0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Piercing a tetování

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já osobně mám tetování už 3 roky,takže od 15 let.Jsem s ním spokojená.Mě osobně se to líbí,ale jen v omezené míře. Piercing se mi také hodně líbí,ale rodiče mi nechtějí povolit ani další náušnici.Kdybych měla ploché a vyrýsované břicho,tak bych si tam určitě nechala náušnici dát.Do prázdnin si chci nechat udělat další tetování.Myslím si, že je to jako droga, jakmile máte jedno,tak chcete další a další ...
24. Květen 2001 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahoj,já mám také tetování na pravém prsu a nechala jsem si dokonce udělat i permanentní meikap jsem moc spokojená a vřele to každému doporučuji.
18. Červen 2001 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
No jo tetování......vydrží věčně.....za pár let to bude "krásná" vzpomínka na mládí. :-((...ale když se to někomu líbí, tak proč né.
18. Červen 2001 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Haló, haló, tady jedna nešťastná mamka, jejíž 23letý syn si rovněž nechal udělat tetování větších rozměrů na ruce, má piercingy v obličeji a roztažené dírky v uších skoro do 1 cm a v tom naušnice - nevím jak se to jmenuje. Naše názory se na tyto ozdoby liší, i když mi vysvětlil, proč se k tomu odhodlal, i když se snažím pochopit jeho životní styl, ve skrytu duše mě to strašně trápí a nesnesu pohled na ty všechny dírky a cingrlátka. K tomu se pochopitelně i obléká a jeho dívka je taktéž samý obrázek a cvoček. Jeho otec s ním moc nekomunikuje,řekla bych, že se za jeho image, které si vytvořil, stydí. Mně strašně mrzí,jaký vztah mezi sebou mají, ráda bych, aby rodinné vazby byly zachovány,ale nedaří se mi, jsem na prášky z obou. Syn zatím image změnit nemíní (hraje ve skupině, pracuje s feťáky atp.) a otec ze svých názorů a požadavků nesleví taky. Takže syn domů chodí tak, aby se s otcem pokud možno nepotkával, spolu se vidíme rádi a já se ho snažím chápat,a čekám, že jednou ten rozum snad dostane, ale při pohledu na něj a jeho oblečení je mi těžko, přetěžko. Vy mladí, podobní mému synovi, jak reagují vaši rodiče a co byste mi poradili??
7. Srpen 2001 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavli (anonym)
Nemáte emailovou adresu? Nechci příspěvek zveřejňovat.
9. Srpen 2001 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Odpověď pro Pavli:Budu se těšit na E-mail.Eva
12. Srpen 2001 - 7:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Pavli,- problém trvá. Pomůže mi váš příspěvek? Eva
25. Září 2001 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Luciesch (anonym)
Tema mne zaujalo... mam 2 tetovani na rameni a na zadech. Piercing mam na usich - 5 a 6 kusu, na nose, v pupiku a na jazyku a stale si myslim, ze to nestaci. Zaroven povazuji za dobre podotkout, ze pracuji v zahranicni spolecnosti na pozici asistentka projektu (zedne opiove doupe). Dle meho nazoru je tetovani a piercing orcity druh zdobeni a touhy se lisit a zviraznit svoji vlastni osobu potazmo osobnost. Jsem rada, ze rodice mne prijmuli takovou jaka jsem a netrvali na zmene i kdyz patrne nechapali me jednani a nesouhlasili. nazory na zivot a lidske chovani se nezmeni nausnici v uchu! Proto myslim, ze dulezita je tolerance a to v zivote obecne. Na zaver dodavam, ze vetsina piercingu se po vyjmuti opet stahne a zustane jen nepatrna jizva. Preji prkny den.
8. Listopad 2001 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikolka (anonym)
Po dlouhém otálení jsem se také rozhodla pro tetování a jsem zatím spokojená.Kérky se mi líbí jak na holkách,tak na klukách.Na holkách jen něco málého a mělo by být jen jedno. Jedno tetování mi připadne zajímavé,ale když jich je víc,tak už to potom zajímavost ztrácí.
18. Únor 2002 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Klara (anonym)
Mám piercing jazyka, je mi 22 a studuji učitelství. Líbí se mi jak tetování tak i piercing. Ale nakonec jsem zvolila naušnici. Z estetických důvodů - když jsem viděla na pláži obtloustlé maminy, jejichž motýlek na ňadru vypadal po deseti letech spíše jako velká noční můra, dělalo se mi zle. Pro rodiče: Grázl se nepozná podle naušnice!Piercing jsem si nechala udělat hlavně jako vzpomínku na bouřlivý život. A stejně si pořád myslím, že by si každý mladý člověk měl vyzkoušet alespoň jednu noc ve stylu Sex, Drugs and Rock'n'roll.
16. Březen 2002 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikolka (anonym)
Mám tetování a v uchu několik náušnic a jsem přitom učitelka na jedné pražské ZŠ a žádný problém, v tom nevidím.
21. Březen 2002 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlada (anonym)
Mne se tetovani na holkach take libi. Na par obrazku se muzete podivat treba na http://193.179.210.138:3333/ .Nekomu se samozrejme libi tetovani vetsi a nekomu mensi, ale to uz je samozrejme vec vkusu ...
17. Červen 2002 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Mám tetování asi na 40% těla a necítím to jako problém.Naopak se mi líbí že člověk může tak trochu zasáhnout do vůle Nejvyššího a pohrát si se svým tělem a realizovat svojí představu, a to je přece boží,ne?
20. Říjen 2002 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Asi se dá souhlasit s tím, že když se člověk obleče nebo "ozdobí" jako před 30 - 100 lety, tak si budou ostatní myslet bůhvíco. Totéž si konzervativní lidé mohou myslet o těch, kteří se snaží odlišit, vypadat jinak než udává nějaká právě platící více či méně ohraničená společenská norma. Ozdoby patří k lidem od jejich počátků. O tento fakt zde ale asi nejde. Jde patrně o to, co k tomu lidi nutí. Proč se lidé snaží vyjádřit své já svým vzhledem. "Podívejte se na mě, já NEJSEM ta šedá myška, já jsem dobře oblečená nebo zelená, propíchaná, chytrá nebo jiná a čím více tím lépe, proč? Protože MOHU, vzbudím pozornost už na pohled, nechám se řadit někam už před tím, než promluvím." ale přece, "proč to proboha dělám?"Bylo by zajímavé, kdyby zde každý vysvětlil svoje vzezření a chování až do té míry, že by přesvedčil sám sebe o správnosti svého chování. Přesvedčovat ostatní je jednoduché, ale přesvědčit sám sebe. Já osobně se moc "výstředně" neoblékám ani nezdobím, líbí se mi elegance. Je to můj vkus a hodnotím lidi kolem sebe až dle slov ne hned dle vzhledu. Vyjádřete se vy, kteří prostě musíte už vypadat jinak než vštšina. Proč? Proč by měla mého syna učit ve škole osoba, která má duhové vlasy a cvočky nejen na své podzimní bundě. Má učitel vyjadřovat vyhraněnou nebo takovou obecně přijatelnou osobnost (ne osobu). Jak takový učitel pak získá uznání od většiny? Co budete lidi dělat, až budou věci dnes výstředné "normální"? Válet se v kaluži a volat "Koukejte na mě, lidi, já jsem tady, to jsem já, haló..."Radim (Ra.)
21. Říjen 2002 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Prosím o radu, před 2 roky jsem si nechala propíchnout nos a mám i několik naušnic v uchu a chtěla bych se jich zbavit. Existuje něco co by mi urychlilo(třeba laiser) zarůstání direk po piersingu a kde se k tomu dostanu? Jsem z Litoměřic. Díky
14. Listopad 2002 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Prosím o radu, před 2 roky jsem si nechala propíchnout nos a mám i několik naušnic v uchu a chtěla bych se jich zbavit. Existuje něco co by mi urychlilo(třeba laiser) zarůstání direk po piersingu a kde se k tomu dostanu? Jsem z Litoměřic. Díky
14. Listopad 2002 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Zoe (anonym)
Odpověď pro Evu: Moc se tím netrapte, mě by třeba dokonce těšilo, že kluk tímhle i jinými způsoby vyjadřuje svou individualitu. Prostě ho nechte být. Nakonec v životě nejde jen o vzhled, ale spíš o charakter.
4. Březen 2003 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
paul (anonym)
A proč ne?! Nemusí snad všichni vypadat stejně!! Myslím , že pokusy o to už to byly... Já osobně sice nejsem ničím výraznej, snad mám delší vlasy (i když ne ani po ramena)ale vážím si lidí, který se nebojej se nějak "ozdobit" ať už barevným účesem, tetováním, piercingem... Sám uvažuju o kérce, kterou si navrhnu...
28. Duben 2003 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
stázka (anonym)
strašně jsem chtěla kerku,bud na záda nad zadek nebo nad kotnik, ale ze zdravotnich důvodu si ji nemůžu dát.Na truc jsem si nechala propíchávat uši,kde mám nyni 10 naušnic. A tim to začalo, na řadu prišel pupík, pak nos a ted nedávno to byl jazyk.Je pravda co bylo psano,je to droga - máte to a chcete vic.Kdysi jsem se zařekla,že to je poslední, ale dnes vim, že to zase nevydržím.Je mi 21 a též pracuju,zatim jsem s tím žádné výrazné problémy neměla a doufam že i mít nebudu.Práci vykonavám dobrou a co na mě kde visí do toho nikomu nic není.
25. Červen 2003 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Chci se zeptat na zkušenosti s piercingem v pupíku: chci si ho nechat udělat (hlavně kvůli břišnímu tanci, vypadá to moc dobře), ale na internetu jsem o tom četla strašný zkazky. Takže: bolí to moc? A co hojení apod.? Dík.
7. Červenec 2003 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
propichnuti pupiku boli tak kratickou dobu,ze si to ani neuvedomis a je to.Samo. si musis vybrat kvalitni nausnici pravy zlato nebo stribro,kvalitni salon kde Ti poradi jak si to osetrit me se to zahojilo hodne rychle segre to trvalo necely mesic.Nechavali jsme si to udelat na Floride takze s mistem tady Ti neporadim.ale vypada to skveleK tetovani ja ho miluju mam dve.K.
7. Červenec 2003 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Dezdemóna (anonym)
Před měsícem jsem si nechala udělat kerku nad kotník,velikosti cca 10cm.Moc se mi to líbí(mého partnera to při sexu dokonce šíleně vzrušuje) a řeči typu jak z tím budu na stará kolena jsou mi věžně k smíchu....letos mi totiž bude 48let.Myslím,že už je minulostí posuzovat člověka podle toho jestli má nějaké to tetování,nebo piercing...a ostatně mě je to tak jedno.Mám dvě dospělé děti,dcera má v pupíku jeden piercing a určitě bych jim nezakazovala a nezakazuji ani tetování.Povaha a kvalita člověka se nezmění s kerkou nebo piercingem.
8. Červenec 2003 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Iveto, piercing v pupínku se hojí každému individuálně. Když jsem si ho píchala sama, hojilo se mi to až půl roku. Vyndala jsem naušnici a nechala zarůst. Po půl roce jsem chtěla naušnici znova, ale to už jsem šla do salonu, nevím sice, jak se jmenuje, ale je naproti klubu Roxy na Praze 1. Samotné píchnutí naušnice trvalo asi 5 vteřin, vůbec to nebolelo ani při píchnutí, ani potom. Zahojené jsem to měla ani né do 14 dnů. Prostě paráda. Nepatřím k nejhubenějším, nenechávala jsem si to dělat kvůli krátkým tričkům, spíše pro vlastní pocit. Fakt záleží na čistotě a zkušenosti člověka, který piercing provádí.Hodně štěstí.
23. Červenec 2003 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
VladaS (anonym)
Spravny pristup - mne se to na zenskych take libi a vzrusuje a na tech starsich dokonce jeste vic :-). Me partnerce se ale bohuzel "pomalovane zenske" nelibi a tak mam smulu :-( ... Par obrazku je na kluby.quick.cz v klubu "Tetované ženy a dívky", ale pro podivani se musite napred zaregistrovat a prihlasit. Jsou tam jak tetovani mensi, tak i ta "trochu vetsi", ale je to jen "maly skromny vyber z ponekud vetsi sbirky" protoze se z tolika hezkych zenskych a tetovani vybiralo opravdu tezko. Je dobre, ze je teplo leto - at je vas takovych hezkych a trvale ozdobenych holek kolem cim dal vic ;-) ...
25. Červenec 2003 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Včera jsem si nechal píchnout pupík, samotný "zákrok" v poho, zatím jsem taky v poho, tak snad už se nic nestane, ne? (myslím otrava krve apod. - byla jsem v dost solidním salonu).
31. Červenec 2003 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Právě jsem si nechala propíchnout nos. V mých 16-ti letech je to moje 1. zkušenost s piercingem, když nepočítám 1 náušnici v každém uchu. Byla bych moc ráda, kdyby mi někdo mohl trochu poradit, jak si co nejvíc usnadnit hojení. Moje piercerka mi dala jen lísteček se stručným návodem na čištění dezinfikačním mýdlem a moc mi k tomu neřekla. Je něco čeho bych se měla v následujících dnech vyvarovat? Předem díky za odpovědi.
5. Srpen 2003 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Y. (anonym)
Piercing v nose mam rok, nechavala jsem si ho tam dat 5.8., takze:)...delali mi to na 2x, pze ta prvni jehla nebyla dostatecne big. Mam holt nosik dosti tvrdy a "siroky" :). Bolest nepredstavitelna, asi taky k vuli tomu memu mankamentu, tedy sirce. Nez se ta jehla dostala na druhou stranu, malem me pomyvali:oP. A pak prislo obdobi hojeni. Az nedavno jsem si precetla, ze to trva pul roku i dyl, takze jsem po 3 mesicich, kdy mi ranka porad hnisala, byla temer zoufala a do toho salonu jsem behala vic nez casto. Vyplachovala jsem si to soli, mazala (framikoin, i kdyz ho plno lidi doporucuje, neni vhodny)cim slo a..porad nic. Jednou jsem se tedy rozhodla, ze si ten piercing na chvilku vyndam, mistecko ocistim a dam ho tam zpet. Po hodine byla dirka bez dirky, tzn. zarostla mi. Takze jsem uz zacala pomalu hystercit:). Dodnse lituju, ze jsem se aspon nevyfotila se "zicherkou" v nose. Ale prepichla jsem to a to je to hlavni:). Od te doby uplynulo vic jak mesic a i kdyz s tim mam sem tam nake trable /ale uz minimalne/, jsem za tu ozdubku celkem rada a uz bych se ji asi nevzdala. Konec vypraveni:oP.
13. Srpen 2003 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Y. (anonym)
Sori, nemelo tam byt"ubehl uz mesic", ale 5 mesicu:)".
13. Srpen 2003 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Y. (anonym)
Sori, nemelo tam byt"ubehl uz mesic", ale 8 mesicu:)".
13. Srpen 2003 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Y. (anonym)
DEFINITIVNE 8 MESICU:). to je, jako bych se nemohla rozpomenout. Ale vim to docela presne, jen me ten pocitac nak zlobi. Takze se jeste jednou omlouvam.
13. Srpen 2003 - 23:42

Stránky

Přidat komentář