3353 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Odpověď na No, co tu popisujete o
To si měl fakt štěstí já měl štěstí jednou v pubertě jak jsem popisoval že to byla náhoda byly tam tenkrát tři holky a dvě si mě lehaly mezi nohy a vrtěli se a řehtali se jak pominutý vzpominám si jak mě jedna udělala péřovkou podobné naf naf když si vzpomenu jak byla hladká a měkká taková něco jako vysokohorská smích se měl u prdele no co hlavně že já si užil holky se pobavili. Jinak proč si se rozešel když tě tak milovala ? jestli se můžu zeptat?
3. Únor 2020 - 3:56
Lenkanabalenka (anonym)
V neděli jsem u nás v parku potkala jednu mladou paní s kočárkem. Měla na sobě krásnou asi péřovku v modré metalízové barvě s kapucí. Na hlavě měla bílého kulicha a k tomu bílý pletený nákrčník až k nosu. Vypadalo to moc hezky. Přes to,že padaly teplotní rekordy,byla jí asi zima...???
4. Únor 2020 - 11:22
Mirek (anonym)
Tady jedna slečna má moc hezkou kombinézu. Škoda, že je zadaná. www.vinted.cz/forum/krasa-and-wellness/1016449-nosit-nebo-nenosit-slusi-nebo-neslusi
5. Únor 2020 - 9:24
Lukáš (anonym)
Odpověď na Tady jedna slečna má moc
Vinted je dobrý obchodní bazarový portál ale některé dámy se chovají dost otřesně jestli si tam registrovaný tak si dej bacha na tomhle daném portálu je skoro samá udavačka a nemusíš udělat nic protože se tam občas stává že se nějaké uživatelce znelíbíš a nahlási tě administrátorum a klidně jim nakecá to co není pravda a admini tě zablokují třeba na třicet let a můžeš se hájit jak chceš nic je nezajimá jak si uděláš nový účet tak stejně na to příjdou a zablokují i ten druhý poznají to podle ip. adresy a také i z tvé rodiny si nemůže založit účet na vinted je to stavěné na hlavu mám s tímto portálem zkušenosti jinak je tam strašně moc bund.
6. Únor 2020 - 7:24
Jajda (anonym)
Nefunguje
6. Únor 2020 - 7:29
Líba (anonym)
Funguje!
6. Únor 2020 - 7:34
Jajda (anonym)
Ne!!!!!
6. Únor 2020 - 7:47
huhu (anonym)
to uz neumite skopirovat link ? :D :Dwww.vinted.cz/forum/krasa-and-wellness/1016449
6. Únor 2020 - 18:40
Anonym (anonym)
Lukáš : Rozešli jsme se je to asi půl rok. Udělal jsem jednu velkou chybu, něco jí řekl a tím jí od sebe odehnal. Každý bohužel chybuje. :( celkově ale ten vztah už půl roku nebyl ono. Potřebovalo to restart, a být od sebe. Byl nedávno pokus dát se dohromady, bohužel jsem znejistil a ona couvla . Známe ženy..nicméně lásku k tomu co nosím a co se líbí mne už asi nesdílí. Kdo ví ale, co by bylo kdybychom byli spolu.. Tímto se omlouvám všem, které jsem pohoršil svým příběhem :D vím, že je to diskuze o nabalování
6. Únor 2020 - 19:15
KM (anonym)
Odpověď na Tady jedna slečna má moc
To samozrejme neni zadna slecna, ale presne to, co v uvodu co nejvic nahlas poprel :D Proc by vas mel kdokoli na Vintedu udavat adminum? Pokud nakupujete a prodavate co chcete, klidne hromady bund a nikoho nepodvadite, nemaji proc.
6. Únor 2020 - 23:29
Jirka (anonym)
Odpověď na V neděli jsem u nás v parku
Ahoj Lenko, četl jsem zde v diskuzi, že se ti líbí perove bundy a kombinézy. Já v tom mám velkou zálibu a jestli se můžu zeptat, líbí se ti víc moderní perovky a nebo retro 80 a 90 let?
8. Únor 2020 - 10:01
Jiří (anonym)
Odpověď na No, co tu popisujete o
Já mám s něčím podobným též zkušenost, i když já jsem zastáncem punčochového a vlněného oblečení ve spojení s wool nebo sweater bondage a předchozí přítelkyni jsem se to též bál říct. Nakonec jsem udělal dobře, že jsem jí to neřek, protože jsme se nakonec stejně rozešli z jiných důvodů a potom jsem poznal, že ona v sexu uznávala pouze klasiku a všelijaká další jinakost, byla v tomto pro ni nepřijatelnou úchylkou. Když jsem se jí předtím jen tak mezi řečí zmínil, že by si mohla před sexem vzít na sebe třeba punčochy či legíny, postavu na to měla, tak si myslela, jestli jsem normální a co to po ní vůbec chci. Nynější přítelkyni jsem se tak trochu přiznal, co se mi líbí a vzala to tak nějak normál, i když jí to tak nebere jako mě. Občas máme na sobě nějaký takový obleček spojený s jejími vlněnými podkolenkami, protože já to prostě ke svému vzrušení potřebuju, když se můžu s ní mazlit takto vyparáděnou. Ano, má mě ráda jako takového.
8. Únor 2020 - 13:53
MM (anonym)
Odpověď na Já mám s něčím podobným též
Legíny jsou skvělé a když se roztrhnou v rozkroku, tak je to něco, žádné zdržování se svlékáním. Džíny jsou taky dobré, ale díra se dělá hůř. Tu moji to dost vzrušuje a u džín, kdy to trvá déle se skoro udělá už při tom. Ještě při tom má na sobě džínovou bundu.
8. Únor 2020 - 16:03
Lenkanabalenka (anonym)
Odpověď na to uz neumite skopirovat link
Pěkná kombinéza, na hory i do města, na delší procházku v mrazivém počasí určitě zahřeje. Klidně bych si přes ní vzala ještě vestu. A samozřejmě doplnit pořádným rolákem nebo nákrčníkem s kulichem,případně kukličkou.Na nohy pěkné teplé boty a jste nádherně zateplené.
9. Únor 2020 - 13:05
Jirka (anonym)
Odpověď na Pěkná kombinéza, na hory i do
V mrazivém počasí nosím poměrně často kombinézu, jsem zvyklý být hodně venku, i v zimě sedavam v pergole a na to je nejlepší kombinéza, nenafoukam a je mi příjemne teplo. Mám 4 kombinézy, takže mám na výběr, jakou si vezmu. Nedávno jsem si koupil novou z alliexpres, nebyla ani dráha a je suprova a hodně tepla.
9. Únor 2020 - 14:02
Láďa (anonym)
Měl bych dotaz na velikost bundy retro nuptse. Nemohu se rozhodnout jestli hodně volnou, jen trochu volnou a nebo tak akurátní na tělo. Bylo by to pro mě a přítelkyni. Vypadá to dost volně a tak nevím a jak ji nosit. Dík.
9. Únor 2020 - 17:48
Fanda (anonym)
Odpověď na Pěkná kombinéza, na hory i do
Zateplená nebo přiteplená ??? Myslím že jsi dosti priteplená.
9. Únor 2020 - 19:09
Lenkanabal... (anonym)
Odpověď na Zateplená nebo přiteplená ???
Tvoje starosti bych chtěl mít...,na vinted jsem viděla na prodej /bohužel už je prodaná/ pěknou kuklu "ed hardy" je z pleteniny a má dva otvory pro oči,jinak kryje celý obličej,vypadá pěkně.Nevíte kde bych jí koupila?
12. Únor 2020 - 11:18
KM (anonym)
Odpověď na Tvoje starosti bych chtěl mít
"Tvoje starosti bych chtěl mít" - konecne je pouzity spravny, tedy muzsky, rod.
13. Únor 2020 - 23:29
Návštěvník (anonym)
Tak už ho nechte, aspoň sem někdo něco píše, vždyť to tady málem umřelo.
14. Únor 2020 - 11:45
Anonym (anonym)
Odpověď na Tak už ho nechte, aspoň sem
Jo, zdechlo to tu. Lenák balenák je kluk, to se ví dávno...
14. Únor 2020 - 12:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo, zdechlo to tu. Lenák
Tak zase která holka nebo žena by sem psala? Asi určitě žádná, protože je to spíš fetiš, ale hezký. Jo, mít takovou babu s touto zálibou, bože, to ba bylo štěstí.
14. Únor 2020 - 15:17

Stránky

Přidat komentář