6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

placení černých plomb u zubaře

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jena (anonym)
Syn mojí kamarádky byl u zubaře, je to student a musel zaplatit za černou plombu 700 Kč. Vždyť to není uzákoněné, nebo už ano? Kdo bude poplatku vlastně ušetřen, děti, do kolika let a senioři od kolika?Děkuji za odpověď.
27. Únor 2013 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Mohl platit (anonym)
jenom u zubaře, který nemá smlouvu s jeho pojišťovnou nebo s žádnou pojišťovnou. Zubařů, kteří nemají smlouvu s pojišťovnami, stále přibývá. Ti mohou účtovat, co chtějí.
3. Březen 2013 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Wendy (anonym)
jenom u zubaře, který nemá...Ano, to je pravda, může za to stát, který přijímá ke studiu stomatologie jen 50 lidí ročně. A to je málo. Staří doktoři vymírají rychleji. Pokud váš zubař zemře, nového nenajdete a skončíte u zubaře, který nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou. A tam se platí vše hotově nebo kartou. Některé pojišťovny vám to proplatí, ale určitě ne klasická VZP.
3. Březen 2013 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Katuše (anonym)
Syn mojí kamarádky byl u...Dnes se může zpoplatnit cokoli, osobně jsem začala chodit k soukromému zubaři, ceny jsou už skoro stejné http://www.schwarzdent.cz/nase-sluzby/cenik-sluzeb/ a péče o 100% lepší
18. Červen 2013 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Syn mojí kamarádky byl u...Najdite si zubaře, který pracuje na pojišťovnu. Já jsem si takového našla. Neplatím nic, ani za plomby, ani za čištění kanálků atd. oje paní doktorka je velice vstřícná, ochotná a šikovná.
22. Prosinec 2013 - 1:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama