19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pes doma kálí a močí

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
sissi_ (anonym)
Mám stejný problém, můj partner si dovezl z Itálie fenu-křížence asi australské kelpie a vlčáka, střední pes. Nyní je jí cca 15 měsíců. Je nevychovaná, jelikož na ní partner neměl čas ) tím se na ěnj velmi zlobím - a teď je "výchova" na mě. Žijeme v bytě se zahradou. Fena se neumí vyvenčit venku, zásadně chodí močit a kálet (bohužel i průjem) na koberec v obýváku, chodíme s ní na procházky, ale tam jen značkuje, nevykálí se venku. Takto s ní mohu venčit a prochodit dlouho, ale nic. Navíc oba s partnerem nemáme čas, chodíme do práce, jsem pryč cca 9-10 hodina přítel víc jak 12, tudíž doma je pes sám. Nemusím psát, jak to u nás denně vypadá, jakmile přijdu z práce, jen uklízím lejna a louže, peru koberce. Koberec byl i srolovaný, ale i na ten srolovaný se vymočila. Taktéž jsme zkusili ohrádku, tu ale pokaždé rozboří jelikož je doma sama a její smutno, tak vyvádí. Pouštíme ji na zahradu, aby se vymočila a vykálela, ona namísto toho tam chodí jen štěkat a hrabat díry, které jsou již obrovské, je zničená celá zahrada jako po válce s krátery. Navíc jsme v nájmu:( Navíc jsem těhotná, místo toho abych byla v pohodě a šetřila se, musím denně řešit toto, jsem už nešťastná a psa nesnáším, co dělá. Nikdy jsem zvíře neměla (vždy jsem věděla, že na něj nebudu mít čas a že budu v práci), tak nevím jak vychovávat. Prosím poraďte mi, než se zblázním. Budu velmi vděčná.
13. Listopad 2017 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Mám stejný problém, můj...To bude asi těžké. Napadá mne jen pořídit jí psí toaletu, že by chodila tam a nezařádila celý dům. Určitě to chce též pořídit nějaké hračky, které ji zabaví, když bude sama doma. No a když to nepomůže, ta se zkuste obrátit na psího psychologa, který už vyřešil hodně problematických psů - http://www.psycholog-psu.com/
13. Listopad 2017 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ještě mne napadá, že vše se může zlepšit, až se vám narodí dítě, budete chodit pravidelné na procházky, budete s ní více času. Věřím, že teď je to záhul.
13. Listopad 2017 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Haf (anonym)
Né, omatlej jí v tom čumák a přetáhni jí vodítkem a vyhoď jí ven na mráz!
13. Listopad 2017 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Haf (anonym)
Jó a pokaždé jak to udělá! Uvidíš jak se to rychle odnaučí!
13. Listopad 2017 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
To je velká móda mít psiska. Pes potřebuje pravidelné venčení a výcvik. Pořiďte si kočku.
13. Listopad 2017 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
To určitě a ta se klidně vysere i do postele!
13. Listopad 2017 - 21:54
Obrázek uživatele Steve
Steve
Nechtěl bych ho, tečka. I z těchto důvodů.
13. Listopad 2017 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
pes jde vychova (anonym)
Mám stejný problém, můj...ale musí se to umět. Když se vychčije, tak do toho strčit čumák a seřezat. Podobně když se vysere, vymáchat mu v tom rypák, omazat hovnem, to nemají rádi a důkladně seřezat. Příště si dá pozor. Venku pochválit, když se chystá srát nebo chcát tak včas zareagovat. Zkrátka at si partner, co ho pořídil psa vychová, nebo ty sračky sám uklízí.
13. Listopad 2017 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Mám stejný problém, můj...Ten prujem taky asi neni OK. Dejte vetsi pozor na stravu, pri prujmu radeji jen granule.
14. Listopad 2017 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Mám stejný problém, můj...Ahoj,doporučil bych vše dělat přesně na hodiny. A udržet rytmus.Tim myslím ve stejnou hodinu krmit po krmení nevypouštet na zahradu ale jít se psem na procházku.a vrátit se až po vykonání potřeby.Pri dodržení rytmu se toho určitě zbavíte.Psi si povětšinou nekálý do vlastního, proto to dělají vevnitř kde dojde k úklidu.drzim palce...
27. Červen 2018 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahoj,doporučil bych vše...to je přesný. Mám celý život pejsky. Nikdy to dama nedělají, jen ze začátku štěnata. Ráno vstanu a prvně jdu venčit a pochválím když vykoná potřebu. Pak jdeme před polednem na procházku a odpoledne na zahradu. Před tím ale taky jdeme kousek na špacír, aby pejsek mohl vykonat potřebu. Naučil se tak, že nejen že nekálí doma, ale ani na zahradě. Je to v našich rukách, jak si mazlíčky vychováme.
27. Červen 2018 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Neporadil by mi někdo prosím, jak krmit psa, který má časté problémy s průjmem? doma.....
9. Říjen 2019 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jita (anonym)
Odpověď na Neporadil by mi někdo prosím,
A čím pejska krmíte? Nežere venku něco, co si najde, nepije z louží?
9. Říjen 2019 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniela (anonym)
Přesně tak, často za tyto problémy může špatná strava, nebo když Vám někde žere něco o čem nevíte, chce to sledovat třeba....
11. Říjen 2019 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Ten pes potřebuje teplou boudu.
11. Říjen 2019 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Psa máme v bytě, a venku je jen se mnou, každý večer mu vařím maso, nic tam nepřidávám, jen čisté maso...
13. Říjen 2019 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Klárka (anonym)
Doporučovala bych nějakou dobu přejít jen na granule, mohu z vlastní zkušenosti doporučit velice kvalitní granule Brit, které se prodávají podle váhy psa, a obsahují vždy to co potřebuje, nekrmte ho víc, než je předepsané dávkování, mělo by se mu to napravit.
15. Říjen 2019 - 23:06

Přidat komentář