4182 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda wet (anonym)
Já bohužel tohle nepíšu já dost mě mrzí že se tu vydává někdo za mě ten dotyčný člověk co se tu dává za mě a ať jde do háje nebo spíš někam do řiti pro to že tu dělá problém
24. Leden 2023 - 18:48
Tonda wet (anonym)
Já dětem neubližuje, jen se rád počurávám do kombinézy a punčocháčů. A v zimních kombinézách i spím a počurávám se do nich. V létě se chodím koupat v kombinéze do rybníky a to si v ní lehnu na břeh, pak se do ní počúrám a pak to schne a smrdí a je to vzrušující a pak se v ní vykoupu. Někdy mi máma dává do kombinézy i pleny.
24. Leden 2023 - 19:17
Tomáš Malý (anonym)
Byl jsem na čtrnáct dní v psychiatrické léčebně kvůli tomu že jsem úplně nahý masturboval na hlavním nádraží nechápu co komu vadilo. Jel jsem odpoledne vlakem do Pardubic a cestou ve vlaku na WC jsem se vysvlékl až jsme byli v Pardubicích jsem vyšel z WC a vystoupil jsem,staré hadry jsem nechal ve vlaku sice byla venku kosa ale cítil jsem se natěšený a stál mi bylo tam hodně lidí kteří jeli asi z práce děcka ze školy, také mám rád bundy dotýkal jsem se holkám na jejich bundy a honil si ho, z vlaku jsem šel nahý do vestibulu hlavního nádraží a ve vlaku jsem nechal své oblečení přijela městská a státní policie a ti asi zavolali sanitku dávali mě násilím do kazajky jeden policajt mě škrtil a dostal jsem dvakrát injekci do zadku a a do šulína přímo do žaludu strašně to bolelo tři dny mě ten šulin pálil kvůli takové kravíně, co je špatného na nahotě a masturbaci když je přirozená ? A proč mě píchali do šulína ? A lidi se tomu ještě smáli jak jsou škodolibý.
25. Leden 2023 - 19:13
Radek (anonym)
Péřová bunda i kombinézy jsou bezesporu nutným zlem zimních měsíců, které já osobně nemám moc v lásce :-) Vždy se těším na to, až přijde jaro a budeme moct zimní kabáty odhodit. Navíc se pak konečně mohu vydat do přírody i se stanem a přespat na tak krásných místech, která nám příroda přináší. K Vánocům jsem od dětí dostal nový spacák z obchodu https://armik.cz/ , tak jsem zvědav, jak při nižších teplotách obstojí :-)
30. Leden 2023 - 9:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Péřová bunda i kombinézy jsou
Ale krásné nutné zlo, ten skvělý puffy efekt.
30. Leden 2023 - 10:19
Lukáš (anonym)
Odpověď na Péřová bunda i kombinézy jsou
No jo péřové bundy a zimní kombinézy pro nás fetišisty nejsou jen jako teplé oblečení ale také nám poslouží jako sexuální hračka se kterou se dá dobře masturbovat když je hladká naducaná a má třeba i kapuci ještě lepší a udělání se je i rychlý díky tomu jak je bunda hladká naducaná měkká a jak na nahým těle mezi nohama klouže. Já když si to udělám s takovou bundou se nejdřív vysvleču úplně do naha vezmu si dámskou péřovku kterou zapnu a pak si už jen můžu pěkně pohrát ale musím na to pomalu protože je ten pták tak rozdráždeny tak že musím zpomalit chci si to užít co nejdýl ale kdo nemá tenhle fetiš nepochopí o co vlastně jde. Občas sem zavítá nějaký blbeček který si honí své komplexy a sprostě nám tady nadává a odsuzuje jací jsme uchylové což fetišista s úchyláky nemá nic společného a přesto si takový zakomplexovaný puritán může vyhledat co znamená sexuální fetiš a koho postihuje což většinou nás muže u žen je to vzácnost a jedná se o neškodnou úchylku a na bundy se jedná o lehkou formu úchylky. Fetišista nemá jednoduchý život je vystaven posměchu nepochopení a problém si najít partnerku málo komu se podaří najít ženskou která by měla pochopení byla by tolerantní a podobně zkrátka takový život fetišisty je život smíšený gulášový život. Mám rád zimní období protože je to období kdy se to dá pěkně využít a když zima končí tak mám pocit jako by byl konec světa naštěstí jen krátkou dobu pak se musím něco jako přeprogramovat a zvykat si na teplé počasí a těšit se až bude další zima. Léto není špatné ale nehorázné vedra to fakt nemusím nedá se dýchat spát člověk je víc a víc podrážděný z nedostatku spánku a jako pro astmatika vedro je peklo.
31. Leden 2023 - 3:09
Lukáš (anonym)
Co to tu kurva chodí za dementy !? Tohle je téma o bundách a kombinezách co má společného bunda s trenky ? Děláš si prdel ? Děláš že ? Nebo si opravdový prase ? I tohle se řadí do kategorie fetišu bohužel a je to dost těžká úchylka a taky těžká duševní porucha osobnosti. To není případ pro psychiatra ale pro řezníka. Beztak si děláš prdel.
31. Leden 2023 - 22:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co to tu kurva chodí za
Ten otravuje skoro všude, ignorovat.
2. Únor 2023 - 0:12
Lukáš (anonym)
Odpověď na Ten otravuje skoro všude,
No já si to myslel asi není normální.
2. Únor 2023 - 22:36
Tonda wet (anonym)
Lukášku já taky mám rád kombinézy a vzrušují mě a strašně rád se v nich počurávám. Odkud jsi? Že bychom je nosili a počurávali se v nich spolu. Mě je 41 let.
3. Únor 2023 - 6:51
Lukáš (anonym)
Odpověď na Lukášku já taky mám rád
Hmm ? No to máš smůlu já do nich nechčiju nejsem prase. Adresu ? Jako že by si přijel ? No to by si mohl a rovnou bych ti ho uříznul, uříznul bych ti celého ptáka jarabáka šulína pytel s koulemi a chcala by z tebe krev jako z prasete. Takže já budu dělat řezníka bylo by to lepší provést veřejně kde by bylo hodně lidí pivo by teklo proudem různé pochutiny různé atrakce hudba no a ještě jednou prase a ty by si byl zvláštní druh prasete jedno by se střelilo Jateční pistolí a tobě uříznout ptáka s koulemi a jako bonus ti sekerou rozseknout pánev a ty jenom au au au to bolí můj čurák do prdele to bolí !!!!! Lidi kurva zachraňte mě a co na to lidi ? Řechtali by se ti a tleskali by. Samozřejmě by se zabijačka konala v zimním období. Zabijačkový pařák mám aby se tam mohlo vařit tvoje maso no aby si neřekl dovolím ti si ho ještě vyhonit i vychcat se na kombinézu třeba tam bude někdo kdo bude mít zimní kombinézu nebo bundu kdo ti ji půjčí věřím že jo kombinézu ti nikdo nepůjčí za to si může lehnout zády ale bundu už jo a nebude záležet na tom jestli taková bunda je nová nebo stará v tomto případě půjde o zábavu publika a zvědavost no budou se smát a ještě víc se budou smát při tvém bolestném usmrcování. Až se vystříkáš a voda bude vřít tak přijdou chlapi a budou tě držet a já ti ho uříznu a ty au au au to bolí kviiiiiiiiiiiiii aaaaaauuuuu kviiiiiiiiii !!!!!!!.
7. Únor 2023 - 3:27

Stránky

Přidat komentář