66 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

páska TVT

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Emma (anonym)
po potížích s močením jsem prodělala operaci, byla mi zavedena páska TVT, k částečnému zlepšení došlo, ale mám problémy s úplným vyprazdňováním močového měchýře. Ráda bych. kdyby k tomuto tématu byl v chatu prostor pro zkušenosti jiných pacientek. Tímto problémem trpí mnoho žen, ale zatím je inkontinence tabu. Přitom o prostatě mužů je na plno serverech vedena diskuse a předávány zkušenosti. Děkuji.
16. Listopad 2005 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Chtěla bych vědět, jak operace TVT páskou ovlivní orgasmus, jestli má na něj vůbec vliv. Mám problémy po operaci s jeho dosažením.
27. Prosinec 2006 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dobré odpoledne, ráda bych věděla zda tato miniinvazivni operace je hrazena pojištouvnou a kde se provádí. Dekuji.
16. Březen 2007 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
majka (anonym)
prosím o informaci, mám týden po zavedení TVT pásky a ještě nemám ani vytažené stehy, ale zdá se mi, že se mi můj stav při zakašlání ap. nezměnil a chce se mi častěji na záchod. Nevíte jestli je možné, že mi to vůbec nepomohlo? Jsem dost zoufalá, tak jsem se těšila, obě kolegyně mají úplně po problémech a můžou skákat i přes švihadlo! Navíc jsem si zákrok sama hradila, protože jsem nechtěla čekat. V Brně se přes pojišťovnu toto provádí na Polní ul..6e by se to ještě hojilo?
20. Březen 2007 - 1:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka 26 (anonym)
mam 2 roky po operaci TVT.k uniku moci pri kychnuti,skakani,zasmani atd.nedochazi.Pouze pri pri zanetu moc.mechyre mam problem a bohuzel jim trpim dost casto.Vypada to, ze je to vzdy po sexu, ale zatim mi to doktor nepotvrdil.Mate s tim nekdo zkusenosti?
24. Duben 2007 - 19:31
Obrázek uživatele Návštěvník
paja (anonym)
jsem tyden po zavedeni tvt pasky stehy uz mam vytazene,problemy zadne uz jsem proila orgasmus a bylo to skvele,doporucuji nemocnici atlas zlin,jsou perfektni.
29. Duben 2007 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludmila (anonym)
Dobry den,me zkusenosti s TVT paskou jsou pouze nagativni.Byla mi zavedena asymetricky a uz dva roky mam kazdodenni bolesti.Chtela bych se zeptat,jestli ma nekdo podobnou zkusenost a vi o nejakem pracovisti,kde by mi ji mohli odstranit?Dekuji
22. Květen 2007 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
?ubica (anonym)
Skúste sa po Pohlavnom styku vždy vymočiť. Baktérie tak odtečú z močovej trubice. Sú to baktérie z konečníka, ktoré sa dostanú do močovej trubice. Dobré sú aj šumivé tablety na báze brusníc-brusinek /Urologica generica/. Zabraňujú usádzaniu týchto baktérií na sliznici.Sú dobré...
7. Leden 2008 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
milada (anonym)
Příští mám jít na tuto operaci, ale po přečtení některých i-mailů asi nepujdu, mám strach ne z operace, ale možných negativních důsledků
18. Únor 2008 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Operace se nebojte , jsem po operaci TVT pásky 4 dny , jsem v pohodě a močení je také v pořádku , záleží jak se k operaci postavíte, hlavně se nestresovat a neposlouchat co kdyby. Držím palkce.
10. Březen 2008 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
citala som,ze TVT paska nie je vhodna pre tehotne zeny alebo zeny,ktore tehotensto planuju. to akoze ak si dam tu pasku,tak nesmiem otehotniet? ved to je strasne. mam len 24 rokov
28. Červenec 2008 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Gita (anonym)
Mám TVT pásku od roku 2003, v roce 2006 jsem porodila své třetí dítě, vzhledem k pásce císařským řezem.Problém s močením nenastal, jen po císaři jsem měla delší dobu cévku. Nyní čekám své čtvrté dítě, je mi 38 let a doufám, že páska vydrží :)
2. Srpen 2008 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
majka (anonym)
oprava! po uplynutí asi 1 měsíce mi potíže na 95% vymizely. Mohu sportovat, lyžovat, běhat...Omlouvám se, že jsem nenapsala dříve a vystrašila nekoho.Jediná potíž je v tom, že když se mi chce opravdu moc na záchod, tak to není těch 100%. Jinak jsem sťastná a všem doporučuji.
9. Září 2008 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobry den, pred rokem jsem prodelala operaci, byla mi dána páska TVT -S vůbec mi to nepomohlo a mam problemy s mocenim stale...a bylo mi navrzena reoperace kdyby mi byla dána TVT mám obavy jestli by byla operace teto pasky neco platna?mám astma a jiné problemy ..např.bolení zad ..takze mam celkem obavy se znova nechat operovat ..beru prasky VECICAR jeden denne.muzete mi poradit?dekuji ...:)
19. Září 2009 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Jsem týden po aplikaci TVT pásky.Nejprve se zdálo vše v pořádku,ale dnes, při kašli,došlo opět k drobnému úniku moči.Je možné,že se vše ještě srovná?Máte někdo zkušenost?
26. Září 2009 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
barča (anonym)
Chtěla bych vědět, jak...pro Janu,ev.i jiné dámy:také by mě zajímalo,jestli TVT páska ovlivní prožívání orgasmu. P.S ten drobný únik se zatím neopakoval :=))
3. Říjen 2009 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
pro Janu,ev.i jiné dámy:také...Jsem od listopadu po operaci TVT oásky, problémy s únikem moče s nesrovnal a mám problémy při styku,nevíte dá se páska odebrat a nebo je to natrvalo???
25. Prosinec 2009 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Noni (anonym)
mam 2 roky po operaci TVT.k...je mi 29, mám 4 roky po TVT pásce, vše perfekt, žádný únik moči, znovu jsem začala intenzivně sportovat.Nicméně problémy nastaly (do půl roku a to po sexu) a to častými záněty moč.cest i měchýře.dospělo to k tomu, že ATB přestali zabírat a bolesti tedy příšerný. Má doměnka, která tu již zazněla je, že to má souvislost se sexem!!! Bohužel doktoři to vidí jinak. Děti ještě nemám.Snažím se řešit záněty alternativní léčbou - imunologií.
13. Leden 2010 - 19:51
Obrázek uživatele Anita
Anita
Dobrý den,je mi trochu přes 50 let, chci se podělit o svoje zkušenosti s TVT. Mám rok a čvrt od operace, celoživotně trpím chrom. zánětem moč. měchýře a poslední roky jsem nosila Tena vložky, neboť při škobrtnutí, kýchnutí, zakašlání a smíchu...hrůza)))Zpočátku jsem byla moc spokojená, je znát zlepšení při kašli, kýchání a sportu.Bohužel při smíchu (a já se ráda směji) páska NEZABRALA vůbec a ani jinak pokud nemám po vyprázdnění moč. měchýře není to 100%. Zánět se nezhoršil, ale jsem hlídaná (kontrolní cystoskopie kvůli zvýšenému riziku nád. onemocnění). Překvapil mě ale jiný problém, po pohl.styku jsem mírně krvácela z pochvy (jsem 5let bez dělohy) a nakonec jsem zjistila, že na jedné straně v pochvě nahmatám ostré nitky z pásky. Byla jsem tedy "reklamovat" a následně na "opravě", nitky byly zastřiženy a překryty sliznicí, ale po zhojení opět po pohl. styku krev. Zjistila jsem, že je to z moč. roury, po poradě s urologem jsem dospěla k zjištění, že páska má asi nitky i z druhé strany, kde se opírá moč. trubice a při tlaku v určitých sex. polohách se jimi zraní cévky.Je to pro mne zklamání, ještě nemám v plánu být sex. neaktivní. Ale urolog soudí, že asi některé polohy budu muset oželet.Ještě k tomu orgasmu, na ten u mne páska nemá žádný vliv, ovšem neprožívám vaginální, takže je to nejspíš individuální. Chce to prostě přizpůsobit vše tomu, že mezi pochvou a moč. trubicí máme jakousi podporu, ke které se stěny přitisknou při tlaku. Ještě mě čeká kontrolní cystoskopie, doufám, že bude v pořádku, jinak všem moc držím palečky....
8. Duben 2010 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
je mi 29, mám 4 roky po TVT...Dobrý den ráda bych věděla kde v Praze dělají tuto pásku a co to obnáší před operací pořád se rozhoduji jestli jít nebo ne,ale kladných reakcí na tuto operaci moc neni tak nevim ,zkoušeli jste někdo homeopatika jestli máte někdo zkušenosti tak napište,díky
19. Květen 2010 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
barča (anonym)
psala jsem sem krátce po operaci.Jsem opravdu spokojená.Zrovna jsem nachlazená a mám kašel,docela dráždivý.Před op.jsem nosila vložky asi 3 na noc,a přesto jsem byla po záchvatu kašle mokrá.Teď v pohodě,úplně bez vložek.Pouze,když se mi chce čurat a mám plný močák,tak mi někdy trochu uteče.Operaci mi dělali v Českých Budějovicích na urologii,pan doktor Ženíšek.Chválu na něho jsem slyšela od více žen.
19. Květen 2010 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
prosím o informaci, mám...Dobrý včer.Prodělala jsem totéž a jsem na tom stejně. Po necelém týdnu žádná změna k lepšímu, a v břiše cítím pálení. Jak to u vás dopadlo? Zlepšilo se to? Měla operace vůbec význam?
25. Květen 2010 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Marka (anonym)
je mi 29, mám 4 roky po TVT...Je mi 29, mam 6 let po operaci TVT. Pul roku po operaci časté a recidivující záněty. Zřejmě vždy po sexu, ale doktoří tvrdí, že to tím není.Nevědí co s tím a tak neustále léčba antibiotiky, které už téměř nezabírají.Imunita je už špatná a tak nezvládá jakékoliv menší napadení infekcí. Je to začarovaný kruh.
16. Září 2010 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Dobrý den.Uvažuji o pásce TVT ,jelikož mám také problémy s udržení moči.Po přečtení některých poznatků nevím, jestli mě tohle řešení pomůže navždy.Je mě 66 let.Poradí mě někdo?
31. Prosinec 2011 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
barča (anonym)
Tak utekl nějaký čas a já konstatuji,že už to není tak ideální :=((. Možná i proto,že mám nemocného manžela a vše musím odtahat sama /nákupy,manipulace s nábytkem apod./ Přesto však je stav lepší ,než před operací.Ale vložky musím opět nosit.Nepříjemné je,že ty nejtenší,které mi naprosto stačí,přestala pojišťovna hradit.
1. Leden 2012 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
kveta (anonym)
uvažuji o operaci pásky TVT. Mám potíže při sportování, které je mé velké hoby. Pomůže mi operace, nemůže se mi to ještě zhoršit. Jinak totiž unik moči poměrně zvládám. Díky za Vaše názory
6. Květen 2012 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Evica (anonym)
uvažuji o operaci pásky...Mám pásku už 12 rokov a absolutne žiadne problémy. Jediné obmedzenie je, že sa nedá "rýchlo" vymočiť, chce to kľud :)
14. Září 2012 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
maruš (anonym)
jsem tyden po zavedeni tvt...Prožití orgasmu po týdnu?Nemělo by se počkat 6 týdnů?
24. Březen 2013 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Maria (anonym)
Je mi 29, mam 6 let po...Mam 47 rokov a tvt pasku mam 8 rokov. 8 rokov v kuse uzivam antibiotika konecne mi zistili, ze tvt pasku mi operovali (vedie)cez stenu mocoveho mechu co mi sposobuje zapaly. miesto je zvapenatele musia ma otvorit odobrat tu cast a vybrat aj tvt pasku. caka ma tazka operacia. lekar krory ma operoval neodviedol kvalitnu pracu....
30. Červen 2013 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pajina (anonym)
TVT pásku mám cca 4 roky. Opravdu to pomohlo, dnes mohu úplně normálně sportovat, aniž bych se musela nějak omezovat. Se sexem ani záněty problémy nemám. Kdo váháte, určitě doporučuji! Není čeho se bát. Jinak mě to platila ZP.
3. Říjen 2013 - 19:55

Stránky

Přidat komentář