95 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Plácání rukou po prdeli (spanking)

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Lidi, zajímá mě, jestli někdo máte při sexuelních hrátkách rád plácání rukou po prdeli. Já jsem nad tim uvažoval, že bych to vyzkoušel. Tak jsem si zašel do privátu za prostitutkou, a vona mi vyjmenovávala, co všechno dělá za služby, a jestli prej chci taky seřezat. No tak jsem se jí zeptal, čim by mě seřezala, a vona že důtkama. Do toho se mi moc nechtělo, tak jsem jí řek, at' mě seřeže rukou. A vona, že prej to se dělá malejm dětem. Tak mě zajímá, jestli se někdo s partner(em/kou) plácáte rukou po prdeli a taky trošku přibližte, s jakou energií, jestli slabě a chviličku, nebo pořádně a až do zčervenání prdele. P.S. Mně to přijde dokonce i zdravý, hlavně když plácá po prdeli holka kluka. Kluk leží na břiše, holka ho rukou plácá, prdel se pěkně prokrvuje, a to má pozitivní vliv i na ňáký ty urologický věci, jako je u kluka impotence a u holky samovolný ukapávání chcanek a nastydlý vaječníky a chcankovej měchejř. Tak pište co a jak.
10. Květen 2008 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Jses totalni kreten!!!! Teda ze vas to porad bavi cpat vsude anglicky vyrazy.Ale to neni to nejhorsi.Celkova nizka uroven prispevku a velmi chabe vyjadrovani svedci o podprumerne inteligenci.Proboha klidne si jdi za devkou ale necpi ty svy "pekla" normalnim lidem!!
11. Květen 2008 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ani se nedivim,ze musi chodit za prostitutkou..s jeho "vybranym" slovnikem mu ani nic jineho nezbyva..A jestli se i tak obhrouble chova to teda musi vypadat primitiv jeden..Cituji ho:"takovy ty urologicky veci impotence nebo co a u holek samovolny ukapavani chcanek,"nadherne vyjadrovani,co slovo,to perla!!
11. Květen 2008 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
No dobře, k tomu slovníku už se tu dvá vyjádřili, tak já se vyjádřim k tomu zbytku (ovšem ten slovník opravdu zvaž:)) - já to mám moc ráda, je to sexy - když mě partner chytne zezadu za boky a sem tam pleskne po prdelce (neříkám prdeli jako ty, prdel nemám, mám prdelku:)) - ze začátku jen tak slabě, lehce, jen aby to mlasko, no a čáskem prostě víc, příde na to :) Navíc když je člověk hodně vzrušenej tak to plácání cítí i míň :) Je to vrušující :) Takže tak.
11. Květen 2008 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Rochester (anonym)
No,být ženou,tak takového pablba nakopu někam hodně hluboko,nic jiného nezaslouží.Luci,máš můj obdiv,že dokážeš odpovědět,opravdu.
12. Květen 2008 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ja chodim za jednou prostitutkou a ta si me vzdycky ohne pres kolena a placa me rukou na zadek. Ja se ji pritom tru penisem o stehna (ona nosi punchochy coz me strasne vzrusuje) a pritom mi take saha na koule, masiruje je a taha za ne, coz mi stahuje predkozku. obvykle to vydrzim tak 15-20 minut nez vystriknu. Doporucuju!
12. Květen 2008 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Tohle se mi stalo když jsem nastoupil do práce. Když jsme přišli zvenku byli jsme tak špinaví že jsme museli okamžitě do sprch a pořádně vydrbat. Chlapi si navzájem umývali záda, ale já to nesnesl. Aby si ke mně stoupnul cizí nahej chlap a sáhl na mě. Úplně mi nabíhala husí kůže. Nakonec mi pomohla kolegyně. Šel jsem se koupat jako poslední a záda mi umyla ona. Mohlo jí být asi jako mojí mámě, vůbec jsem se nestyděl, připadalo mi to normální. Ona mi namydlila záda, vydrbala. A když mi je umyla tak mě vždycky ze srandy pořádně plácla přes zadek-asi abych věděl že už mě umyla. Líbilo se mi to a docela mě to i vzrušilo. Ale nikdy jsme spolu nic neměli.
13. Květen 2008 - 6:56
Obrázek uživatele Návštěvník
kočička (anonym)
Pavle, tvuj příspěvek je vtipnej :-)
18. Květen 2008 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
No mě tehdy moc do smíchu nebylo. Nebyl jsem na to zvyklej. Prostě jsem nesnesl aby si ke mně ve sprše stoupnul nahej chlap a začal mi mydlit záda. Odporný, připadal jsem si jako teplouš! Oblečená kolegyně mi nevadila, bral jsem ji asi jako moji mámu. Taky jí bylo 45 let a mě 20. Jí se to možná taky líbilo, že se podívá a sáhne na mladýho kluka. A potom mě vždycky plácla přes zadek, usmála se a odešla.
19. Květen 2008 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
Honza to napsal docela drsně.Je hodně lidí kterým se spanking líbí.většina lidí to zahrnuje do SM ,přitom tohle je jen bití na zadek.sice to je taky v SM ale mnonem drsnější.četla jsem že to často vyhledávají lidé ve vedoucích postavení.celej den rozkazují podřízeným a pak večer se jedou odreagovat.já nejsem žádná vedoucí ani nic podobného ale taky tajně sním o tom že mi přítel dá na zadek.místo hádek formou trestu nebo i jako sexuální předehru.
19. Květen 2008 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Čau Peťule - tak já Ti sem ještě občas něco napíšu :-)))) O těch submisivních generálech se toho už naspala spousta. - Netvrdím, že jsem vševěd, ale podle mě je to hloupost. MOžná existuje nějaké procento osob, které to mají jako ventil - ale i u nich musí být masochismus a submisivita dána v genech. Problém je v tom, že když si nechá rozsekat prdel pan senátor a přijde se na to, tak se o tom bude mluvit půl roku. Když si nechá nařezat kominík, tak zájem zhasne dřív než sirka. Tak vzniká falešný dojem, že to dělaj jen vysoce postavený lidi a chytrolíni začnou pitvat proč a někdo vymyslí, že když celej den řvou na podřízený, tak strašně nutně potřebujou, aby pak zařval někdo na ně... - Asi protože maj z toho svýho řevu vymáčklý bubínky ven a potřebujou je vrátit...... Je to pitomost. Buď to v sobě člověk má nebo nemá... Životním stylem se tomuto snu pak přiblíží nebo nepřiblíží... Běžný občan či občanka zůstane často ve stavu snění. Bohatí si najmou maséra do své vily a masér si nosí i rákosku. A pak to jednou zahradník zmerčí, práskne to Blesku a ejhle - paní generálová-ředitelová si nechává sešvihat kozy!!!!! A už se to rozebírá proč... Ale kolik je takových Petrušek, které o tom mokře snějí a třeba se jim to ani nikdy nevyplní?
20. Květen 2008 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
Ahoj no teda tys mi dal zase kouř :o/ to je jasný že to nevyhledávají jen ty výše postavení.ale i takový ušláplý chudáčkové co mají touhu někomu patřit a dominky si je pak berou domu jako otročky a oni makají a makají.....Ale to není spank.máš pravdu.ted nedávno to bylo v televizi a lidi jak se diví.každej dělá v posteli něco jinýho a je přece na každém z nás co!!někomu se zdá zvrhlé to jinému zas něco jiného. já ti dám mokře snějí!! :oD lumpe jeden.už sem se lekla že že sis diskuzi na netu vymazal na věky:o) a třeba vyplní třeba se rozjedu do daleké Prahy a to by ses divil co je tam lidiček s tímto zaměřením.no,ty by ses nedivli :oD
20. Květen 2008 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
No to bych se teda fakt divil - když jsem 10 let pořádal jejich srazy a 90% jich znám osobně :-) To bych se divil..... :-)))))))
22. Květen 2008 - 1:18
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
to nedivli znamenalo nedivil.vím .v praze je to samej úchylák.a když mě přepadne šílená chut to vyzkoušet tak budu muset jet takovou dálku.v autobuse pak budu tiše plakat ,nebo si sednu na polštářek.dobrej nápad.:o)
22. Květen 2008 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
Petruška: Kdyby se dělal poměr úchylák/počet obyvatel, tak by z toho třeba Praha nevyšla na 1. místě.
23. Květen 2008 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
je jich hodně a nemusí zrovna trpět tou naší úchylkou.no jo no,praha je v tom o kousek dál než jiná města.
23. Květen 2008 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Náhodou. Já a můj partner to máme rádi. Vždyky si mě ohne přes koleno a lehce mě plácá po zadku a hlavně nám to vyhovuje.
5. Prosinec 2008 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Debile Honzo z prvniho prispevku SPANKING neni "placani rukou po prdeli".
5. Prosinec 2008 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
AV (anonym)
A co to tedy ty anonyme neurvalej podle tebe je, nas pouc
7. Prosinec 2008 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Nehonza (anonym)
5.12.2008 21:34:01, "placani rukou po prdeli" je SPANKING. Jestli nesouhlasis, vysvetli proc a neurazej - nauc se diskutovat.
7. Prosinec 2008 - 16:31
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
SE nehádejte :o) Je to plácání po zadečku :o)A nemusí to být jen rukou ,že ? :oD
8. Prosinec 2008 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Proč spanking? Když klukovi před milováním stáhnu slipy, tak ho taky hned potom plácnu po prdelce. Co je na tom úchylného?
8. Prosinec 2008 - 10:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Chacha (anonym)
Dnes jsem byla u zubaře a když jsem odcházela, tak mě plácl po "zadečku" nebo jak chcete a povídá:"Nějak jste mi zhubla!" To ho vidím jednou za půl roku, když si na něj přijdu otevřít hubu. Co vy na to?
8. Prosinec 2008 - 11:40
Obrázek uživatele Návštěvník
trotl (anonym)
Furt lepší, když tě plácne po prdeli než po hubě.
8. Prosinec 2008 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Chacha (anonym)
dobrý, stejně jsem zaplatila 30,- Kč.
8. Prosinec 2008 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro chacha (anonym)
Plácl tě po prdeli a ještě chtěl za to 30 Kč? No to je teda síla!
8. Prosinec 2008 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarek (anonym)
pro Nehonzu: Souhlasim s Honzou. Svoji pritelkyni casto placnu po prdelce treba kdyz nastupujeme do tramvaje nebo kdyz jdeme nekam do schodu a dela to plno chlapu kazdou chvili. Je to placani rukou po prdeli ale urcie to neni spanking:)))
9. Prosinec 2008 - 2:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
:-))) A je!!! A není!! A je!!! A není!! A je!!! A není!! A je!!! A není!! Není to fuckt jedno? Ta moje miluje rákosku a zvládne i 500 ostřejších a taky si myslím, že naplácání prdele je spanking - teda takové to "ohnout přes koleno". Plácnutí po prdelce na rozloučenou je ale asi jen forma nejrozumnějšího pozdravu. Ovšem nikdy by mě nenapadlo se kvůli takové pitomině hádat. Hlavně že je co plácat a pak ať si plácá kdo chce co chce :-)
9. Prosinec 2008 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
PETRUŠKA (anonym)
Každopádně si myslím že je to takové plácání co by se mělo líbit.Jestli sem patří plácnutí na ulici tak to nevím....to určitě ne. a je!! a je!! :o) a můžou se takhle loučit i ženy na ulici s muži?? hihi
9. Prosinec 2008 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikolai (anonym)
Já v té rozpravě o tom co je a co není spanking cítím strach z toho slova. Opravte mně, jestli se mýlím. Ale nejde náhodou o to zůstat ,,homo normalus,, ? Nebýt tím, kdo holduje (jaká hrůza!) SPANKINGU? To přece dělají jen divná individiua. Ne, mz neprovozujeme spanking (Bože chraň), my jen plácáme po zadečku!
9. Prosinec 2008 - 23:45

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama