8475 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Začiatočník (anonym)
Dobrý deň, Chcem sa spýtať, začal som požívať klietku (chcem iba klietku). Mam ale viac problémov, začal som z plastovou - tam sa mi nepáči hygiena. Kúpil som teda oceľovú. Neviem presný typ ale sú to vlastne pospájané krúžky. Je fajn ale najdôležitejšia otázka mam dosť aktívny život 5x do týždňa fitko. Skúsil som to iba raz a moc to nejde nejaké typy? Otázka klietka ma na vtakovy dosť odiera ako sú vodiace kolíky. Dá sa to nejako vyriešiť? Používam 5cm krúžok menší neprichádza do úvahy.
3. Říjen 2022 - 9:21
Jitka (anonym)
Jsem vdaná a manzela zamykam. Klícku na penis používám asi tři roky. Velmi me vadilo kdyz jsem ho pristihla pri onanii a měl erekci i kdyz jsem nechtela. Mám různé druhy a snažím se aby manzel byl zamceny v podstatě non stop. Krom hygieny nesundavam. Ze začátku měl problémy s nošením ale zhruba po měsíci si zvykl a i sperma se tvoří méně, což je dobře. Od doby co to nosí máme úžasný vztah a vše funguje skvěle. Pro mně je krásný pocit že mám může pod kontrolu a je věrný. Za mě skvělý vynález a nedokáži si představit že už by byl manzel na volno. Rozhodně všem ženám doporučuji.
5. Říjen 2022 - 8:41
AVP (anonym)
Odpověď na Jsem vdaná a manzela zamykam.
A máte spolu běžný manželský sex, nebo jsi manžela úplně vsadila z provozu?
6. Říjen 2022 - 1:28
Obrázek uživatele lana
lana
Odpověď na Me po tydnu začnou bolet
Já musím taky nosit klícku, moje Madam to požaduje. Semene mě zbavuje milkinkem, takže žádný honění...
13. Říjen 2022 - 6:36
AVP (anonym)
Odpověď na Já musím taky nosit klícku,
A stejně jako na předchozí příspěvek. Máte s manželkou klasický sex, nebo máš utrum a ona má milence?
13. Říjen 2022 - 9:29
láďa (anonym)
Odpověď na Jsem vdaná a manzela zamykam.
Tak manželka je taky Jitka snad to není ona jinak to máme podobně a já bych bez pásu ani nechtěl být. Používáme už 8 let a je to víc vzrušení a vlastně i sexu a bez soulože a honění. A vztah je taky jiný a krásnější. Škoda že jsme to poznali dost pozdě.
14. Říjen 2022 - 15:44
Václav (anonym)
Ahoj všichni kteří mají na sobě pas cudnosti a neříkejte že ne já ho mám na sobě už 20den je kovový a mohu říci že je to něco jiného než si ho honit co na to milé dámy slečny a paní
21. Říjen 2022 - 10:55
Obrázek uživatele David1999
David1999
Ahoj hledám nějakou klíčnici z Jihočeského kraje.
29. Říjen 2022 - 22:10
AVP (anonym)
Co udělat sraz v Plzni pro západočeské příznivce zamykání?
3. Listopad 2022 - 23:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co udělat sraz v Plzni pro
a co by se tam řešilo ?
4. Listopad 2022 - 0:13
AVP (anonym)
Odpověď na a co by se tam řešilo ?
To, co tady. Představoval bych si to tak, že bychom si sedli do nějakého podniku chlapi i jejich paní a pokecali si kdo jak k tomu přišel, jak podle jednotlivých párů vypadají hrátky s pásem. Mohli bychom si vyměnit různé rady a zkušenosti. Možná by si tam některé páry tak sedly, že by se domluvily na občasné návštěvy, na kterých by ženy třeba popíjely kávičku a muži by obsluhovali. Kdo ví, jak se to vyvrbí.
4. Listopad 2022 - 1:04
smg (anonym)
jen pasy pro kluky?
7. Listopad 2022 - 11:36
Tvůj Bůh (anonym)
Odpověď na CB3000 jsem priteli poridila
Já být tvůj partner tak už sem zavřenj v base a ty pod drnem,ale asi máš doma podpantoflačka ubozačka
12. Listopad 2022 - 1:40
láďa (anonym)
Odpověď na To, co tady. Představoval
Tak nevím kde už jsi to psal a jak se to manželka dozvěděla Ale se svou kamarádkou sousedkou tady dělají podobné sezení.
13. Listopad 2022 - 7:36

Stránky

Přidat komentář