Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
588 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Petr Kramný

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Silva (anonym)
Zdravím,co myslíte jak to bylo? Je odsouzený právem nebo ne? Vypadá to tak 50 na 50 motiv tam byl ale kdo jiný by zabíjel?
7. Leden 2016 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdravě (anonym)
uvažujícímu člověku je to úplně jasný.Myslela jsem si to,že to udělal už od samého začátku.Myslím,že není pochyb.
14. Leden 2016 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
raubíř (anonym)
Dámy, že není pochyb víte jak? Vy jste tam byly? Že to napíše nejdebilnější tupý plátek Blesk, který se snaží podněcovat bující závist v českém člověku každým nadpisem? Už jen odůvodnění rozsudku soudcem - že se mu zdála obhajoba nevěrohodná, zavání snahou zalíbit se veřejnosti. Máme někoho za katrem, národe koukej, jak se o tebe staráme... Ale přece ty holky byly tak sympatické a on vypadá jako gauner...
14. Leden 2016 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
uf... (anonym)
Už to bylo probráno na tématu Egypt...proč zavádět novou diskusi. Jo jo, anonymce je vše jasný, jen škoda, že ona zdravě neuvažuje. Protože by věděla, že je nevinný.
14. Leden 2016 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
a ty (anonym)
Už to bylo probráno na...máš takovou jistotu, že je nevinný? Ty jako uvažuješ zdravě?
14. Leden 2016 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Hm, (anonym)
Už to bylo probráno na...stejný názor jako soudkyně a většina národa.Přímý důkaz žádný,nepřímých ale spousta.On sám a jediný přežil a byl s nimi ustavičně.
14. Leden 2016 - 17:15
Obrázek uživatele merry39
merry39
Nikdo nemáme k dispozici tolik materiálu v podobě nejr. posudků a vyjádření znalců z nejrůznějších oborů , dále pak informace ze samotného vyšetřování , tak jako soud . P. Kramný se jak víte odvolal k vyšší instanci . Nicméně otázka zněla jasně : co si myslíte ? Osobně mám svou teorii : vlastně dvě 1. Chtěl to ukončit vše , ale sám se pak nedokázal " připojit" Hodlal zabít pouze manželku a smrt dcerky byla nehoda při jeho počínání ... Ale jak píši - nechť je mu dopřán spravedlivý nezaujatý soud.
14. Leden 2016 - 18:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Nikdo nemáme k dispozici...Víš co je nejhorší? Že těch dedukcí můžeme mít hrozně moc. Taky si říkám, že pokud to udělal, že chtěl třeba zprovodit ze světa jenom manželku. A nebo všechny. Ale za dost důležitou informaci považuji to, že se údajně našla ve střevech stolice, tedy že němely průjem.
14. Leden 2016 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Víš co je nejhorší? Že...jestli se tato diskuse povede na základě ÚDAJNÝCH informací, tak kam se hrabe Blesk. A anonymko, ta většina, to jsou přesně takoví lidi jako ty. Bez Blesku ani ránu. Lačnící po zlu. Zlí lidi, kteří soudí podle zjevu. Tak aby ses nedivila. Až ti mladýho povolají do války, můžeš se konečně nabažit zla.
14. Leden 2016 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
raubíř (anonym)
Zaprvé se omlouvám, že jsem tu začal o Blesku! ALE víte, že občas někdo řekne třeba o manželce "já bych ji zabil"! To ale neznamená, že je toho schopen. Jenže soud by to použil proti Vám! Stejně jako bulvární plátek bahenní, kterému se už blíží i dříve lepší periodika. Prostě soud si rozhoduje, jak se mu zlíbí, ovlivněn míněním půlky národa - a to je špatně! Toho chlapa odsoudili už na začátku na základě sympatií (antipatií). A podotýkám, že neříkám že je nevinný. Jen o tom nikdo moc nevíme a tak nemáme právo soudit ho.
14. Leden 2016 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
realista (anonym)
Zaprvé se omlouvám, že...Už jsem se k tomu vyjadřoval v jiné diskusi. Kdyby důkazy byly, dávno by seděl. Soudkyně byla proti němu zaujatá od začátku. Navíc jsem nepochopil, jakým právem Blesk, nebo který plátek to byl, psal o soudu online. Jinak souhlasím s tím, že když si nyní půjdu zatelefonovat třeba bráchovi, tak věřím, že z normálního hovoru - humor, kritika - dokáže ze mne udělat dav psychopatického vraha, se sklony k pedofilii - mám rád své děti, zoofila - mám rád svého psa a gerontofila - mám rád i své prarodiče... Navíc když si stoupnu s foťákem před kohokoliv z vás, věřte, že vás vyfotím tak, že vám nikdo neuvěří, že nekradete dětem na pískovišti bábovičky. Nevím jak to bylo, ale ta manipulace s bleskouny je děsná...
14. Leden 2016 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Už jsem se k tomu...Proč si myslíš, že jen proto, že daný případ nebyl řešen jako na běžícím pásu, chybí jakékoli důkazy? Jedná se o případ závažný, komplikovaný, vázaný na Egypt, a vyžadující spolupráci mezi českými a egyptskými orgány. Tomu doba, která uplynula mezi předmětnou událostí a nepravomocným rozsudkem soudu první instance, plně odpovídá. Jsi snad zvyklý na to, že například tvé záležitosti úřední povahy řeší příslušná oficiální místa v ČR vždy rychlostí blesku?
14. Leden 2016 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Rád bych zde ale zopakoval otázku, kterou jsem již formuloval na vláknu Egypt. Jak je možné, že mají muži tolik trpělivosti a sebeovládání, že usmrcují své manželky a jiné partnerky tak sporadicky? Že vůči nim tak naprosto zřídka uplatňují pěstní násilí či jakékoli zbraně? Že tolik, zákonabojně, respektují jejich fysickou integritu? Vždyť státní moc, establishment, kultura, to vše nehorázně straní ženám, a dává jím možnost s muži nehorázně manipulovat a ubližovat jim ve sféře rodinných a partnerských vztahů. Pro kdejakou ženu je až příliš snadné, aby svého partnera obrala o děti i o majetek. Nechci tím samozřejmě říci, že bych si přál, aby muži zabíjeli či mrzačili více žen než nyní. A nikoho samozřejmě k podobnému jednání ani nenabádám. To, co vyjadřuji, je pouze podiv nad malým výskytem kriminálního jednání, které se mně samotnému jeví jako lidsky velmi pochopitelné.
14. Leden 2016 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Česká justice se dopustila vůči P.K. velké necitlivosti tím, že proti němu postavila senát v čele se ženou. Bylo by bývalo lépe, kdyby byl soudem první instance nepravomocně odsouzen třebas i na 29 a půl roku, ale skrze mužský senát.
15. Leden 2016 - 0:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Pičovina (anonym)
Česká justice se dopustila...On ten Dobytek vleze všude. Jako nudící se Inglišparazit se takto musí seberealizovat. Jakýpak ženský, nebo mužský senát? I kdyby byl předseda senátu hermafrodit, musí se řídit důkazy a v případě důkazní nouze má obviněného osvobodit. To věděli už ve středověku. I já jsem přesvědčen že Kramný vraždil, ale být soudcem v tomto případu, nemohl bych ho odsoudit k žádnému trestu. Kramný byl odsouzen jen a jen na základě doměnek, maximálně na základě zaleckých posudků, ovšem jen těch, které se soudu hodily. Kdyby byl jeden ze sta odsouzených odsouzen protiprávně, mám obavy, že tím stým může být kdokoli z nás, včetně tebe Déčko. To mne na soudním systému désí. Snad alespoň to dokážeš pochopit. Převracej si to tady jak chceš, já ti na to seru, ostatně jako většina lidí na Doktorce.
15. Leden 2016 - 6:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ouha (anonym)
On ten Dobytek vleze všude....Justiční omyl....proto je také nebezpečné zavést trest smrti
15. Leden 2016 - 7:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
On ten Dobytek vleze všude....Ona ta soudkyně ale nevybočila ze svého stylu. Je známá tím, že dává hodně vysoké palety za násilné trestné činy. Naopak, občas smete ze stolu žalobu, která jde proti zdravému rozumu. Od toho je tady vyšší soudní instance, aby to posoudila.
15. Leden 2016 - 8:20
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
On ten Dobytek vleze všude....Alternativou je, že necháme chlapy, kteří mají přijít o svou rodinu a být sedřeni z kůže, aby bez větších zábran likvidovali své odcizené partnerky, a případně i jejich nebo společné děti. Jakmile nebudou chyceni přímo při činu, a zejména spáchají-li jej v zahraničí, a zbaví-li se úspěšně vražedného nástroje, nebo dokonce i mrtvoly, automaticky je osvoboďme pro nedostatek důkazů, byť proti nim budou svědčit třebas tucty indicií. Jakmile podobní chlapi zjistí, že se likvidace odcizených partnerek vlastně vyplácí, jistě se budou držet na uzdě jako dosud a jistě počet podobných vražd meziročně vůbec, ale vůbec neporoste.
15. Leden 2016 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Ona ta soudkyně ale...Jinak si též myslím, že 28 let za vraždu jedné dospělé osoby plus jednoho dítěte není nijak horentní pálka. Kdyby ale dostal třebas i 29 a půl, ale od chlapů, bylo by to za dané situace daleko vkusnější.
15. Leden 2016 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
To (anonym)
Alternativou je, že necháme...už to v tom chlapovi musí být.Musí přemýšlet stejně jako Kramný,žárlit jako on,že když jí nemůže mít on,pak ani nikdo jiný.Prostě musí mít stejnou poruchu chování,aby něco takového udělal.Naštěstí takových zase moc není.Včera jsem viděla ve zprávách,kdy přítel,který měl nějaký alkohol v sobě,tak vyhrožoval přítelkyni zbraní a její syn ho bodl nožem.Ted je ve vazební věznici,přítel na psychiatrii a žena žiju ve strachu,co bude až ho pustí.Musí to být šílené,hlavně co se týká toho jejího syna,který jí pouze bránil a ted za to pyká.Otázkou je,kdyby jí nebránil,zda by je otec nezastřelil.Jsem zvědavá,jak to dopadne,zda toho syna pustí,nebo bude ve vězení.Hrozná situace,ale přitom on možná zachránil jak sebe,tak svojí mámu.
15. Leden 2016 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
I jeho sestra věří, že to udělal on. Sourozenci, kteří se dobře znají, poznají ihned na pohledu oč tu běží. Rodiče pochopitelně nechtějí věřit tomu, že by jejich dítě byla až taková zrůda.
15. Leden 2016 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Rodiče (anonym)
lituji nejvíc,pro ně to musí být hrozné,už jenom ta představa,že syn v r a ž d i l.Stejně si myslím,že ač dlouho nevěřili,tak ted už tuší,že to udělal.Bohužel,s takovou povahou se už narodil a tu chladnost bez emocí má také po matce.
15. Leden 2016 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Pičovina (anonym)
Alternativou je, že necháme...Takže každého v klidu odsoudíme i bez důkazů? Doufejme, že budeš jako první. Jak bys mluvil potom? Znovu opakuji, být soudce nemohl bych ho odsoudit, byť bych byl stokrát přesvědčen že je vrahem a já o tom přesvědčen jsem. Vina musí být jednoznačně prokázaná ať jde o kapsáře nebo vraha. Jak se unás soudí svědčí mj. případ Kájínek. Dostal doživotí, vina prokázaná taktéž pochybně. Ale i kdyby byla vina oběma stoprocentně prokázaná, rozdíl v trestech je do očí bijící. Kájínek zlikvidoval zmrdy, Kramný zlikvidoval ženu a ubohé dítě. Co ty na to ty génie?
15. Leden 2016 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Kájinka (anonym)
bych i já pustila,byl to sice lotr,ale věřím tomu,že to neudělal,tam je do toho zapletených strašně moc lidí,včetně policistů.U Kramného je to ale úplně něco jiného.Tři lidi na pokoji,jeden živí,který byl stále u nich.Tam je to úplně jasné.Krom toho,stačí,i jeho lži,proč by lhal? Kdyby byl nevinný,pak by mluvil pravdu.
15. Leden 2016 - 13:13
Obrázek uživatele Návštěvník
xyc (anonym)
bych i já pustila,byl to...Nechceš si dát pohov,anonymko?
15. Leden 2016 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Takže každého v klidu...Kramný byl nepravomocně odsouzen na základě řady nepřímých důkazů. Nebyl schopen uspokojivě vysvětlit, proč vyhledal pomoc svého okolí teprve po smrti té ženy a toho dítěte, zejména když navíc tvrdil, že obě před smrtí trpěly infekcí či intoxikací, jež u nich měla vyvolat i průjem. Navíc nikdy v historii lidstva ještě žádný soud nikoho neodsoudil na základě důkazů, které by tak či onak nemohly být zpochybněny. Má-li však justice plnit svou funkci individuální a obecné prevence trestných činů, musí o obžalovaných rozhodovat i na základě neúplné mozaiky faktů. Takto se ostatně přijímají i jakákoli jiná rozhodnutí v jakékoli jiné oblasti lidských aktivit.
15. Leden 2016 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Pro odsouzení nejsou důkazy podstatné, soudy se obejdou i bez nich. Stačí vzpomenout na komunistické procesy v 50. letech nebo v historii na procesy s čarodějnicemi na Šumpersku.
15. Leden 2016 - 13:35
Obrázek uživatele Steve
Steve
Kramný je lhář a vrah, já nevím co tady víc řešit. měl dostat Doživotní nebo Vyjímečný trest. (škoda že není trest smrti)
15. Leden 2016 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Steve potvrzuje můj názor - odsoudit a důkazy netřeba.
15. Leden 2016 - 13:41
Obrázek uživatele merry39
merry39
Hejtman Bruno Koenig : "čím méně důkazů , tím lépe".
15. Leden 2016 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
raubíř (anonym)
Kramný byl nepravomocně...Tak tenhle příspěvek jsi snad D nemyslel vážně! Ten poslední odstavec bych Ti nepřál zažít osobně (a hlavně nikomu z Tvojí rodiny). Třeba udělování pokut za rychlost, protože se fízlům zdá, že jedu rychle? Nebo vinit někoho z vraždy, protože se nechoval, jak by se podle druhých chovat měl? To už hraničí s duševní nemocí, či úchylkou...
15. Leden 2016 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Blee (anonym)
Hold v Čechách je to samej Jůdr Vaš!
15. Leden 2016 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Pičovina (anonym)
Tak tenhle příspěvek jsi...To s nemocí nehraničí, to nemoc je. Policajt na někoho ukáže a sexuálně neukojená soudkyně ho odsoudí za vraždu, protože je chlap. Hmmm, logika Dé bila. Já bych to zrovna jemu přál.
15. Leden 2016 - 14:12
Obrázek uživatele Steve
Steve
Důkazů je dost, naopak je nejvíc pochybovačů a uplacených lhářů ... to je ten celej problém.
15. Leden 2016 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Tak tenhle příspěvek jsi...Při udělování pokut za rychlost lze vždy zpochybnit například i měřící techniku, respektive říci, že v danou dobu a na daném místě se inkriminovaný automobil vůbec nenacházel. A veškeré digitální záznamy, videa i fotky byly policií vyfabrikovány, případně se sama policie vlastní vinou uvedla v omyl. Jinak o vině Kramného svědčí nejen svědectví o jeho chování, jeho vlastní výpovědi, výpovědi jiných svědků, ale zejména i pitevní nálezy. Všechno je sice možné zpochybnit, nicméně podobně lze zpochybnit i jakékoli jiné přímé i nepřímé důkazy o jakékoli vině či nevině kohokoli. Má-li však být omezeno riziko vražd, je třeba posílat do vězení ty, kteří jsou nad rámec důvodných pochybností již z nějakých vražd usvědčeni. Jen tak lze též účinně odstrašovat aspoň některé z těch osob, kteří na nějakou ještě nedokonanou vraždu pomýšlejí, nebo kteří by na ni mohli pomýšlet kdykoli v budoucnu. V opačném případě se budou vraždy množit jako houby po dešti.
15. Leden 2016 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
To s nemocí nehraničí, to...Idiote.
15. Leden 2016 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Samsara (anonym)
Nevím, jestli jsem vysledovala všechny články o tomto případu, možná o tom všechno nevím. Ale bohužel - PK to má v očích, má v nich proradnost, vzdor a vinu, cítím to z něj. Jeho žena ho předtím svým nezájmem zřejmě ponížila natolik, že sám sebe nezvládl. Takhle to vidím já.
15. Leden 2016 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Nevím, jestli jsem...Třeba to tak nějak i je. O jeho vině však jistě svědčí i řada daleko tvrdších a objektivnějších fakt.
15. Leden 2016 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Rup ho (anonym)
Je s obdivem,že v této zemi je možné odsoudit někoho na základě jedna paní povídala! Byl jste snad někdo u toho, že to s takovou určitostí tvrdíte? Jste stejná pakáž jako ti kývalové v procesech v padesátých letech! Stydím se za vás!
15. Leden 2016 - 16:59
Obrázek uživatele Návštěvník
raubíř (anonym)
Při udělování pokut za...D - Ty jen nechápeš - půjdu k soudu za nedodržení rychlosti (poldům se "zdálo", že jedu rychle) a soud mě odsoudí, neboť moje obhajoba, že chlupatý neměli radar se bude zdát soudci nevěrohodná. Tohle mi vadí! Ne to, že se každý může (ale málokdo toho využívá) bránit. Zavřou mě, Tebe proto, aby druhý neudělal to stejné a nemnožilo se to jak houby po dešti? To snad taky nemyslíš vážně...
15. Leden 2016 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Přesně tak. (anonym)
Krom toho,to už v člověku musí být,naštěstí jich není moc,kdo by udělal,co Petr Kramný.
15. Leden 2016 - 18:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Marlen (anonym)
Je s obdivem,že v této zemi...Rup ho - stydíš se tedy i za mě - díky. :-( Nestačilo ti snad to, co se u soudu dokázalo? Nevadí ti, že nikdo další v pokoji nebyl? Kdo tedy podle tebe ty dvě nešťastné holky zabil?
15. Leden 2016 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Rup ho - stydíš se tedy i...To musel být někdo v pokoji? To nemohly být dřív otráveny někde jinde?
15. Leden 2016 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Marlen (anonym)
To musel být někdo v...Jako že je někdo otrávil u bazénu a potom si je přehodil přes rameno a odnesl na pokoj? A tam jim přiložil dráty na kůži, aby to vypadalo, že jsou zabity proudem?
15. Leden 2016 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Fido (anonym)
Pro odsouzení nejsou důkazy...!, no to uvádíš opravdu zářné příklady, hodné následování!
15. Leden 2016 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Jako že je někdo otrávil u...Tak ono plno jedů má pozdější nástup účinku. Ne každý jed působí hned.
15. Leden 2016 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Fido (anonym)
Jako že je někdo otrávil u...Marlen, to už samozřejmě vědomě plácáš. Je tam tolik věcí, které nikdo z nás nemůže přesně znát, takže to mohlo být opravdu jakkoli. Otrava mohla nastat až mnohem později po požití (jaký je přesný okamžik smrti manželky? dcery?), silný organismus muže se tomu ubránil. A jakožto elektrotechnik bych měl připomínky i k této úřední příčině smrti. Jakmile budu mít čas, tak se k tomu vrátím.
15. Leden 2016 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
D - Ty jen nechápeš -...V některých zemích je možné lidi potrestat za překročení povolené rychlosti i na základě pouhého svědectví policistů, bez důkazu ve formě záznamu nějakého měřícího zařízení. To je možné, a jistě to není ideální. Nic to však nemění na obecném principu, že nikdo nikdy nebyl, a ani nebude, usvědčen a potrestán na základě stoprocentního, nijak nezpochybnitelného důkazového materiálu. Všechny důkazy v trestním řízení jsou nedokonalé a zpochybnitelné, nicméně nikdy v důsledku toho nelze všechny obžalované osvobodit. Kdyby byli všichni obžalovaní osvobozováni pro nedostatek přesvědčivých důkazů, trestní právo by neplnilo své funkce, a záhy by se endemicky rozmohla trestná činnost všeho druhu.
15. Leden 2016 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Marlen (anonym)
Marlen, to už samozřejmě...Fido, aniž jsem to chtěla, odpověděl ti za mě D. S jeho odpovědí se ztotožňuju.
16. Leden 2016 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
raubíř (anonym)
V některých zemích je...To už ale píšeš o něčem jiném, co Ti sedí. Snad nechystáš přednášku... Prostě sdělovací prostředky různé případy jen zamotají, píšou o nich tak, aby se národu zalíbily a vytváří pak nepravdivé příběhy. Stačilo by jen polopravdivé. Přesně to platí i o tomto případu a to mi vadí!
16. Leden 2016 - 8:53

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama