Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pisoár vs. kabinka

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
V nějakém článku jsem četl, že si více než polovina mužů radši vystojí frontu u kabinek, než aby na malou potřebu použil volný pisoár. Může na tom být něco pravdy? Mě jenom zajímá jak to mají ostatní ... já chodím jedině k pisoáru (nedokážu si představit, že bych si při močení sednul) a taky mě baví se 'ukazovat'. Tak jak to teda je?
23. Únor 2014 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
lubos (anonym)
V nějakém článku jsem...Myslim,Marku,ze mas pravdu,lepsi je postavit se kte musli tedy pisoaru a byt za 2 minuty vymocenej,nez stat pred kabinkou a odchazet s mokryma trenkama nez se panstvo uraci.Na to ukazovani jestli ti to dela dobre se stydet nemusis,myslim ze na wc ti na nej nebude nikdo cumet,protoze,kazdy jen vykona potrebu a jde.Znam to s diskaren a zabav.Nikdy jsem si nevsiml,ze by mi ho nekdo zkoumal.To spis by mi zajimalo jestli by ti pritom moceni nevadilo,kdyby tam stala vedle nejaka holka,to by si se spis pak udelal ne?
8. Březen 2014 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
než čekat na kabinku,raději pisoar,ale pokud je kabinka volná,raději si při močení sednu.
8. Březen 2014 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Zdravím všechny Chci vás poprosit o radu , mám problém když už to nemůžu vydržet a musím na veřejný WC se vymočit. No a když tam na WC někdo je nebo přijde tak mi to vůbec nejde se vyčůrat ani kapku (i když se mi tak strašně chtělo tak se mi to blokne a vydržím to chviličku zase) -mám pocit že se na mně buď dívá nebo poslouchá a i v kabince mi to nejde ,tak proto chodím nejraději ve škole v hodinách na WC protože je tam šance že tam budu sám a to se docela v klidu vymočím sice tochvíli trvá ale vymočím se . Dost mně to omezuje ,závidím ostatním klukům, protože ty jsou o přestávce povídají si a čůrající a já se k nim postavím a nic. PS: Zkoušel jsem si ho i přetáhnout, ale nepomohlo. :( Děkuji moc za radu .
28. Červenec 2018 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Měl jsem to taky, je to nějakej psycho blok, odeznělo to samo asi okolo 20 let.. I jsem o tom už někde četl, takže to není zas až tak výjimečný. A vím, že spolužačka s tím měla rovněž problémy - takže zdaleka to není jen problém chlapů. Zkus si najít nějaké méně frekventované záchody... jiné patro nebo křídlo budovy, např. u tělocvičny, jídelny...
28. Červenec 2018 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Je mi 14 let a chodím do 9 třídy. O přestávce jdou kámoši na záchod, tak já jdu s nimi. Každý si stoupne k mušli, vytáhnou pinďoura a už jim to teče. Mně vůbec, čekám a nic a pak jdu s nima pryč.
4. Září 2018 - 22:38

Přidat komentář

Reklama

Reklama