653 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Plastická operace očních víček

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela Zeidov (anonym)
Prosím, poraďte mi, kdo máte zkušenosti s plastickou operací horních i spodních očních víček.Nevím si rady, kde si ji mám nechat provést. Díky.
4. Říjen 2005 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Saša (anonym)
Ahoj,nechala jsem si před 2 lety udělat blepharoplastiku/dolní víčka/,měla jsem tam hrozně ošklivé pytle(je mi 40let) a musím uznat,že mi obličej min.o 10 let omládl a oči vypadají fantasticky.Sice těsně po zákroku jsem měla oči nateklé a pak ty hrozné modřiny,ale stálo to za to-výsledek paráda.Počítám,že tak za 4 roky půjdu s horníma víčkama.Jo a ještě něco,normálně jsem měla -7 dioptrií na obě oči a zlepšil se mi zrak na -5D.Pokud chceš něco dále vědět napiš.
9. Říjen 2005 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Sašo, kde jste na tom byla?Díky, Z.
10. Říjen 2005 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Ahoj, díky Saše za odpověď.Včera jsem byla na konzultaci u MUDr.Ferry v Laser Esthetic a první dojmy jsou fajn. Je mi 36, bude mi dělat spodní i horní víčka naráz.Na operaci jdu v listopadu, tak uvidíme.
12. Říjen 2005 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
jims (anonym)
Můžu vědět na kolik taková operace dolních víček přijde? A jak dlouho trvá hojení?díky za info ...
28. Listopad 2005 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Ahoj, tak ceny jsou opravdu různé, v Praze samozřejmě nejvyšší. Já za horní i dolní víčka zaplatila celkem 17.500,--Kč.Jsem teď 3 týdny po zákroku a musím říct, že už je to celkem úplně zahojené, rozhodně není nic poznat.Týden jsem měla dovolenou, pak mi vytáhli stehy / naprosto bezbolestné /, ve druhém týdnu mi ustupovaly modřiny a teď už je vše O.K.Za týden jedu ještě na poslední kontrolu.
30. Listopad 2005 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Michaelo, a co je hlavním efektem takovýhle operace? Zvětšení očí? Nebo odstranění převislý kůže v okolí víček, nebo vaky pod očima? Zmení se tím nějak výraz obličeje?Díky za informaciMartina
30. Listopad 2005 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj, poraďte mi někdo, kdo má zkušenost s operací dolních víček. Mám po dítětí kruhy pod očima, hodila by se na to ta operace? Je mi 40 let, dík za odpověd. Jana
4. Únor 2006 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonka (anonym)
Taky mám za sebou operaci obou víček najednou, ale: pokud je to v lokálním "umrtvení", musíte být statečnější než indián při mučícím kůlu. Nejsem žádná trasořitka, navíc mám potlačen práh citlivosti, ale tohle byla síla! Navíc ke konci přestalo účinkovat a už to bylo zaživa! Přísahám, že jsem i tak celou dobu mačkala bolestí co se dalo.Pak otoky,modřiny, po týdnu štychy ven (taky bolely ale už podstatně kratší dobu), do dnešního dne rudé jizvy, oči ješte oteklé a malé. Jedno víčko bude muset jít na opravu a druhé oko mi stále slzí. Stálo to přes 18 tis. (Praha) a zatím nemůžu říci, že bych byla spokojená. Uvidíme po roce.
6. Únor 2006 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Ahoj, výsledkem této operace /horní a dolní víčka naráz/, alespoň u mne, je nepatrné zvětšení očí, viditelná víčka,zmizely kruhy pod očima a kůže okolo očí je hezky napnutá.Jsem 3 měsíce po operaci a zatím vše O.K. Ale musím souhlasit s tím, že v té lokální anestezii to skutečně není příjemné, kdybych na to šla znovu, jedině v narkoze.Ale vyndání stehů jsem vůbec necítila, je to určitě individuální. M.
7. Únor 2006 - 11:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
v Brně Sanofyto dr.Polák 7 000 za dolní víčka.U mne to trvalo celkem 1,5 h v lokální anestezii a bylo to PŘIŠERNÝ!!!!!!!Nejhorší maso je odstraňování tukových váčku, vrazí ti do oka vidličku a hrabe se až někde v mozku.Moc to umrtvit asi nejde, já cítila úplně všechno.Jestli ti to někdo udělá v analgezi-umělý spánek-tak si připlať!
11. Březen 2006 - 6:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladka (anonym)
Jsem 3 mesíce po operaci horních vícek a je to paráda. Kladno, dr.Sirotek, 6000Kc +700pobyt na luzku +1500 celkova narkoza,nic jsem necitula ani pri ani po, za mesíc jsem se jiz potápela.
13. Březen 2006 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonka (anonym)
Možná jsem měla ještě napsat, že jednu operaci jsem již před tím prodělala. Byly to horní víčka, ale při kontrole po 3 týdnech jsme se shodly v tom, že se to musí zopakovat. Po druhé jsem tam, samozřejmě, už nešla. Ale nepomohla jsem si. Teď, po poslední kontrole, již na té druhé klinice, mi bylo uznáno, že ano, opravovat se musí, ale nejdříve po půl roce. Asi obě oči, ne jenom jedno. Docela ráda bych napsala, kde to je, ale netroufnu si, ještě mě budou mít pod noži.
13. Březen 2006 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Teda Tonko, to Ti nezávidím, i když je pravda, že mám kolem sebe dost nespokojených žen s touto operací. Například jim lékař /podotýkám, že oční lékař, ne plastický chirurg/vůbec nevyndal ty tukové váčky...Je to asi vždy trochu risk.
16. Březen 2006 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
pro jims (anonym)
ad hojení :o) když si na netu kdekoli seznam, centrum, to je fuk zadáš do hledání "operace očních víček" vyjedou ti všechny kliniky i s detailním popisem všeho co se plastiky týče i s popisem hojení a tak dále
16. Březen 2006 - 12:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Františka (anonym)
já jsem se informovala orintačně na klinice v Praze v ulici Karoliny Světlé, nebyl jste tam někdo?
16. Březen 2006 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
zmrzlinka (anonym)
DĚDIČNÉ KRUHY POD OČIMA a ještě ke všemu na straně blízko spánků ohraničené žilkami!!! Chci si užívat léta, sluníčka, vody, ale copak můžu? Žádný make-up nevydrží i ve vodě. Prosím radu - kontakt na někoho, kdo mi pomůže. Děkuju. zmrzlinka"email.cz
20. Červen 2006 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
alena (anonym)
Chtěla bych se zeptat za jak dlouho po operaci jste byly úplně bez potíží. Jsem tři týdny po plastice horních víček ale pořád mám jizvy citlivé a víčka trochu oteklá. Všude píší, že 10 dní po zákroku se již můžete líčit, ale nedovedu si představit hlavně potom to odličování.
16. Září 2006 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Jsem 10 měsíců po operaci horních i dolních víček a mám pořád problémy.Pod spodními koutky mám viditelné bouličky a pravé oko mám na horním víčku oteklé a povislé, mimo to mi slzí, nejsem vůbec nadšená, naopak zklamaná.Čekala jsem přes léto, že se to zhojí. Bylo to na renomov,klinice v Praze za 20.000, teď jdu k očnímu, moc optimismu nemám.
22. Září 2006 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj holky,uvažuji o plastice očních víček, nemáte někdo zkušenosti s lékařem v oblasti Pardubic ? Je lepčí jít na oční odd. nebo plastické ? Díky
6. Říjen 2006 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
jsem objednaná na plastiku horních víček na Bulovku k primáři Urbanovi, máte někdo na něj reference, čeho se mám vyvarovat,budou mi to provádět v lokální aneztezii.
6. Říjen 2006 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Jsem 2 měsíce po operaci horních víček a jsem moc spokojená. Oči jsou ještě trochu citlivé,zvlášť při odličování, ale tvar je super. MUDr. Šorma, Plastická chirurgie, Smilova ul., Pardubice. Cena kolem 7.000,-. Šla jsem na to hlavně proto, že jsem pořád vypadala unaveně a chtělo se mi spát.Zafungovalo to stoprocentně a teď se mi naopak nechce spát vůbec:-)
7. Říjen 2006 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
v kolika letech se na tuto plastiku prosím nejčastěji chodí?
7. Říjen 2006 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
O mudr.Šormovi jsem taky uvažovala,prý je dost dobrý.Musím se ještě rozmyslet jestli k němu nebo na oční kliniku do Hradce Králové.Mě zase dost lidí říká, že se mračím,jak mám hlavně jeno víčko převislé.Taky mě doktorka na očním říkala, že se to vrací, ale nevím po kolika letech.
7. Říjen 2006 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Anděla (anonym)
Horní i dolní víčka mi udělala pěkně v Aura Clinic v Praze doktorka Hudáková. Je to měsíc a jizvičky skoro nejsou vidět.
2. Listopad 2006 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Ahoj holky, mám po operaci horních i spodních víček. Operace proběhla 9.10.06 a zajímá mě, jestli Vám někomu taky doporučili tlakové masáže jizev. Ráno mám víčka ještě trochu oteklé a malování tužkou na víčka je ještě velice citlivé!!! Mám pocit,že efektu se dočkám až za dva měsíce. Operaci jsem podstoupila v Brně na Berkové.
2. Listopad 2006 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačena (anonym)
Dobrý den. Horní víčka mi dělali loni před vánocema v Praze v klinice Esthé. Všechno proběhlo bez problémů, krásně se to už zahojilo a jsem moc spokojená. Jsou tam fakt profíci!
2. Listopad 2006 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Pro Vás, co jste z Moravy! Doporučuji také Kliniku plastické a estetické chirurgie v Brně, Berkova 34!!!!Od narození jsem měla pokleslé znatelně levé horní víčko a tak jsem se rozhodla pro operaci. Hospitalizace trvala 3 dny, za necelý týden mi vytahovali stehy a nebyla už znatelná ani modřina. Dnes jsem necelý měsíc po operaci, není téměř poznat, že jsem zákrok podstoupila a moje okolí to hodnotí maximálně pozitivně. Včetně mne. Zákrok mi prováděl prof. Veselý, přednosta kliniky, můžu vřele doporučit.
2. Listopad 2006 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Na víčkách jsem byla - horních. Nic to není, stálo mě to 5,5 tisíce na Oční klinice - primář Diblík - doporučený byl oční lékařkou PH-Barandov-Zobanovou. Za 1,5 hod. jsem byla venku a jela domů. Brýle jsem odložila, ale výsledek a pocit super-stojí to za to. Ve čtvtek mi to dělali a v sobotu jsem pracovala na PC. Operace vrchem, ale kvalitní, není vidět ani nejmenší jizvička. Bomba!
2. Listopad 2006 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahoj holky, koukám že máte pěkný přehled... Nevíte teda přesně, jaký je MUDr. Šorma na plastiku víček? Viděla jsem doporučení na diskuzi o plastikách nosu... Pokud budete něco vědět, moc prosím o jakékoli info.. chystám se totiž k němu... Děkuji a upřímně závidím všem co už to mají za sebou.. Hezký den:)))
2. Listopad 2006 - 18:22

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama