0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
můžu prosit fotku ?
24. Červenec 2020 - 22:11
AVP (anonym)
Můžete potvrdit přijetí fotky?
25. Červenec 2020 - 15:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můžete potvrdit přijetí fotky
Nemůžu ,nic nedošlo, emile jsem napsala správně, a ve spamu to taky není.
25. Červenec 2020 - 20:46
AVP (anonym)
Odpověď na Nemůžu ,nic nedošlo, emile
Ale já jsem zkopíroval e-mailovou adresu a přesto mi pořád dokola chodí, že na uvedenou adresu není možné doručit e-mail.
25. Červenec 2020 - 21:29
AVP (anonym)
Odpověď na Ale já jsem zkopíroval e
Celkem sedmkrát jsem zkoušel poslat foto, ale vždy se mi to vrátilo, jako nedoručitelné. Napište mi prosím jinou emailovou adresu.
27. Červenec 2020 - 16:41
anonym (anonym)
ahoj dá sehnat pás cudnosti pod 6O cm v obvod pásu dámský
27. Červenec 2020 - 21:11
anonym (anonym)
ahoj dá sehnat dámský pás cudnosti menší obvod pasu pod 6o cm
27. Červenec 2020 - 21:15
XT (anonym)
Odpověď na ahoj dá sehnat dámský pás
Ahoj, napadají mne tři možnosti: 1, Projdi a prolustruj internet - doporučuji také Ali express 2, Nechat pás vyrobit na zakázku 3, vykašlat se na to
28. Červenec 2020 - 14:01
XT (anonym)
Odpověď na jo jo , mám zájem, , je to
Zdravím, mám také pár kousku pásu k prodeji, nakupoval sem je ze zvědavosti, ale mám jen jeden penis :o)) Ne všechny mohu nosit najednou. pokud je zájem, odprezentuji na whatsup
28. Červenec 2020 - 14:26
tenmladey (anonym)
zdravím, četl jsem si celou diskuzi a musím říct že bych mněl zájem o pás latowski potřeboval bych menší protože je mi 15 důvod proč ten pás chci je protože mně celkově ta představa vzrušuje a taky bych už nechtěl tak často onanovat a už jsem párkrát podvedl hojku a oba si myslíme že je to super řešení. Další problém je že rodiče by s tím nesouhlasili takže by se to muselo předat osobně. budu rád za jakoukoliv pomoc. předem děkuji S.
29. Červenec 2020 - 4:56
tenmladey (anonym)
ahoj předem se omlouvám že píšu dva příspěvky za sebou ale mám spoustu otázek hlavně bi mně zajímalo jestli je více takovích pásů kde není vidět ani tvar penisu hlavně něco cenově dostupného. partnerka si taky přeje aby byl uzamčený i anální otvor viděl jsem že se k některím pásům dávají dilda ale jak je to pak s vykonáváním potřeby? to bych asi musel mít klíček hu sebe každý den. také hodně sportuju a závodně plavu myslíte že by mi to nějak překáželo? hlavně jsou povinné uplé plavky tak jestli má někdo skušenost jak moc je to vidět nebo tak předem děkuji za odpověď. S.
29. Červenec 2020 - 13:22
Návštěvník (anonym)
tak předně latowski se cenově pohybuje někde kolem 25-30tis. Je bytelný , pohodlný na penis ale už méně v pase , tlačí, dildo do zadku je jen na hrátky, není určen na stálé nošení, dobré jsou T pásy carrara,(diskrétní , lehký obepíná i varlata a totál uzamčení. No a na plavání doporušuji bermudy.
30. Červenec 2020 - 0:17
nekdo (anonym)
ahoj chci se zeptat na pási s katetrem kovovim cca 10 cm dlouhym na noseni treba 3 mesice v kuse a jestli to při mocení vazne pude trubičkou ikdyž nevede až do měchýže a taky jak je to s higienou když pak kromě trubyčky není žádný přístup k penisu?
30. Červenec 2020 - 21:47
jiri (anonym)
ahoj procetl jsem si celou diskusi od zacadku az sem. je tady par lidi co dostali pás už v děctvý a mně se to naramne libí je mi 16 a chtěl bych si taky nejaky pořídit ale nevím jak ho skrýt před rodinou a nebo přesvědčit rodiče aby mi ho koupili ale to netuším jak udělat. pokud se tu najde někdo ochotný pomoct tak muze napsat na alexd123hello1@seznam.cz
30. Červenec 2020 - 22:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ahoj procetl jsem si celou
Tato "hračka " není pro jedince ve vývinu . Začni se angažovat po dvacátém roce věku .
30. Červenec 2020 - 22:32
AVP (anonym)
Odpověď na Nemůžu ,nic nedošlo, emile
Máte ještě zájem o ty dva captory?
31. Červenec 2020 - 4:41
Oxyl (anonym)
Odpověď na Máte ještě zájem o ty dva
Podvod
31. Červenec 2020 - 12:41
AVP (anonym)
Odpověď na Podvod
Proč myslíš?
31. Červenec 2020 - 17:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Máte ještě zájem o ty dva
podvod , a vidím že je nás víc :-D naštěstí to bylo průhledný hned od začátku takže jsem o žádný peníze nepřišel.
31. Červenec 2020 - 21:31
AVP (anonym)
Odpověď na podvod , a vidím že je nás
V pořádku. Mysli si co chceš. Já se jich ale vážně chci zbavit, takže nová nabídka. Mám dva captory kov kratší varianta. Jeden s kroužkem L a druhý s kroužkem M. Oba z Aliexpressu. Prodávám 100Kč/ks. Osobní odběr v Plzni. Kdo má zájem, ať napíše mail a domluvíme se.
1. Srpen 2020 - 8:05
Smg (anonym)
Odpověď na ahoj dá sehnat dámský pás
Pro kohopak ho shaníš?
2. Srpen 2020 - 9:32
Smg (anonym)
Zkušenosti někdo i s pásma pro holky...?
2. Srpen 2020 - 9:32
AVP (anonym)
Smg mám návrh. Kup a uprav dámský pás cudnosti. Pak ho předej "návštěvníkovi" a on na oplátku zprostředkuje zkušenosti. Pla?
2. Srpen 2020 - 18:04
Ivan (anonym)
Odpověď na ahoj chci se zeptat na pási s
S kovovou trubičkou to bude problém, močové cesty jsou flexibilní a přizpůsobují se pohybu těla a ty bys je zafixoval. Navíc pokud máš kratsi klec nebo kratší penis, tak 10 cm skončí někde v prostatě a tam si rozhodně nechceš nadělat bordel. Představ si, že ti někdo i lehce bouchne ve výtahu taškou zepředu, normálně se nic nestane, protože je vše na volno. Trubičkou se ti ten naráz přenese dovnitř a pohmoždí prostatu nebo močovou trubici.
5. Srpen 2020 - 14:09
XT (anonym)
Odpověď na S kovovou trubičkou to bude
Ahoj Ivane, nemohu být netečný a nechat tvůj příspěvek bez komentáře. Navrhuji, abys mnou uvedený argument si ověřil v podobě krátké anatomie mužského močového ústrojí. Ona trubička u pásu je dlouhá pár centimetrů 2 - 4 tedy pro představu cca na délku žaludu a trošku dál. Pro dosažení prostaty potřebuješ asi 15 - 18 cm. Předpokládám, že onen pás je tak záměrně vyroben, aby byl nepohodlný a nositeli navodil díky nepohodlí "slast". K pohmoždění může a nemusí dojít, dlouhodobým tréninkem si nositel dříve a nebo později zvykne. jak známo, pes a člověk si zvykne na všechno - jen je otázkou - za jak dlouho. PS: Vážení, mám hromadu pásu cudnosti asi 7 ks, které bych rád odprodal za cenu, která Vám bude po chuti. Od plastových klícek po totální. pokud máte vážný zájem zanechte na sebe e-mail. rád nabídnu. XT
6. Srpen 2020 - 14:55
XT (anonym)
Odpověď na Ahoj Ivane,
Snad ještě dodám, že každému zájemci nabízím informace - osobní zkušenosti cca 18 let na téma různých pásu a cévkovaní jako bonus.
6. Srpen 2020 - 15:21
Ivan (anonym)
Odpověď na Ahoj Ivane,
Sám píše o cca 10cm dlouhé kovové trubičce, pravda 10cm pravděpodobně nedosáhne až do prostaty, ale i tak to podle mně je problém, pokud teda nemá aspon 5cm dlouhý penis v klidovém stavu. Ale jinak klidně do toho, až si vážně pohmoždí nebo protrhne močovou trubici, tak zažije nepohodlí až až.
6. Srpen 2020 - 16:51
OwO (anonym)
Odpověď na Sám píše o cca 10cm dlouhé
ano to maš asi pravdu ale přítelkyně má vážně zájem o pás s cévkou a to dlouhou protože jsme četli že ta krátka moc nefunguje a teče to okolo nicméně může to bít i silikonová trubička a tedy kromně bouchnutí hrozí nějaké další rizika?
6. Srpen 2020 - 17:42
AVP (anonym)
Infekce, otlačeniny. Kolem dlouhodobého nošení trubičky se tady už napsalo hodně. Luci by ti dala přednášku, kdyby ještě chodila na tyhle stránky.
6. Srpen 2020 - 23:37
AVP (anonym)
A kdybych ty captory dal zadarmo osobní odběr v Plzni, tak by o to byl zájem?
8. Srpen 2020 - 15:04

Stránky

Přidat komentář