449 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Plenky jako trest pro větší děti?

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele weronica
weronica
Ahoj, založil jsem tohle téma, jelikož se mi zdá, že je v dnešní době docela probírané. Sám jsem o takovýchto případech slyšel a proto by mě zajímalo, zda s tím má zkušenost i někdo jiný. Máte tedy někdo zkušenosti s tím, že rodiče potrestali své dítě plenkami? A myslíte si, že je tento trest vhodný pro takhle, už vlastně skoro dospělé děti?
30. Září 2016 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoj, založil jsem tohle...To není trest, to je týrání.
3. Říjen 2016 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
ty úchyle, (anonym)
Ahoj, založil jsem tohle...když si lidi rozkliknou tvůj profil, zjistí, že patříš do blázince. Ani nevíš jestli ti je 15 nebo 17, uvádíš že jednou je sestra stejně stará, potom je jí 14, potom máš dvě, potom máš zázračně dvě a zase úplně jiný věk....zkrátka úchyl. Už aby tě blokli, ty dobytku. A ještě zakládáš další diskuse o podělávání, zrůdo.
3. Říjen 2016 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
GE710 (anonym)
Vida, takže plenkovému úchylovy nestačí, že tady už tahle témata jsou, přičemž do nich sám bohatě přispívá, on má dokonce drzost si založit vlastní a ještě ze sebe dělá takového blba tím, že tvrdí, že o tom jen slyšel! Co od toho čekáš ty deviante, ono ti nestačí, že zaděláváš jiné diskuze svými choromyslnými fantaziemi?
4. Říjen 2016 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
On (anonym)
Tento trest je velmi účinný prostředek když chce zlobit jako malé děcko tak bude dostávat hold plenky a to malé děcko dostává nás je měl nejdřív týden čelo i na noc je měl dávali jsme látkové pleny a co k tomu patří gumové kalhotky a místo overalu punčocháče a to mu je necelých 12 let. a když je náhodou nemocný tak jsi řekne o plenky sám od sebe má jednu velkou výhodu že nemusí vstávat s postele dostane vždycky čistou plenu a nemá rád léky tak jsme to vyřešili s kojeneckou lahví do ní jse prášky rozdrtí a zakleje mlékem nebo děláme Sunar 5 a na noc dáváme ještě čípek aby jse nám děťátko pokakalo i pocuralo ale vždy to stihne ještě do půlnoci tak ho prebalime do cistejch plenek tak děťátko spinká až krásně do rána spokojeně a sám jsi řekne že chce prebalit.ale nikdy dáváme 3 složené látkové plenky a místo gum kalhotek jedno razovku a je jen tak a pliny jsou vidět... a nebo zavazujeme na draka hold 12 letech je ještě v plenkách
11. Červen 2017 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar (anonym)
Tento trest je velmi...Ja se vubec nedivim, ze spouste lidi vadi prispevky do vsech vlaken na tema"plenky". Protoze 90% a mozna vice nenapsali, ale sesmolili honibrci mdleho rozumu s IQ pod 70 a bez znalosti pravidel ceskeho pravopisu. To jsou napriklad tito: Vasik, Vit Vrzal, tenhle debil On/anista/ a jeste spousta dalsich. Vim, ze je to slozite byt adminem a starat se o to, aby tu nebyl chliv. Neexistuje treba nejaky programek, ktery by nepustil prispevek, ktery by nevyhovoval ceskemu pravopisu, aby to alespon trochu ohlidal? Ja se sice angazuji, ale pokud mozno spisovne a k veci, protoze diky zdejsi anonymite se nektere divky a zeny sveri s necim, co by nerekli ani svoji nejlepsi kamaradce, svemu lekari ani manzelovi. A tim problemem je vetsinou neco,co se tyka pomocovani/at ve dne,nebo v noci/a co s tim udelat. Protoze na vsechno nejsou prasky a neco nejde zlepsit ani operaci, tak shaneji vsechny mozne rady a jsou vdecne za ty, ktere jim pomohou. Vim to podle sebe. Byl jsem v puberte a citil, ze se bez plen v budoucnu neobejdu. Sice bych je uvital i v tech 13ti, protoze kazde cestovani pro me bylo utrpeni/nepit,maximalne ze sebe vymackat kazdou kapku pred odjezdem/. Jak bych tenkrat uvital, kdyby si me vzala mamka stranou a nasadila by mi nekolik plinek a gumove kalhotky - tenkrat jsem se jeste pohodlne vesel do te nejvetsi velikosti plenkovych gumovych kalhotek. To jsem zjistil az n prazdninach u tety, protoze ta davala pliny svemu 11ti letemu synovi a ja si je nekolikrat tajne nasadil i s gumovymi kalhotkami. Asi az v 19ti jsem vypatral, ze celoigelitove plenkove kalhotky sije v Benesove firma INKA a zacal si je odtud objednavat a po otevreni hranic jsem kupoval v Nemecku a pozdeji objednaval z celeho sveta, protoze hledam ten nejlepsi strih a mekounky nazloutly igelit, ktery netvrdne. Chci vyzkouset jeste latex, ale jen zapinaci. Takze zkusenosti mam hodne a rad se o ne podelim.
11. Červen 2017 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
GP (anonym)
Tento trest je velmi...Dobrá. Takže svoje fantazie sis vypsal, k tomu úspěšně i vyhonil, čili nezbývá už nic jiného než vyčistit zuby, umýt ptáka od zaschlého semene a alou spát!
11. Červen 2017 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
GP (anonym)
Ja se vubec nedivim, ze...Ty se radši neangažuj, tvoje příspěvky v jiných diskuzních vláknech jsou taky dost síla. Stačilo, jak jsi radil jedné mámě pubertální holky, aby jí strčila do skříně balík plen, aby si je potom holka začala brát, to opravdu může napsat jen retard.
11. Červen 2017 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Já bych to nechal jak to je aspoň je co cist
13. Červen 2017 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Prosím honem rychle já chci plenu nebo jse poseru a pomocit kdo mne pak přebalu najde jse nikdo tady moc vás prosím.
13. Červen 2017 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar (anonym)
Prosím honem rychle já chci...Velmi rád tě budu přebalovat, napiš mi adresu a tvě jméno.
13. Červen 2017 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlady (anonym)
Tady je to samý retard, ty potřebují mokrou plenku na hlavu!!!
13. Červen 2017 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
je toho tady málo
1. Leden 2018 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pokud to má být trest, a nechcete aby si plenky sundával, doporučuji tento návod čas: 2:13 https://m.youtube.com/watch?v=kham1ezniyU
8. Leden 2018 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Sub (anonym)
Pokud to má být trest, a...S bývalou přítelkyní jsem zažíval podobné situace. Také jsem skončil připoutaný k posteli a s plenkou mezi nohama. Ale mně se to líbilo, protože jsem submisivní.
9. Leden 2018 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud to má být trest, a...S
Ale tomu Autistovi se to asi nelíbilo.
21. Říjen 2019 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomík 15 let (anonym)
Bylo to před vánoci omylem jsem se pomocil do postele asi dvakrát a po třetí mamka přišla s plenkami v ruce tak jsem dostal trest ale být v plenkách strašně jsem se styděl že mi mamka musí dávat pleny na noc. Tu noc co přišla s plenkami to byla největší potupa neřekla nic a sundala mne pyžamo kalhoty jenom a nic jiného jsem neměl koupila větší látkové pleny a jednorázové pleny měl jsem jak jednorazovku tak tři látkové pleny a to vše my dala mezi nohy prý pro větší savost abych se zase pořádně nepromocil jak sebe tak i postel. A od jisté doby dostávám látkové pleny ale s gum kalhotky a ty jsou sítě od firmy Jana rubcova a dělají tam i látkové pleny pro větší děti. A když po noci je plena suchá tak mi jí nechá dokud neudělám celou potřebu co se dělá do plenek. Vždy mamku prosím aby mi plenky sundala ale bohužel mám smůlu prostě nesunda mne je. Hlavně když začne v pátek tak skončí v pondělí ráno s plenkami. Když prostě udělám obě potřeby tak přijde s jinými plenkami a prebali mne. Do čistých látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem my ještě dá aby pleny nepadali.
14. Leden 2020 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kubí (anonym)
Odpověď na Bylo to před vánoci omylem
Takovou mamku bych taky chtěl
22. Únor 2020 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Honzík 13 (anonym)
Tak když byla ta karentena tak jsem se nechtěl učit chtěl jsem si užívat volno jelikož byl rozbitý pc a musel jsem chodit k sousedce na počítač ale mamka mne potrestal že jsem musel nosit plenky a ostatní dětské oblečení a takto jsem tam byl třeba i celý den až do večera vždy mi dala i pleny na přebalování ale já nechtěl strašně moc se styděl mne je 12 let a sousedovic kluk by o dva roky mladší 10 let on byl bez pleny a já je dostával vždy o přebalování jsem si řekl a teta mne položila na podložku a sundala punčocháče pod kolena a gum kalhotky odepla a sundala pospinenou plenu pak vše začalo na novo ostření vlcenimi ubrousky a mazání masti a nakonec zapudrovani dětským pudrem. A jednou když jsem byl už skoro ve 2 látkovych plenkách plus jednorázovku mi dávala tak do pokoje vešel její syn a to jsem měl nohy od sebe tak mne právě vydel jak ležím v posteli na čistých plenkách on ji něco co chtěl odpovím ti až ho dobalim tak mi pleny prelnula mezi nohama a zapla jednorázové pleny a pak mi dala i punčocháče s laclem a přesně ještě bodyčko a byl jsem komplexní batole a jelikož bylo po obědě tak jsem musel jíti spát a dala mne dudlík a kojeneckou lahev se sunarem. A pak řekla i synovi aby mu to nebylo líto že já jdu spát tak že půjde také? A on nechtěl že není batole či miminko aby po obědě chodil spát a tak ho chytla a řekla mu že nebude zlobit jinak pleny dostane také? A ten kdo pleny má tak musí jít spát po obědě a stále nechtěl tak ho popadla a celého ho vysvlekla do naha měla látkové pleny už složene dala je jednorázovek jen ho zapudrovala prelnula pleny mezi nohy a zalepila jednorázové pleny a punčocháče také dostal a přesně dostal bodyčko ale vzadu byl zip směrem na horu aby si pleny náhodou nemohl sundat a do pusy dudlík značky nuk..... Atd a pak poslech a šel taky spát ale kdyby poslech dřív tak by pleny a jiné věci nemusel mít a pak mi říkal že se mu chce čůrat a kadit a já mu řekl že ať to normálně pustí do plenek a já už byl dávno pomoceny a pokadeny ale on mi řekl že to stále nejde pak jsem mu řekl ať pomalu dýchá a tlačí a jak jsem to dorekl tak to měl v plenkách a potom říkal že chtěl máme říct že pleny chtěl taky proto jak mne viděl nahyho jak ležím v posteli na plenkách? A tak jsme pak zase usli.
16. Červen 2020 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Plenkar (anonym)
Odpověď na Ahoj, založil jsem tohle téma
Mě se to stalo,plenky za trest.Ve12letech mi mamka dávala plenky zatrest,ale motiv byl jiný,mamka ujizdela na plenky ji vzrušovalo když jsem měl plenky aby mě mohla osahavat curaka a jiné věci semnou dělat tak jsem musel nosit plenky, říkala že mě těma plenkama tresta.to bylo as do 25let.nez jsem se otstehoval.a plenky nosím do dnes je mi 62l tak že plenky nosím od narození.babyholka@gmail.com
4. Srpen 2020 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěva (anonym)
Teď před chvílí jsem dostal nejdříve dvě jednorázové pleny a na ně látkové pleny a silonove punčocháče teď si prý můžu čůrat jak chci ale do plenek z venku jsem přišel trochu pokadeny a pak řekla že takto ne nahnala mne do koupelny abych se umyl a pak mám v koupelně počkat tak jsem čekal a přišla s plenkami a punčocháči a chceš je dát tady v koupelně nebo v pokoji na posteli a já řekl že na posteli v pokoji tak jsem tam tedy šel ale nahý úplně pak řekla lehnout a přišla ke mne k posteli a nadzvedla mne pod kolena a dala mi ty pleny a slipy a pak silonove punčocháče a řekla mi že je budu muset mít až do konce tohoto měsíce jak přes den a noc teď jsem se pocural akorát snad ty pleny aspoň vydrží do půlnoci aby mne mohla zase prebalit já to vydržím být v plenkách.
12. Srpen 2020 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Z (anonym)
Odpověď na Tak když byla ta karentena
Z
12. Srpen 2020 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Z (anonym)
Odpověď na Mě se to stalo,plenky za
Z
12. Srpen 2020 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
N (anonym)
Z c h c e s d a v a t. PLENY MEZI NOHY
14. Srpen 2020 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Tak mne u syna a dcery došla trpělivost zase oba ráno byli pocurany tak jsem řekla oba vstávat sundala jsem vše a matrace jsem musela dát vyvetrat a pohrozila jsem jim že jim budu dávat pleny jak na noc i den. Tak už připravují látkové pleny s gum kalhotky a budou je mít hold i přes den ty gumové kalhotky jsou od značky akku. Syn mne prosí mamko prosím nedávej mi plenky ne to pro mne neplatí dostanete je oba dva jak ty tak tvoje sestra tak když si tady tak si tady lehni dám ti 4 látkové pleny a gum kalhotky s bodyckem ale mami já nechci to máš jako trest a co když si pleny sundam to právě nesundas protože dostaneš bodyčko ze zipem v zadu a mami když se mi bude chtít na velkou tak pouzijes právě ty pleny a vidíš jak semnou mluvíš tak už máš plenky na sobě a teď pošli sestru tak jí dám pleny tak přišla taky říkala že je nechce ale to promne neplatí máte je oba za trest a budete je mít tak dlouho dokud se neprestanete pocuravat do postelych a mami musíme nosit i všechny ostatní věci pro malé děti když budete zlobit tak vám je dávat budu.!!!
15. Srpen 2020 - 11:11
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Tak mne u syna a dcery došla
A kolik maji děti let
15. Srpen 2020 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Z (anonym)
Odpověď na Tak mne u syna a dcery došla
Z
15. Srpen 2020 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Dětem je 13 a 15 let a bez problémů nosí plenky ještě teď akorát už na noc jinak nikoliv dávám pouze látkové pleny 80x80 ty jim jsou ještě a divím se dcera je starší a syna vždy prebalim já vždy večer je už úplně nahý a čeká na pleny až mu je dám a má stále to bodyčko ze zipem vzadu už si zviknul na něj.
16. Září 2020 - 14:02
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Dětem je 13 a 15 let a bez
To je dobrý a dcera si dává plenky sama
16. Září 2020 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Syn je neměl za trest , prostě se na ukončení prázdnin tak ožral (15) že ho už v 22.00 museli dovízt kamarádky, nemohli mu v kapsáh najít klíče od domu tak zalvonili s tím že nám ho předají a půjdou, když zvonili já s manželkou jsme už leželi a jí se echtělo tak jsemšel otevřít, když jsem ho s holkama viděl tak mi bylo vše jasný, a když už ho podpírali poprosil jsem je aby ho rovnou odvedli do postele, holky hodný a odvedli ho do postele a začal jsem se jich teda ptát jak to probíhá, jak se baví a tak, holky uvolněn a všecho mě povikládali, říkám že teda děkuji a že mu alespoň sundám rifle aby se mu dobře spalo, holky že mi pomůžou a už mu rozepínali punt a sundali mu rifle, říkám děkuji a že můžou jít že mu raději dám i plenu aby se do rána nepočůral že by to nebylo poprvé, čekal jsem že odejdou ale nic, ta jedna mě řekla ať jdu pro tu plenu že ho klidně zavinou, nakonec mě přemluvili a plenu jsem donesl a holky sundaly spoďáry a zkušeně zaplenkovali, pak ještě ta co ho zapínala řekla" mám zkušenost, mám mladší sestru a znám to". Zakryli ho duchnou , rozloučili jsme se a holky šli dál pařit.
16. Září 2020 - 22:04

Stránky

Přidat komentář