Reklama

Podvazky a punčochy

Default User Image
M. (Po, 29. 1. 2024 - 13:01)

ahoj,může mi někdo poradit? Je mi už přes 50 a nemůžu se zbavit závislosti na punčocháčích,krajkových kalhotkách,nočních košilkách,dámských sandálků atd. Líbí se mi na ženách,ale bohužel je rád nosím i sám(moje žena ví o punčocháčích),už nemám vzhledem k věku odvahu je nosit na veřejnosti,byť doba už to částečně nabízí. neexistuje nějaký tlumící lék???

Default User Image
Pepan (Pá, 16. 2. 2024 - 15:02)

Lidé jsou různí mě se také líbí dámské string kalhotky , mám jich několik, punčocháče jsem nosil v zimě pod kalhoty a nikdo to nebral divně, klidně to nos v soukromí nikoho tím neobtěžuješ a ostatní ti mohou políbit pr..l.

Default User Image
Ruda (Ne, 11. 2. 2024 - 16:02)

Nejsi sám, kdo má takovou zálibu. Na internetu najdeš hodně podobných.  Nikomu neškodíš a nikomu do toho nic není. Pokud se ti to líbí, tak pokračuj dál.

Default User Image
Jirka (Út, 30. 1. 2024 - 09:01)

Na tohle žádný lék neexistuje. Mně je 58 a dámské prádlo (kalhotky, dámské trenýrky, plavky, body, (pánský) podvazkový pás a punčochy, negližé, noční košilka...) nosím většinu času. Pánské prádlo nosím jen výjimečně, když není zbytí. Zkus tedy nošení dámského prádla spíše omezit a nenosit ho na veřejnosti, ale jinak se tomu asi těžko ubráníš. Skvělé jsou taky jednorázové unisex kalhotky.

Anonym (Po, 29. 1. 2024 - 17:01)

Mě je už taky přes padesát a mám stejnou zálibu. Říkal jsem si že to časem přejde, ale ne. Akorát někdy víc a někdy míň.

Anonym (So, 10. 2. 2024 - 21:02)

Lidé mají spoustu libůstek, které je vnitřně uspokojují. Náklonnost ke krásnému dámskému prádlu ovšem odbornou lékařskou péči nepotřebuje :-) Není to nakažlivá nemoc, pouze součást soukromí mnoha jedinců, kteří mají v určitém slova smyslu pocit provinění, že je něco špatně. V žádném případě není, v tomto souhlasím s nonou. Příjemný večer všem. L.

nona (So, 10. 2. 2024 - 20:02)

Pánové, to je přece vpohodě. Pokud v soukromí, tak o nic nejde. Na tom není nic špatného :)

Default User Image
Tom 1948 (Ne, 14. 1. 2024 - 13:01)

Přes zimní období nosím silonky,jsou příjemné a mému se to líbí 

Default User Image
Libera (St, 10. 1. 2024 - 22:01)

Punčochy nosím hodně let, samozřejmě i do práce, jsem na ně zvyklá, punčocháče nenosím vůbec, ale nikdy by mě nenapadlo, že bych měla ukazovat podvazky. Je to moje nevyšší intimčo. Jistě, stane se, při vystupování z auta, že se vyhrne sukně, v metru mi vítr zvedne sukni a lidi určitě si všimnou, že mám podvazky. Určitě mi to nedělá dobře, i ve svém věku se dokážu stydět. Díky hloupým předsudkům dnes, že podvazky jsou jen erotické prádlo je to ještě nepříjemnější. Ani kamarádce nevysvětlím, že podvazky, tedy konkrétně stahovací bokovka je jediné pohodlné a hygienické stahovací prádlo, nositelné celý den, narozdíl od všude doporučovaných stahovacích kalhotek. Trochu závidím generaci žen mé mámy, které punčochy nosily jako samozřejmost, ale braly to jako spodní prádlo, které nemá být vidět stejně jako podprsenka a kalhotky. Ještě nepochopitelnější názor (kamarádka) je, že krajka samodržících punčoch je ještě ok, ale punčochy na podvazky jsou věc, coby nevzala na sebe. 

Default User Image
Regina (Čt, 11. 1. 2024 - 13:01)

Já jsem asi ta generace Vaší maminky,protože stále jsem věrná punčochám na podvazky,jen párkrát jsem zkusila i punčocháče, ale vůbec mě nevyhovovaly.Podvazky považuji za normální spodní prádlo ženy,žádný sexy symbol,i když to dnes tak mnozí vidí.Samozřejmě je to prádlo intimní,stejně jako kalhotky,podprsenka příp.kombiné,a nemají být vidět,tak jako dnes mnohdy vidíme dívky a mladé ženy,nosící t.zv.tanga pod kalhoty a po předklonu jsou jim vidět až na zádech.prádlo má být pohodlné a ne zařezávané do všech otvorú.Já nosím i spodní kalkotky s krátkou nohavičkou a cítím se pohodlně.

Default User Image
Libera (St, 17. 1. 2024 - 21:01)

Regino, děkuji vám za podporu, jsem ráda, že máte se mnou stejný názor. Já prostě punčocháče nesnáším, neumím si představit v nich sedět v kanceláři celý den. Navíc mám nepříjemný pocit, že mi se sunou dolů. Zkoušela jsem i ty samodržící, ale dopadlo to strašně, najednou se mi punčocha  sroluje a to nevíte co máte dělat, jestli si jí vytahovat nebo někam zmizet. Přesto, že se za nošení podvazků stydím, nedám na ně dopustit. Je moc troufalé se vás zeptat kolik vám je? Maminka je ročník 1955

Default User Image
Regina (So, 10. 2. 2024 - 13:02)

Reginko,já jsem o něco starší,než Vaše maminka jsem ročník 1952,co se týče těch samodržek,taky jse je zkoušela se sejným výsledkem v nejnevhodnějším místě s mně sesunula jedna,nebo druhá a hledat místo,kde jsi je natáhnout byl někdy problém.Za nošení podvazků se Reginko nemusíte přece stydět,mohu se i Vás zeptat kolik je Vám let? 

Anonym (So, 10. 2. 2024 - 20:02)

Se bavíš sama se sebou? Moc Ti to nejde!

Anonym (So, 10. 2. 2024 - 13:02)

Hraješ si? Tak si hraj. Už jsi si ujasnil, jestli jsi crossdresser nebo transka?

Default User Image
N. (Čt, 11. 1. 2024 - 14:01)

Zdravím, dámy, obě pěkné komenty a souhlas, já nosím punčochy i -cháče, v této zimě, vysoké DEN punčocháče.

Anonym (St, 17. 1. 2024 - 21:01)

Naběhla jsi si N., píše to jeden magor zřejmě transka nebo tak. Už dlouho, občas jako chlap pod různými jmény, který nosí punčochy, občas jako ženské. Dávej pozor poznáš to na první dobrou.

nona (Út, 30. 1. 2024 - 10:01)

Díky, njn.

Default User Image
vetík (Út, 26. 12. 2023 - 01:12)

mimochodem kdysi jsem se ve francii setkal s názorem že samodržky či podvazkový pás mají či mohou být vidét vetík

Default User Image
Lumír Bohoušek (Út, 9. 1. 2024 - 19:01)

Teď mě napadá, neříkali ti to francouzsky? Protože, když si uvědomíš, jak tvoří francouzština složený zápor, a že někteří lidé v hovoru první záporku vynechávají, ač se o tom v učebnicích moc nepíše, tak "les bas ont pas etre voir" znamená, že vidět opravdu nemají být, ale kohokoliv jiného než Francouze, kdo nejsme zvyklí na zápor na konci, by to zmátlo, že mají být vidět

L.B.

Anonym (Út, 9. 1. 2024 - 18:01)

To je společensky naproto nepřijatelné, pokud jsi tedy nebyl  bordelu. Naopak, punčochy je třeba nosit tak, aby nikdo nepoznal, že je žena nosí.

Reklama

Přidat komentář