4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

pleseň u 2,5ročnej?

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
katarína (anonym)
Moja dcéra má 2,5roka a žltkasté nechtíky na nohách,hlavne malíčky..Tažko sa strihajú. Teraz som si na nete našla že to je asi pleseň.Nechápem kde k tomu prišla,máva bavlnené ponožky,priedušnú,kvalitnú obuv.Bojím sa,čo jej bude kožný robiť,kým nás objednám,by som poprosila o radu V8s..mali to aj vaše deti?Prešlo to?Ďakuejm.
22. Březen 2008 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
Nehty s plísní jsou tlustější, při stříhání se jakoby lámou a drobí. V dnešní době je to poměrně rozšířené onemocnění, nejde o žádné zanedbání hygieny. Často k tomu dítě přijde v bazénu , zvláště, když je třeba oslabnené po nějaké nemoci, píše se i o vlivu antibiotik, velmi mnoho dospělých si to ani neuvědomí, že jde o plíseň, protože zasahuje třeba jen nehet na jednom prstě. U kožního se nemusíte bát, většinou se začíná mastičkou a koupelemi /doporučuje se l žíce octa do vody na "máchání "nožiček. Pokud kožní potvrdí plíseň, trvá někdy léčení i několik měsíců, než nehty odrostou. Takže žádný strach.
23. Březen 2008 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Problém je, že na plíseň nehtů nezabere nic jiného než tablety. Veškeré masti a povrchové léky působí pouze na kožní plísně, k nehtovým lůžkům se nikdy nedostanou. Je to tak šesti měsíční léčení, ale to musí rozhodnout kožní doktor, může-li vůbec tak malé dítě tyto tablety užívat. Neexistuje žádný jiný lék na vyléčení nehtové plísně než právě tyto tablety, když tvrdí doktor něco jiného, je to proto, že tablety jsou drahé, takže je lepší neznalé lidi utěšovat různými vodičkami a mastičkami, ale je to jen ztráta času. Tady je ale problém s věkem dítěte, může-li tento lék použít.Rady typu octové koupele a jiné nesmysly, ty nevyléčeí ani kožní plíseň natož nehtovou, v každém případě jít ke kvalitnímu kožnímu lékaři.
7. Únor 2009 - 0:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama