Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
28 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Parapsychologie

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Irena P. (anonym)
Moc prosím , dá se na nějáké univerzitě studovat přímo parapsychologie?Odpovězte mi prosím přímo na e-mail.
8. Srpen 2005 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Ahoj má tu někdo stejné zkušenosti jako já? Napište na frekventak1"seznam.cz Dík
30. Listopad 2006 - 11:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Evelyn (anonym)
Ahoj Veroniko, jaké zkušenosti? :)
30. Listopad 2006 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakwub (anonym)
Prosím ví někdo jaký je křestanský pohled na telekinezi a pyrokinezi?
30. Prosinec 2006 - 21:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikoleta (anonym)
Ahoj,už delší dobu no spíš náký ty roky,se mi stává,že když spim tak cejtim jak mi někdo líbá po krku,občas se mi zdá že je semnou provozován i sex a když se z toho v noci probudím,tak je to jak kdyby to bylo peřd chvílí.jednou jsem měla opravdu i vlhkej krk a bolelo mi mezi nohama jako bysem ho tam fakt.....měla jsem to třeba i celý týden pak jako by byla pauza a zas a zas...když toto ustalo,začala jsem se v noci probouzet nebo spíš sem byla v takovém mikrospánku??já netušim co to vždy je,prostě jako bych ochrnula ,nemůžu mluvit a vždycky můhu hejbat jen levym malíčkem jinak ležim jak prkno,nemůžu otebřít oči jako kdyby mi něco nechtělo abych se koukala,jendou se mi to ale podařilo,viděla jsem bíý mžitky nevim kam až to směřovalo a nad obličejem z těch mžitků jako by obličej,radši sem je zavřela,škrábala jsem levym malíčkem o mého přítele a marně se snažila vydat nákej zvuk ale vyščel ze mě jen vzduch...fakt nevím co to je ,mám to už dlouho,včera jsem to měla zas a přišlo mi to nekonečný kdy jsem se modlila kdy to zas přestane...PROSIMVÁS NEVÍTE CO BY TO MOHLO BÝT??nebo jak se toho zbavit?? myslíte že jsem třeba náké medium???já už fak si nevím rady.....mnohokrát děkuji za odpověd....
31. Říjen 2007 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Eyetiger (anonym)
Ahoj Nikoleto...nevím jestli ještě navštěvuješ tyto stránky, ale pokud ano, tak Ti poradí...popros nahlas Pána Ježíše aby přišel do Tvého života a do Tvého srdce a popros jej za odpuštění každého vědomého i nevědomého hříchu v Tvém životě..potom jak budeš cítit něco takového co jsi prožila popros Ježíše, třeba jen v duchu o pomoc a uvidíš ;)...pokud chceš tak mi napiš na můj email eyetiger"email.cz a můžem si o tom popovídat víc, vím o co se v Tvém případě jedná
30. Leden 2009 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
No v české republice přímo parapsychologii studovat nelze,můžete se dostat na určité semináře,ale nevím o jejich úrovni.Přímo univerzita je v Miláně. Křesťanský pohled na telekinezi a pyrokinezi opravdu nevím,bohužel náboženství jsou většinou o tom co smíš a nesmíš a je to velice rozporuplné,ovšem pokud člověk ovládá jednu ze schopností,tak to neni nic špatného.... No znam nějaké lidi co by si přáli mít stejný problém jako Nikolleta,ovšem tato forma RME snu je myslím i vědecky vysvětlena.a vše to je záležitost našeho myšlení než něčeho nadpřirozeného,ikdyž vedlejší vliv bych uplně nevylučoval..... no Tygří Oko ,jestli Pán Ježíž neměl erotické sny,tak byl dost ochuzen.Bůh sestoupil aby oplodnil Marii,možná to bylo něco podobného jako napsala Nikkoleta,jelikož k tomu nedošlo přímo.Co když k Nikolletě sestupuje právě Ježíš????
1. Únor 2009 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
D.M. (anonym)
Velkymi obdivovateli miticizmu, parapsychologie a apod. byli naciste.
1. Únor 2009 - 18:41
Obrázek uživatele Návštěvník
neo (anonym)
Prosím ví někdo jaký je...pro jakwub pyrokineze atd. jsou kineze neco jako schopnosti ale treba nejaka magie tak to moc krestansky neni
15. Prosinec 2010 - 15:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj,už delší dobu no...To, co prožívá Nikoleta, zčásti prožívá i moje 27 letá dcera. Nejde tam o sex, nicméně cítí, že si k ní někdo lehá a objímá ji.Pak zažívá různé věci, např. v její blízkosti se vypínají počítače,zhasíná světlo,padají různé věci v její blízkosti, vyskakují příbory z příborníku, cítí, že v místnosti není sama, kroky, zavíraní dveří atd. Před 10 lety jsme se přestěhovali, a já mám taky zkušenost s tím, že nejsem doma sama,i když jsem, otevírání, zavírání hlavních dveří a další zvuky, které přesně znám. Dále cítím, když jdu večer spát, jak mi našlapuje kočka po peřině,znám přesně ten pocit, jelikož kočky máme, ale v posteli nic není. je toho hodně, myslíme si, že je tady snad nějaký duch, ale nechápeme, že se to dceři stává i mimo domov. Jestli by nám někdo mohl poradit, budu moc ráda.
5. Leden 2011 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
To, co prožívá Nikoleta,...Jani, je to jen můj názor, tak si to přeber. Nejde o nic vážného, Může se jednat o zbloudilé dušičky nebo zemřelé známé, příbuzné. Dávají tím o sobě vědět, nejraději by s vámi komunikovali, protože už vědí, že jsou dostupné praktiky. Mluv s nimi nahlas, popros je,ať odejdou do Světla, protože Ti to je nemilé. Pokud by to nepomohlo, tak zřejmě potřebují Tvoji pomoc a tou je , zavolej si člověka, který umí odvádět zbloudilé dušičky. Dnes to umí hodně lidí. Neboj se, není důvod.
5. Leden 2011 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
m. (anonym)
To, co prožívá Nikoleta,...No pokud se jí to stává i mimo domov,možná to ani příbuzný není. Nestalo se třeba ve vašem okolí něco tragického?Dušičky nějakou dobu zůstávají mezi námi a snaží se o prokázání,,Pravdy,,předat informace. A dcera je určitě velice citlivý člověk. Ať se toho nebojí,má dar.
5. Leden 2011 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
To, co prožívá Nikoleta,...Jani, ještě k Tvému úvodu. Popis těch drobných nehod, u mně byly také, když jsem se začala zajímat o Reiki. Má v sobě nakumulovanou energii, ať ji odvede pomyslně do země nebo do zdi. Ale je té energie škoda, mohla by léčit. Souhlasím s m., že má v sobě dar, o kterém neví. Přítomnost duchů to jen potvrzuje, protože oni vědí koho oslovit. Jestli dcera něco takového nyní zavrhuje, stejně ji k tomu život zavede. Ale jen přemýšlím, můžu se mýlit.
5. Leden 2011 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
No pokud se jí to stává i...Alice a m., děkuji Vám moc za to, že jste mi napsaly. Jsem strašně ráda, že věci, které se dějí okolo mě a mé dcery se stávají i někomu jinému.Když jsem před časem toto říkala své švagrové, tak jsem byla více méně za blázna.Prý se mi jen něco zdálo a pak se tím bavili v okruhu své rodiny. Dnes bych ji to neřekla ani za nic.Myslím si, že nám nechce nikdo ublížit, ale nevěděly jsme, jak těm dušičkám pomoct. Zkoušela jsem vykropit dům svěcenou vodou,na nějaký čas to pomohlo, ale je to zpět. Zahradu, na které jsme postavili dům, měla dříve paní, která spáchala sebevraždu. Myslíte si, že by tu stále byla? Nevíte o někom, kdo by dokázal zbavit dům všeho zlého?Dcera s manželem totiž tvrdí, že je tu něco špatného.Já to ale tak necítím.A proč je někdo na blízku mé dcery? Aby ji třeba ochránil? Jestli mi zkusíte ještě odepsat,tak předem děkuji
6. Leden 2011 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Guga (anonym)
Slyšela jsem že se na nějáké univerzitě dá studovat parapsychologie, je to pravda? Můj E-mail je TiNuShKa.GuGa.seznam.cz
21. Březen 2011 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Prosím, jaké školy by se měly vystudovat, aby někdo mohl být parapsychologem?
14. Červenec 2012 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
m. (anonym)
Prosím, jaké školy by se...S takovými schopnostmi se člověk rodí. A škola? Už do ní dávno chodíš,jde Ti to výborně.
14. Červenec 2012 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
nikola (anonym)
Ahoj,už delší dobu no...ahoj, nevím co to je, ale už se mi to také dvakrát stalo, nevím jestli to byl jen hodněživý sen ale bylo to divné... Nejdřív se mi "zdálo" že jsou na mé posteli 2, jeden starší a jeden mladší a o něčem se bavili, pak jsem se probudila a oni tam poříd byli, jakoby ze mě vysávali energii, chtěla jsem jim podat mobil, který jsem měla u postele na nabíječce, aby si brali energii z něj, ale nedovolili mi to se slovy že chtějí mě, jeden natáhl ruku a jako bych upadla do bezvědomí. Pak jsem se zase probudila ale už tam byl jenom jeden, ten už mi nechtěl ublížit a začal mě líbat, pak mám zase okno. Snažila jsem se během toho několikrát probudit ale nešlo to. Ráno jsem byla vyděšená a vyčerpaná. Kdyby jste někdo věděl jak so proti tomu bránit, prosím pomozte.
6. Únor 2013 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Parapsychologii lze studovat na Faustově universitě ve Wienerschnitzelbergu.
7. Únor 2013 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
, (anonym)
Parapsychologii lze studovat...kousek od Schwanzenbergova
7. Únor 2013 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
ahoj, nevím co to je, ale...Treba si zohnať svätenu vodu, potriet si ňou zápästia krížikmi a celú izbu najlepšie. Pokúša vás diabol/duch ktorý znasilnuje a nie ste prvé ani posledné ktoré majú takéto zážitky. Stretla som sa s tým už u troch kamaratkach, všetky mali predtým nejaky problem s chlapmi. Jedna ich neznasala a bála sa intímneho vzťahu, jedna pristihla frajera pri nevere...Možno sa nieco podobne stalo aj vám, treba odpustiť im, odpustiť sebe a ísť ďalej. Títo duchovia z vás cítia negatívne energie a žijú z nich. Veľa šťastia prajem!
16. Červenec 2014 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Mimi (anonym)
Treba si zohnať svätenu...Jak přivolat ducha zemřelé lásky?
16. Červenec 2014 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
kousek od SchwanzenbergovaOprava: kousek od Traunterbergova.
16. Červenec 2014 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Kath (anonym)
Treba si zohnať svätenu...Fakt nechci být zlá ale jako by se ozval nějaký kněz fanatik. ďábel se z pekla dostat nemůže..může to být i nemoc nevím přesně jak se jí říká ale člověk má orgasmus i několikrát za hodinu, je to nepříjemné..u ní to patrně je vždy v noci..
11. Září 2014 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
Vim presne co to je. Je to temna bytost ,ktera po vas neco chce. zivi se to strachem. cim vetsi strach z toho mate,tim je to silnejsi. Jako by si na vas lehla nejaka energie a nemuzete vubec nic delat.. hybat se,dychat,kricet..proste nic. A pak najednou to zmizne a vy se muzete hybat. setkal jsem se s mnoha pripady.
24. Říjen 2018 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Fakt nechci být zlá ale...kletby,požehnání a duchovní oblast existují.Že tomu někdo nevěří,není podstatné.Jednou se s tím setká tváří v tvář, proto je dobré být připraven.Jednou jsem u známé kvůli špatným entitám musel provést v bytě třikrát rituál,než byl pokoj...
25. Říjen 2018 - 6:35
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
kletby,požehnání a...Nech se vyšetřit, vypadá to na počínající duševní chorobu (obsedantní neurózu).
25. Říjen 2018 - 8:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama