8438 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Ahoj všichni kteří mají na sobě pas cudnosti a chci se podělit s tím že jsem také v pasu cudnosti vždyť to je jen klec k zabránění masturbace a ještě sexu. Rád bych se zeptal jestli to nosí někdo na sobě a za jakých podmínek ti co to odsuzují ať si to vyzkouší
29. Červenec 2022 - 10:01
Roman (anonym)
čao take nosim jen klec na penis ...ale když manželka řekne 14 dni tak je to bez vyjimky .....minule třeba ultrazvuk třisel u doktorky a jasny že i s kleci ....
29. Červenec 2022 - 12:27
láďa (anonym)
Tak pánové myslím že pás cudnosti není o penisu ale o hlavě používáme s manželkou už 8 let a to po 25 letech manželství skoro vanilkového se hodně změnilo ale dá se říct že k lepšímu. Poslední cca 3 roky mám penis nedostupný vlastně trvale a přináší mi to více erotických zážitků než na volno.
30. Červenec 2022 - 8:25
láďa (anonym)
Tak pánové myslím že pás cudnosti není o penisu ale o hlavě používáme s manželkou už 8 let a to po 25 letech manželství skoro vanilkového se hodně změnilo ale dá se říct že k lepšímu. Poslední cca 3 roky mám penis nedostupný vlastně trvale a přináší mi to více erotických zážitků než na volno.
30. Červenec 2022 - 8:25
Obrázek uživatele Ministr
Ministr
Me po tydnu začnou bolet varlata z nahromadeni semene.. To prestane samo nebo jak s tim bojujete? Diky
3. Srpen 2022 - 10:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Me po tydnu začnou bolet
mikling
3. Srpen 2022 - 10:25
láďa (anonym)
Odpověď na čao take nosim jen klec na
A co lékařka omdlela?
6. Srpen 2022 - 17:05

Stránky