9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Píšete ještě lidem dopisy?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
huko (anonym)
b
29. Říjen 2009 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
dement (anonym)
b - ano,to je hodnotný příspěvek.
30. Říjen 2009 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pošťák (anonym)
Lidi dopisy nepíšou,jako dříve.Jen používají počítače. Ani si neposílají přání k svátkům,Vánoce,narozky apodobně. Vše se vyřizuje přes SMS.
30. Říjen 2009 - 13:34
Obrázek uživatele atakama
atakama
Rozjíždíme web určený fanouškům klasických dopisů. :-) Pokud se i vám stýská po ručně psaném dopisu čekajícím v dopisní schránce, jste vítáni na : www.klasickedopisy.webnode.cz
13. Únor 2011 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne,nepíšu (anonym)
posílám maily,skypuju.Je to levnější,píšu hodně do USA a adresát to dostane hned.Po letech čekání na odpověď bez jistoty,že adresát dopis vůbec dostal (často se ztrácely) je to mnohem lepší.Nedovedu si představit,kdybych měla totéž posílat klasickou poštou-dlouhé dopisy,fotky,články.Nedoplatila bych se.Co chce adresát zachovat,to si vytiskne,není problém aby to poslal zas dál,stejně to dělám já.Případná odpověď je vzápětí.Takže po dopisech se mi nestýská.
13. Únor 2011 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dopisuji si jenom se státními úřady, tam mají z našich daní peněz dost, aby si mohli dovolit posílat nám papírové dopisy a ještě většinou rekomando.
13. Únor 2011 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Fion (anonym)
Občas dopis napíšu. V některých případech totiž nepřipadá jiná korespondence v úvahu - maily jsou mi kontrolovány a SMS je příliš krátká... :-)
13. Únor 2011 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
Začala jsem znovu posílat k Vánocům, Velkonocům pohledy. Jednu dobu jsem psala SMS. Ale...pro mé starší příbuzné je to o ničem. Takže ráda jsem se vrátila k pohledům, aby měli ten pozdrav na očích. SMS jim nic nedala. Stojí to o hodně víc, ale mám radost, když tam v létě zajedu, vidím, že ty pohledy tam mají pořád vystavené. Pro ně to znamená hodně - i kdyby jenom to, že návštěvy vidí, že je máme rádi, a ten lidsky napsaný pohled s přáním a oslovením je jen pro ně. Jsem pro, psát. Ať už to jsou dopisy, či pohledy.
13. Únor 2011 - 23:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama