16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

plíce

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Slavíček (anonym)
Při hospitalizaci na plicním oddělení ,no byla to hrůza jednání sester a jidlo příšernýdoktoři melagomani atd
5. Leden 2005 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Muj deda mel pred asi 2 lety nejaky nalez na plicich, vse bylo ok a ted se mu to udajne zvetsilo a trochu ho tam boli. Ma jit na vysetreni do nemocnice. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Bohuzel myslim na to nejhorsi.Ja vim ze se to da takhle tezko urcit, ale zajimalo by me, co by se mohlo jineho na plicich udelat nez nador :(
17. Leden 2007 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
léna (anonym)
chci se zeptat co mi je,když mi tak zhruba 2 měsíce občas chrastí na plicích.(pouze při nádechu).A nebolí mě to.
24. Duben 2007 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
jiná Leňa (anonym)
U mne to znělo jako by dech měl chrapot, šlo o drobné embolizace, pzději nastupovaly i bolestí v hrudníku. Pokud máš křečové žíly nebo užíváš horomonální antikoncepci, tak to řeš a nepodce?uj to.
24. Duben 2007 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
léna (anonym)
vzkaz pro JINOU LEŇU:taky to tak nějak chraptí.Křečové žíly nemám,a antikoncepci užívám injekčně.(každé 3 měsíce).No a jinak je mi teprve 24 let.(mám 2letého prcka).Co s tím mám dělat?Doktorka mi dala tabletky na alergii,že to tím může být.
24. Duben 2007 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
jiná leňa (anonym)
Při alergii a astmatu jde spíše o pískání, zkus není to fakt sranda. Křečové žílý můžeš mít vnitřní přesněji hluboké a ty nejsou vidět. Záleží jestli máš nějaké potíže s nohama, nebo někdo v blízké rodině, či jiná cevní a srdeční onemocnění,nebo někdo užívá léky na ředění krve warfarin, je to hodně dědičné. Minimální prevence je dostatečný pitný režim, hodně pohybu. jestli máš čas, tak si pročti diskusi, Plicní embolie, Warfarin, trombofilie, tromboza z HA apod...
25. Duben 2007 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
léna (anonym)
ahoj JINA LEŇO...tak jsem byla naplicním(pro jistotu).Nic mi tam nezjistili.Plíce jsou čisté...bylo vidět na to tom doktorovi,že neví jak mě má diagnostikovat.Nakonec z něj vypadlo,že mám asi začínající astma.Prý nějaké slabé...a dal mi tabletky na alergii.
11. Květen 2007 - 14:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jiná leňa (anonym)
Tak uvidíš, snad to zabere, je pravda, že alergiků hodně přibývá.
13. Květen 2007 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Dobrý den, doufám že mi poradíte s mým problémem. Občas mě trápí bolest na hrudníku. Je to velice krátká bolest, něco jako píchání. Občas mě bolí celý hrudník, někdy pouze levá nebo pravá část. Při této bolesti se mi dýchá normálně a kromě ní nepozoruju žádné jiné problémy s ní spojené. Je mi 18 let a jsem nekuřák. Prosím, odpovězte co nejdříve. Děkuji.
25. Březen 2008 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dobrý den, chci se zeptat na vaši zkušenost. Bolí mě na levé straně hrudníku. Při nádechu studeného vzduchu, nebo když si zmáčknu hrudník v okolí srdce ,jako bych tam něco sevřel,tak tam mám takovou pichlavou bolest. Taky mě to tam píchá při různých pohybech, třeba když ležim na boku, nebo když se v těle otočím.Mám to zhruba týden. Je mi 30 let. Nevím jestli by to mohla být plíce nebo srdce. Kdysi mi paní doktorka řekla ,že mám šelest na srdci, tak nevím jestli by to nemělo souvislost. Předem díky za radu.
29. Leden 2009 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Honem na EKG a na CT.Tady nic nevyléčíš.
29. Leden 2009 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
fyzioterapeut (anonym)
Může to být zablokované žebro, ale určitě nejdřív vyšetření srdce!
31. Leden 2009 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Dobrý den (anonym)
Poslední dobou jsem asi někde nastydl a začalo mě píchat na plicích při nádechu, konkrétně na pravé plíci, tupá palčivá bolest. Domnívám se že jde o onemocnění ale prosím přibližte mi i další možnosti, berou mě i záda.
24. Prosinec 2009 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
dobrý den, rád bych se zeptal, zda někdo nemá zkušenosti s "plytkým dýcháním". V poslední době /i bez fyzické aktivity/ mám místy pocit nedostatku "uspokojení nadechnutím" Když se při nadechování soustředím, mám pocit, že sice vzduch mi do plic proudí, ale v určitém momentu /ca od poloviny nádechu/ už cítím, že mi nádech nic nepřináší a mám pocit nedostatku vzduchu, přetože jsem pořád v nádechu. Zároveň mám pocit, že se to stává čím dál častěji. kuřák nejsem, sportovec 33let, Při posledním odběru krve /ca 2roky/ se objevili chlamýdie.Před rokem jswm byl na prevenivním rtg plic a spirometrii -vše ok. Nějaké zkušenosti? Díky nějaké zlušenosti?
25. Květen 2010 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Po intenzivní měsíční venkovní práci mne zničeho zastihla bolest pravého prsního svalu 2cm vpravo od bradavky. Nejvíce je bolest cítit při zdvihu pravé ruky či kýchnutí.Tuto bolest jsem míval dříve na pravé straně a cítil píchání v oblasti srdce. Bylo to od zablokované pravé lopatky.Může být to samé i na pravé straně? Děkuji
15. Květen 2014 - 22:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama