3042 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Mám osobně vyzkoušený a ne jednou eshop e-kondomy .cz, kde mi balík vždy přišel zabalený tak, že vůbec nebylo poznat, že by se jednalo o zásilku ze sexshopu, takže se nemusíte bát si cokoliv objednat, a to třeba až domů.
11. Březen 2020 - 16:05
Přemek (anonym)
Diskrétní zasílání je standardem u všech sexshopů. Zadejte si na Heuréce porovnání cen zboží. E-kondomy řadím mezi předražený obchod. Stejné zboží koupíte u konkurence o desítky, možná stokoruny levněji. Někdo to tady přede mnou nedávno zdůraznil.
13. Březen 2020 - 20:15
karolina (anonym)
Odpověď na Sex a podvazky už mám pár let
tenkrat v 60 letech elite varnsdorf vyrabel velky vyber delek puncoch a i podvazkove pasy se daly koupit mensi me je 64 let a podvazkove pasy nosim od 13 let
14. Březen 2020 - 6:48
Zadejte si (anonym)
erotickepradloxxl.cz a budete velmi mile překvapeni.
15. Březen 2020 - 16:41
Majo (anonym)
Všetko dobre prajem. Počul som, že na korona vírus účinkuje dámsky podvazkovy pás najlepšie čiernej farby, v spojitosti s čiernymi FF nylons. Táto vražedná kombinácia ho vraj tak poblázni že zabudne ako sa volá a čo vlastne chcel...
21. Březen 2020 - 12:41
Abe (anonym)
Jako kluk jsem se oblékal do máminých silonek, podvazkového pásu a vycpané podprsenky. Na podbřišku jsem si rtěnkou nakreslil štěrbinu s poštěváčkem, jak jsem to u mámy viděl. protáhl penis do zadu, díval se do zrcadla a onanoval za zadkem. Když mne takto máma přistihla moc se smála a vůbec se nezlobila. Měl jsem to dovolené, ale časem mne to přešlo, neboť máma i když úplně nahá, mne vzrušovala mnohem více, naž vlastní parodie.
26. Březen 2020 - 1:49
tomas (anonym)
me to oblekani bavi porad manzelce to nevadi bavi me varit tak varim obleceny jako zena atd???
28. Březen 2020 - 6:11
Honza (anonym)
Odpověď na je mi 63 let pamutuji ze v
Paráda paninko,správná žena,vidět vás jen v silonkách a podvazkovém pásu to musí bejt potěšení.
2. Duben 2020 - 2:37
Přemek (anonym)
Pro každého chlapa je pohled na svůdnou ženu v silonkách, v punčochách, sukni potěšením. Naplno jsem si tuto abstinenci uvědomil po úmrtí manželky, která punčochy nosila celý život. S oblibou jsem si pročítal příspěvky diskutujících, po čase váhání se odhodlal oslovit jednu paní, s cílem krátkého setkání, jejíž komentáře se mi líbily. Chtěl jsem se vidět, ve vší slušnosti se ženou, pro kterou je sukně, punčochy běžná součást ošacení a symbol ženskosti. Po první schůzce jsem paní poprosil o další. Dnes netrpělivě čekám na uvolnění vládních omezení, abych se s ní mohl opět setkat.
4. Duben 2020 - 11:24
Vlasta (anonym)
Odpověď na Pro každého chlapa je pohled
Čekání se Vám bohužel prodlouží. Trpělivost přináší růže. Kdo si počká ten se dočká.
8. Duben 2020 - 19:36
Petr (anonym)
Odpověď na Čekání se Vám bohužel
Mít tak na koho čekat....
9. Duben 2020 - 12:00

Stránky

Přidat komentář