3010 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Viktor1501 (anonym)
Je to veľmi vzrušujúce keď ženy ich majú na sebe niekde v práci stalo sa vám že vás videl chlap kolega v Tom ?
1. Prosinec 2019 - 14:03
Pepa (anonym)
Odpověď na Je to veľmi vzrušujúce keď
Viktore, bylo pro tvé kolegyně taky vzrušující, když jsi přišel do práce v ponožkách? Punčochy a podvazkový pás je pro minimálně část žen normální oblečení.
1. Prosinec 2019 - 23:10
Pavla (anonym)
Odpověď na Máte, paní Pavlo, zkušenost s
Dobrý den paní Ludmilo, osobně preferuji pásy typu jako jsou dlouhý bezešvý, nebo jeho odlehčená verze Liz a nově také Elisa, ale to byl přece pás z kolekce Liz, nebo ne. Beth sice nemám, ale podle něj jsem si před nějakým časem upravila nepoužívaný klasický návlek Mitex když jsem z něj odstranila, alespoň pro mě, původní nevhodně rozmístěné čtyři pruženky a nahradila je šesti pruženkami s kovovými sponkami do V. Pruženky jsou napevno, bohužel se nedají délkově upravovat, proto jsem jejich délku zvolila podle délky punčoch, které nejčastěji nosím.
3. Prosinec 2019 - 12:05
Obrázek uživatele Ludmila01
Ludmila01
Dobrý den i Vám, paní Pavlo. Elisa v podstatě vychází z modelu Liz, pouze je mnohem pevnější a výrazně modeluje siluetu postavy. Překvapila jste mne svou tvorbou s úpravami.....:-) něco podobného jsem svého času zkoušela taktéž spíchnout, ovšem punčochy jsem měla ve výsledku téměř pod hýžděmi.a Mitex Ira skončil v šuplíku. S Beth zkušenosti nemám. Za zkoušku určitě stojí a i když dlouho váhám, asi neodolám .. :-) Přeji Vám příjemný večer.
3. Prosinec 2019 - 18:27
Olina (anonym)
Sex a podvazky už mám pár let zmáknuté. Ale zajímalo by mě, nikdo to neví, jak to bývalo někdy před 60ti lety, když ještě punčocháče neexistovaly. Tak slečny 17-20 let nosily podvazky a punčochy, to jsem viděla ve filmech, ale co mladší holky?? To se prodávaly nějaké holčičí podvazky a krátké silonky pro třeba 13ti letou holku???
4. Prosinec 2019 - 12:39
Jana (anonym)
Už si to moc nepamatuji, ale já jsem tehdy nosila nějaké tlusté nehezké krepsilonové punčocháče, do podvazků mě naštěstí nikdo nenutil, ovšem mamka a taky moje starší sestra je nosily běžně.
6. Prosinec 2019 - 8:59
tomas (anonym)
Odpověď na Sex a podvazky už mám pár let
me je 63 let pamatuji si ze jsem nosila takove ty tluste puncochace a 8 tride jsem zacala nosit takove silonky jako mamka tedy podvazkovy pas a puncochy mela zahrnute. Na stredni skole uz se objevily puncochace ale ja nosim podvazkovy pas dodnes
8. Prosinec 2019 - 6:26
Obrázek uživatele Ludmila01
Ludmila01
Podělíte se Pepo o Vaše poznatky, spokojenost, případně pocity s podvazkvým pásem od Riwy. Zajímá mne hodnocení muže s Vašimi zkušenostmi.
8. Prosinec 2019 - 11:33
Pepa (anonym)
Odpověď na Podělíte se Pepo o Vaše
Prozatím jsem měl pás jen párkrát, zkušenosti jsou dobré, zpracování je velmi kvalitní, podvazky dobře drží a nerozepínají se ani při sezení, kdy jsou přední podvazky bez napnutí. Pokud někdo nesnáší silikonové pásky, tak je to ideální způsob nošení punčoch.
8. Prosinec 2019 - 23:16

Stránky

Přidat komentář