8494 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitule (anonym)
Odpověď na telo sa s tým vysporiada samo
Aha. Takže to znamená, že po uzamknutí do klícky by mu semeno samovolně vytékalo při polucích a to by ho ani nemohl mít napnutej? A co orgasmus. Prožíval by rozkoš?
25. Leden 2022 - 12:15
Peter (anonym)
Odpověď na Aha. Takže to znamená, že po
Bohužiaľ, orgazmus už nezažije. Samovoľne vytečie, viac menej bez akýchkoľvek pocitov. Po vytečení bude mať chvíľkový pocit úľavy, no hneď potom nastupuje silná frustrácia, z ktorej zas môže samovoľne vytiecť. Zmení sa, bude oveľa disciplinovanejší.
25. Leden 2022 - 12:20
Jitule (anonym)
Odpověď na Bohužiaľ, orgazmus už
Tak to by syn nepřežil. Vím, že má ocas pořád jak svíčku a toho honění. Dělá si to aspoň třikrát denně, nemůže být bez těch stahů při ejakulaci.
25. Leden 2022 - 12:46
Denka (anonym)
Odpověď na Tak to by syn nepřežil. Vím,
Kluci v těch letech mají jenom ten svůj ocas. Vím to u svých dvou synů. Staršímu je skoro 16 a mladší, jak ten si ho honí, no to snad není možné. Ruce má prakticky pořád mezi nohama a jenom si ho dráždí. A semeno od obou je pořád plno.
25. Leden 2022 - 14:39
Peter (anonym)
Odpověď na Tak to by syn nepřežil. Vím,
Ale prežil, o to sa nebojte. Zvykol by si. Bol by poslušný, robil úplne všetko čo poviete, len aby mal nádej, že ho na chvíľku odomknete. Jeho zmýšľanie by sa časom zmenilo, zabudol by na to, že chce masturbovať.
25. Leden 2022 - 15:01
Lucian (anonym)
Odpověď na Vzrušuje mě představa,
A nechceš ho nasadit mě :) ?
25. Leden 2022 - 19:44
Návštěvník (anonym)
já ho měl od 16 do 19 nepřetržitě,ano bylo to hrozný , každou holku co bych rád přefikl na diskotéce jsem musel odmítnout, vážnou známost neexistovala, ale teď vím že nebýt pásu cudnosti bych neudělal bakaláře, a neměl se tak dobře jak se mám, byl bych obyčejný dělník co žije z výplaty do výplaty a dvě děti a manželku na krku. v 2+kk někde na maloměstě.
25. Leden 2022 - 22:50
Návštěvník (anonym)
Dámi nerozumiem tomu, manželov ste zamkli aby neonánovali ,nezahýbali vám,venovali sa domácim prácam ,starali sa o vaše pohodlie,nechodili s kámošmi von či na futbal ,skrátka prebrali všetkú prácu o domácnosť a deti.Zatial čo z vás sa stali lenivé príživníčky čo doma len komandujú fyzicky trestajú ,chodia po kávičkach ,dokonca otvorené podvádzajú.Verím Vám len to že už takýto tzv. životný štýl nechcú zmeniť,veď ktorá by aj menila otroka za chlapa .Stali ste sa presne tým čím boli Vaši tzv.manželia predtým ako ste ich zamkli .Teraz ste na rade Vy!
26. Leden 2022 - 9:10
lubos (anonym)
Vďaka za inšpiráciu, vyskúšam. Škoda, že domáce práce robím bežne. Okná síce neumývam, ale riady, prádlo, vysávanie, varím. Ona varí skôr zeleninu, nakupuje a robí s deťmi úlohy + stará sa o rodinný program. V tomto je dobrá. Popri mne by stihala aj dvoch frajerov. Jeden chalan sa jej aj páči, ale má pevné hranice.
26. Leden 2022 - 9:16
Pavel Henrych (anonym)
Odpověď na Aha. Takže to znamená, že po
Zdravím! Nemohu si pomoci a musím reagovat, protože to s dovolením vidím trochu jinak a vycházím z osobní zkušenosti - nosím PC již delší dobu. Když to shrnu, jsem přesvědčen že: syn se bude nejprve nasazení PC zpěčovat, potom to nebude chtít nosit a bude chtít si to sundávat. Při správném a delším nošení u něho k vystříknutí dojde, bude mít i orgasmus ale daleko silnější a trochu jiný než bez PC.
26. Leden 2022 - 11:00
láďa (anonym)
Proč někdo komentuje něco o čem neví vůbec nic a ještě je sprostý??
26. Leden 2022 - 16:36
pepoš marný (anonym)
stalo se mi víckrát že sem to nestihl odemknout, než jsem došel na záchod, tak mi to teklo z nohavice. Celý jsem se musel osprhovat i s tím pyžamem. Doufám, že už to bude dobré.
29. Leden 2022 - 2:51
chce (anonym)
to ten kovový kolem pasu zamknout. Tam si neulevíš vůbec. Jen když Tě vojede připínákem manželka. Pak si oblíkneš uniformu pokojské a zástěru a celý den uklízíš dům. Pak dostaneš výprask do červena a jdeš spát. A ráno znova.
29. Leden 2022 - 13:07
Hanka (anonym)
Odpověď na Ahoj co dámské pásy , pro
Nikdo?
31. Leden 2022 - 12:06
Návštěvník (anonym)
Dnes ráno jsem v autobuse přes rameno viděl chlápka (spíš skoro dědka tak 55 mu bylo určitě) jak si to prohlížel na mobilu. Normálně seděl a projížděl to na stránkách nějakýho sexshopu, furt měl na displeji pásy cudnosti.
31. Leden 2022 - 15:54
JO (anonym)
Nasadit mu to a pak každý večer přikurtovat ke koze a 40 na vysazenou zadnici! Po týdnu bude zase běhat jako hodinky a žádné zvrhlosti ho ani nenapadnou. Jsme i na spankingtube.com To vyléčí každého!
1. Únor 2022 - 16:25
Lukas (anonym)
je mi 16 a chtěl bych to tak na týden zkusit
9. Únor 2022 - 20:00
láďa (anonym)
Odpověď na je mi 16 a chtěl bych to tak
A co ti v tom brání ? Ale pozor je to návykové.
12. Únor 2022 - 5:28
Veronika (anonym)
Ahoj, něco jsem si zde precetla. Jsem úplná začatečnice, která přemýšlí o pásu cudnosti pro svého přítele. Nevím co od toho, ale mám očekávat. Chtěla bych, aby náš vztah připomínal začátek, kdy mě strašně miloval. Moje drahá polovička se mi už delší dobu nevěnuje, přitom z práce chodí přímo domů, ale jeho libido jako by mě odmitalo. Přečetla jsem toho dost, nejsem žádná bacule, ale aktivní žena co miluje svého partnera, kterému hodlá uvěznit jeho penis, který tak na něm milují.
24. Únor 2022 - 20:33
Jirka xy (anonym)
Odpověď na Ahoj, něco jsem si zde
Ahoj Verčo, těžko radit, když neznám jaký tvůj manžel je. A vlastně ani to nehraje příliš roli - může zareagovat vlastně jakkoliv. Nejlepší by bylo, kdyby jsi ho k tomu jen dovedla, ale přišel by si na to vlastně "sám". Postupně, co by chtěl on a že bys taky ráda něco vyzkoušela Ty.... Když by se Ti povedlo, aby to alespoň zkusil, samotný pás, když je nasazený, dotýká se ho, připomíná mu, že ho má, dokáže navodit myšlenky na TO a chtíč potom roste sám od sebe. Taky počítej s tím, že se "hračičkování" nějak vyvýjí, musí získat ten správný cvyk v různých situacích, takže zamčení od teď na furt ho moc lákat nebude. A taky se budeš muset naučit být někdy správně rozhodná a někdy chápavá. Taky když bude od Tebe žádat pochopení, měla bys hned vymyslet nějaký "obchod"..
25. Únor 2022 - 10:21
tera (anonym)
CB je moc pěkný a líbí se mi, má ho kamarád a užívá si ho na plno o s manželkou, moc mu to přeji. mám partnera co by tuhle hračku nechtěl, takže mohu jen tiše závidět :-)
5. Březen 2022 - 8:27
láďa (anonym)
Odpověď na Ahoj Verčo, těžko radit, když
Tak začátek asi nejde poradit u nás to byla náhoda po dlouhém manželství ale je to super. A do současnosti v pásu trvale to trvalo asi 3 roky ale výron bez erekce v pásu je něco co kdo zkusí nechce jinak.
5. Březen 2022 - 8:37
Návštěvník (anonym)
syn od 14 nosí dívčí tanga nebo kalhotky a když jsem ho přistihla že si v nich honí tak jsem mu dala pás cudnosti dneska je mu 16 a stále to vše nosí
5. Březen 2022 - 11:45
Lucian (anonym)
Chtěla by nějaká takový vztah, zamknout partnera? já 39 let.
6. Březen 2022 - 10:48
Jirka xy (anonym)
Odpověď na CB je moc pěkný a líbí se mi,
Minimálně v tomto případě určitě existuje i jiná možnost... a nebo ho přemluv alespoň na zkoušku a ať realisticky posoudí, zda by to nemohla být alespoň hračka na víkendy...pak se to může rozvinout.....
9. Březen 2022 - 6:59
Darina (anonym)
Odpověď na syn od 14 nosí dívčí tanga
Takový pás nebo jak se říká klícku by potřeboval můj dospívající syn. Pohrávám si s myšlenkou zamknout mu ho do ní a třeba týden, nebo i dýl aby ho měl uvězněného. Jak tady někdo psal, tak po nějaké době by to na něho přišlo a vytekl by i s pocitem rozkoše. Ale ty dny předtím by pro něj bylo nesnesitelné trápení. Vím, že nic mu nikdy nenasadím, ale potřeboval by to jako soli.
9. Březen 2022 - 10:10
JA (anonym)
Odpověď na Takový pás nebo jak se říká
Darina a vysvetlite mi, prečo by ste mu to robili? Vadí Vám, že masturbuje? Tak mu vysvetlite aby nestriekal kade tade na posteľné prádlo ale nie robiť toto ako nejaký úchyláci. Akože asi nie ste normálna. Toto mne urobiť rodič tak už sa sťahujem preč a dám ho k súdu. Sa preberte!!!
9. Březen 2022 - 11:15
Jirka xy (anonym)
Odpověď na Takový pás nebo jak se říká
Když by byla klícka vynucená z pozice síly, mohlo by to znamenat velké ublížení jak fyzické, tak psychycké. Než si celé ústrojí a vlastně celý organismus na to zvykne, pár měsíců to trvá. I ranní erekce může způsobovat krvavé oděrky. Kdyby mi na začátku někdo řekl, že musím od teď na neurčito, ani bych se neobtěžoval reagovat. Musí to být především hra a postupně se to může přetvářet na nástroj, skrze který klíčnice získává zamýšlené benefity.
9. Březen 2022 - 12:26
Darina (anonym)
Odpověď na Když by byla klícka vynucená
Přesně tak jsem to myslela, že jde o hru ve které musí být zainteresovaní oba dva. A napadlo mě, jak by to asi snášel syn. Kdybych já měla něco takového nosit, asi bych se zbláznila, že si tam nemůžu sáhnout. Byla by to obrovská muka pro mě. Každý tady ale píše jinak. Někdo, že kluci zažijí ještě lepší orgasmus než normálně a někdo zase, že žádnou rozkoš při nasazené klícce prožít nejde.
9. Březen 2022 - 12:45
JA (anonym)
Odpověď na Přesně tak jsem to myslela,
Pani Darina, ale k čomu je to dobré?
9. Březen 2022 - 14:02

Stránky

Přidat komentář