casto jsem v nich i spal a tak jsem si je oblibil, az se ze me stal puncochacovy fetisista. A jsem za to rad. Takze at se dari na nuda plazi v telovych puncochacich i vsude jinde. Cauky M
13. Červen 2021 - 7:50

Stránky

Přidat komentář