18665 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Scarlett (anonym)
Odpověď na Scarlett, padla na mě úzkost
Neboj. Pohoda ti už neuteče
22. Leden 2022 - 17:20
Daniela (anonym)
Odpověď na Danielo, už jsem se o tom teď
Libore díky moc. A podpora ode mne.
22. Leden 2022 - 17:26
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Scarlett, padla na mě úzkost
Ozvi se a díky, teď jsem to viděla:)
22. Leden 2022 - 18:12
Mirek (anonym)
Když mám depku, taky jdu za kamarádem nebo jdu něco dělat. Hele, dej to na pohodu. Lallo, pozdravuji tebe. Tohle Libor dá, ne?
22. Leden 2022 - 18:23
Obrázek uživatele Libor. T.
Libor. T.
Odpověď na Ozvi se a díky, teď jsem to
Jejda, teď jsem ti poslal mail. Tak víc mimo diskuzi, ale jsem už opravdu ok. Mirku a ostatní díky za sdílení a mějte hezký pohodový večer. Do hospůdky možná zajdeme za chvíli na chvíli....
22. Leden 2022 - 18:38
Ondotron (anonym)
Odpověď na Jejda, teď jsem ti poslal
Dlouho jsi asi nebyl, potřebuješ to, abys nedepkoval
22. Leden 2022 - 19:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Souhlasím, nebo kámoška,
Kámoška se vším by byla lepší. Kámoš ti nedá
22. Leden 2022 - 19:11
Pavlína (anonym)
Libore, držím ti palce, abys to dnes nepřehnal s pitím, když jsi dnes víc citlivý
22. Leden 2022 - 19:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když mám depku, taky jdu za
Jak má Lala vědět jestli Libor něco dá ???
22. Leden 2022 - 19:47
Zdena (anonym)
Odpověď na Jak má Lala vědět jestli
Lalla s ním dlouhodobě pracuje a má to výsledky. Libor se výrazně zlepšil
22. Leden 2022 - 20:11
Simona (anonym)
Odpověď na Lalla s ním dlouhodobě
Ok, souhlas
22. Leden 2022 - 20:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Lalla s ním dlouhodobě
Lala s ním pracuje po mailu. Jestli se nemýlím. Ale rozesmálo mě to, jak se tydýt ptá, jestli to Libor dá. Jak cizí ženská má vědět, jestli se dnes ožere jako dobytek, zůstane doma s ženou, padne na něj depka, bude šťastný třeba z nečekané návštěvy, atp. Tady se vůbec nic nezměnilo.
22. Leden 2022 - 21:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když mám depku, taky jdu za
A co to je ta debilní rada: "Hele, dej to na pohodu"? Ten tydýt se zbláznil nebo co to mele?
22. Leden 2022 - 21:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Lala s ním pracuje po mailu.
Pokud vím tak s nim nepracuje jen po mailu
22. Leden 2022 - 22:47
Hanz (anonym)
Není podstatné jak spolu pracují, ale že to má slušné výsledky
22. Leden 2022 - 22:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud vím tak s nim nepracuje
Lala neni klinicky psycholog, ma minimalni zkusenosti s psychikou nevyrovnaneho cloveka. Jestli "Liborovi" dela dobre, ze si s nekym poklabosi, je to v poradku, ale nedelejte z komara velblouda.
22. Leden 2022 - 22:59
Ida (anonym)
Jestli to má výsledky, pak souhlasím s Hanzem, že není až zase podstatná forma pomoci, ale kvalita. A tu zde vidím jednoznačně výrazně kladnou
22. Leden 2022 - 23:28
Návštěvník (anonym)
Tvl vy jste všichni na prášky,on si posteskne,že ho někde bolí a vy z toho děláte,že už umírá a budete to dalších 14 dní rozebírat,asi byste se měli léčit vy!
23. Leden 2022 - 6:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tvl vy jste všichni na prášky
Ano. Proto vracím do hry možnost, že to tady píše jeden člověk. Nebo nešťastné důchodkyně, co jim dělá dobře, že je někdo v řiti. Přeci není možné, aby se našlo tolik dementů, co dokáží pořád dokola mlet "dá to, nedá to" a vyzývat nějakou samozvanou psycholožku, aby jim řekla, jestli "to dá" . Když se "Libor" začne chovat normálně, tak stejně řeší "dal to na pohodu, snad je dobrý, co na to Lala". Potom ty dotazy. 9 z 10 z nich se dají během pár sekund dohledat na netu. Ale ne, musí se zeptat tady. A stejně je to k ničemu. "Libor" má problém s diskusí, takže odpovídá strojově, jako kniha, bez emocí, bez zájmu o tazatele. Je velmi citově plochý, zahleděný do sebe a svých problémečků. Pokud vím, zdraví mu slouží, ruce a nohy má v pořádku, tak by se měl přesunout do reálného života a radovat se z každého dne. A nadcházejícího jara. Přestat fungovat jako plačka na netových diskusích a těšit se ze života.
23. Leden 2022 - 7:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano. Proto vracím do hry
Potom ta druhá diskuse o houbách. Ty dotazy...To "Libora" neuráží? Tedy v případě, že si je nepíše sám, aby tam mohl protlačit tu svou knihu pro děti. Tak prvoplánové dotazy s jasným cílem potěšit "Libora" by mě iritovaly. Sarda i Korko umí skvěle odpovědět, dokonce bez té nabubřelosti i bolestínství v jednom. Protože "někdo" pochopil, že jsou tam další dva znalci hub, je potřeba klást dotazy cíleně na "Libora" a když odpoví někdo rychleji, je potřeba ho odkázat do patřičných mezí, i když odpověď byla rychlá a profesionální. Fakt k smíchu.
23. Leden 2022 - 8:51
Filip (anonym)
Odpověď na Potom ta druhá diskuse o
To si myslím, že jsi názorově mimo. Copak na to Libor?
23. Leden 2022 - 9:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To si myslím, že jsi
Nejsem. Chtěl ses snad zeptat Laly, ne?
23. Leden 2022 - 9:26
Libor. T.
Dobré ráno. Včera jsme poseděli chvíli a vše je v pohodě. Odpovím Návštěvníkovi. Měl jsem snahu, aby mi lidé dávali běžné vzkazy na soukromé kontakty a většinou to tak je, ale tato veřejná diskuze nikoho přece nelimituje kam a co napsat. Dotazy mne neuráží, proč? Pokud vím, snažím se na ně odpovědět a jsem naopak rád, že se diskuze odvíjí jinak než jen z pozice ahoj a bude dobře, ale i to má kdokoliv možnost zde vyjádřit To samé je na diskuzi o houbách. Někdo cílí dotaz na mě, někdo všeobecně a nemám s tím problém, Sardanapal, korkokluk a další... naopak tím je diskuze bohatší a to je dobře. Jen tě poopravím, ta publikace není určena pro děti, ale vložil jsem tam z ní dva příspěvky trochu odlehčené. Nemám potřebu ji nikam tlačit, protože je z velké většiny už stejně rozebraná, podle posledních informací
23. Leden 2022 - 9:35
Radka (anonym)
Odpověď na Dobré ráno. Včera jsme
Dobré ráno Libore. Me se ta diskuze naopak víc líbí, že se taky probírají jiná témata a Libore, máš k tomu co říci. Od cestování přes počasí atd. A Lalle věřím a souhlasím s Idou a dalšími
23. Leden 2022 - 9:48
Libor. T.
Odpověď na Lala neni klinicky psycholog,
Přehlédl jsem ještě tvou poznámku Návštěvníku. Je zcela nepodstatné, jakou formou Lalla se mnou pracuje, ale jestli to má nějaký efekt, a ten to tedy má a nemalý, což můžu asi nejlépe posoudit objektivně sám. Připadá mi, jako bys jí záviděl, že mi pomohla a je mi lépe. Nebo se mýlím?
23. Leden 2022 - 9:53
Libor. T.
Odpověď na Dobré ráno Libore. Me se ta
Radko, ahojky. Máš pravdu. Je to vícevrstevné a lidi jsou zvědaví. A opakuji, stále lepší toto, než pouhé pozdravy a podpora. Ok, toho si také vážím, ale proto jsem dal své kontakty na podobné vzkazy, aby to zde neprovokovalo. A jak trávíte dnešní neděli?
23. Leden 2022 - 9:56
Radka (anonym)
Odpověď na Radko, ahojky. Máš pravdu. Je
Jdeme odpoledne ke známým a jinak v klidu doma a ty?
23. Leden 2022 - 10:10
Návštěvník (anonym)
Na Zanzibaru zataženo a chčije, Seychely taky. Není to nějaká tropická bouře nebo tajfun?
23. Leden 2022 - 10:18
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Ano. Proto vracím do hry
Některé ty prvoplnánované dotazy a výzvy k pohodě jsou opravdu zvláštní. Ony ty výzvy vlastně znamenají pochybnosti a oslabují... Navíc kdyby Libor byl tam kde byl před půl rokem, mohly by mu i uškodit. Nemá smysl z něj dělat slabocha, člověka nad propastí, kdy zmínka o čemkoli pro něj bolestivém, znamená jeho pád. Na druhé straně to vyjadřování podpory, což jsou pouhá slova, může mít význam pro samotného pisatele, jako jakási sounáležitost s Liborem. Také si myslím, že některé nicky píše jeden člověk ale dá s emu to vyčítat, když anonymové jsou vždy Návštěvník? Nesouhlasím, že Libor nemá zájem o jiné. Možná to tak vyzní tady, jenže na tom přece nezáleží, záleží na realitě atam zas eon pomáhá mě. Např v oblasti bylinek ale i jinak v běžném životě konkretními činy, v nepříjemné situaci, do které se moje rodina dostala Co se týká této diskuze, můj názor byl sem nepsat a psát až si poradí se všemi narážkami, hejtry, provokatéry...jako každý jiný z nás...a nebude ho to zasahovat víc než kohokoli z nás, když si tvrdě vyměníme názory. Myslím, že ta doba nastala a je to vše jen na něm. Baví ho to takto, takže je nuce poprat se i s takovou kritikou jakou jsi napsal ty
23. Leden 2022 - 10:20
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Na Zanzibaru zataženo a
Na Zanzibaru i Seychylách je období dešťů neboli monznů, takže velká pravděpodobnost chcaní i bouří :))
23. Leden 2022 - 10:24

Stránky

Přidat komentář