888 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pánské podprsenky.

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Jak se Vám líbí pánské podprsenky, které se před nedávnem objevily na trhu v Japonsku. Měly by úspěch u nás?
10. Březen 2009 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Panebože jenom to ne! Ty třasořitky hubený japonský v tom vypadaly jak debílci a český chlapi v tom doufám nikdy neuvidím. Muži, chlapi, pánové, prosím vás buďte muži a nedělejte ze sebe sparchantělý blbečky co nevědí jak se oblékat. Nabádám vás k ochraně mužské důstojnosti. Neoblékejte se do kalhotek a podprsenek, nenoste sukně vypadáte v tom jak kreténi a mě se chce plakat.
10. Březen 2009 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Radka: S takovým názorem asi moc neuspěješ. Podívej se, jak se měmí svět. Ženská emancipace nastartovala i mužskou emancipaci. To nikdo nezastaví. Muži budou nosit ženské oděvní prvky stejně tak jako nosí ženy mužské. Souhlasím s tebou v tom, že je opravdu zbytečné, aby muž nosil podprsenku, když prsa nemá.
10. Březen 2009 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Radku (anonym)
Znám ale také mnoho žen, které nosí podprsenku, a také prsa nemají. Některé ženy také nosí pánský oblek, také vypadají jak sparchantělý blbky. Proč také tyto ženštiny nevyzýváš k ochraně ženské důstojnosti. Tím nechci říct, že začnu nosit podprdu, i když vezmu li v úvahu co vše se ženám toleruje, a jak jsou muži za mnohem méně šikanováni, tak myslím že morální právo na nošení tý podprdy bych nesporně měl. Zkus konečeně měřit stejným metrem, a zaměť si před svým ženským prahem.
10. Březen 2009 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Je škoda, že se tu už zase objevují útoky na druhou stranu. Pohled na ploché Japonce s podprdou byl boží. Ovšem jsou i muži, u kterých by něco jako podprsenka mohlo pomoci, např. u sportu. Ženy jistě pochopí proč. Jinak pokud jde o jiné oblečení, tak nevidím proč nevyužit možnosti rozšíření šatníku. Sukni nosí na světě mnoho mužů a nemají problémy s mužností. V Evropě sice pánská sukně moc rozšířená není, ale časem kdoví! Ještě poznámka ke kalhotkám. Až budou běžně dostupné slipy srovnatelné (cenou a materiálem) s klasickými kalhotkami, u kterých ani nelze na první pohled poznat, že jsou dámské, tak nebudu mít potřebu kalhotky nosit.
10. Březen 2009 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Opravdu ,někteří takzvaní chlapi jsou magoři!
11. Březen 2009 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Je to pochopitelně ptákovina. podprdy byly vymyšleny pouze pro ženy, je to něco typického pro ženy. Pokud jde o muže, kteří podrdy nosí - výjimku mohou tvořit muži postižení gynekomastií. A to tou nejtěžší formou (jedná se o vývoj ženských prsů u mužů, vyvinuté mléčné žlázy a bradavky). Pak je na místě nošení podprsenky,z obdobných důvodů jako u žen.Ovšem vymýšlet kvůli tomu pánské popdprsenky je zcela zbytečné. Gynekomastie je rozšířena, ale toto stadium je vzácné. Sortiment dámských podprsenek je tak široký, že si i tito jednotlivci mohou vybrat. Nejvhodnější jsou takz sportovní podprsenky.
11. Březen 2009 - 7:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
tak ženská emancipace nastartovala tu mužskou jo? to se teď teda válim smíchy. Žádnej s vás, který tu hájíte nošení dámského prádla není chlap. Zdegenerovaný chudinky, co se bojí chlapských trenek, chlapského vystupování a chlapa vůbec. Já mám ráda chlapy, ale skutečný chlapy se vším všudy. Vysvléci se přede mnou chlap a já ho zahlídnout v dámském prádle tak buď mě chytí záchvat smíchu nebo vzteku. Vypakovala bych ho raz dva! Možná by jste mohli začít nosit taky vložky, pánové, nebo taky tampóny, když je ta mužská emancipace. Takové korzetové šaty na chlapovi to taky bude vončo, to bude podívaná. Komendianti.! Karle, uspěju, moje představa chlapa bude vždycky urostlá, vousatá s koulema a s ptákem. Takových se budu držet. Chudinky v prádýlku ať jsou snad jenom v amerických pošahaných komediích. Ježišmarja jak bych mohla cítit ochranu a mužnost z prádýlka a sukýnky. Na maškarní dobrý.
11. Březen 2009 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Je to na mě. Tady mohu asi jen konstatovat : Chudák Radka. Nejde jen o oblečení, ale o širší úhel pohledu. Ten jí prostě chybí. Když mají některé ženy takové názory, pak se nemohou divit, že muži jsu drsní necitlivý a ženu mají jen na ten sex. To je důsledek myšlení, které tady Radka předvádí.
11. Březen 2009 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Noste si co chcete! Ale každému se to líbit nemusí!
11. Březen 2009 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Radky jako já, byly jsou a budou mezi náma. Smiř se s tím Karle. Ať koukám z jáké strany chci tak chlapi mají být chlapi a né směšné maškary. Maškaru nechci ani za nic. Noste si co chcete ale nedivte se reakcím, které pocítíte.
11. Březen 2009 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Radko, vyvolala jsi u mě úsměv. Můžeme to zobecnit. " Ženy noste si co chcete, ale nedivte se reakcím, které pocítíte". Už to vypadalo, že patříš mezi radikální feministky. Vždy je hlavní nechat lidem svobodu myšlení. On si potom vždy jeden druhého najde. Rozčilovat se nad tím, že někdo je takový či onaký je bezpředmětné, protože nikdo nikoho stejně neposlechne. Z každého názoru vždy vznikne nějaký kompromis, protože jinak by to v životě nefungovalo.
11. Březen 2009 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Radku (anonym)
Koukám že jsi ale vůbec nic nepochopila. Tady přeci vůbec nejde o nějaký podprdy nebo prádlo, ale o princip. Kdyby byly ženy např. v práci šikanovány za krátké vlasy stejným nátlakem, jako jsou muži šikanováni za nepatrně delší, kdyby jsi se po příchodu do práce musela povinně převlékat do dlouhé sukně a punčocháčů, a to bez ohledu na roční období a teploty, tak jako jsou muži nucení nosit dlouhé kalhoty a plné boty i ve 30°C, nemluvě o oprátce v podobě kravaty, a dívat se jak si jeho kolegyně vykračují v tílkách (ó pardón, v topech), což je ale jedno a to samé), zatímco muž nestačí utírat potoky potu, kdybys musela počítat s šikanou za nenamalovaný ksichtík, nebo s buzerací za nevzetí si náušnic, tak jako já je naopak musím v práci vyndavat, zkrátka kdyby jsi si to vyzkoušela i z druhé strany, pak teprve bys možná pochopila, o čem je boj za mužskou emancipaci.
11. Březen 2009 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Jo Karle, já vím, že jsou asi ženy, kterým to nevadí, vidět svého chlapa v dámském prádle. Už tak nějak nemůžu uvěřit, že se jí to líbí, nebo dokonce přitahuje, ale asi jsou takové páry. Když muž nosí dámské prádlo, tak je to taková neškodná úchylka, která dotyčnému dělá radost a nikomu kolem to neubližuje, a ani to nikoho nepohoršuje protože to není vidět. Když se ale zeptá někdo mě, co si o tom myslím, řeknu mu svůj názor a svojí přirozenou reakci nebudu skrývat. To teda ne.
11. Březen 2009 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Radko, je to lepší, ale pořád to není ono. Vynech prádlo - to není vidět a doma si to každý vyřeší. Tady jde o věci, o kterých píše pisatel nade mnou. Také jsem se párkrát dostal do diskuse, kde padaly radikální názory. Řekl jsem si také své, stejně jako to asi děláš ty. Věř mi, že ty hádky vůbec neměly smysl. Stejně si jede každý po svém. Možná doma potom dojde k malým úpravám, ale názor dotyčného nikdy nezměníš. Odbočím k pánskému odívání jako celku. Pročti si diskuse na tato témata a zjištíš, jak je zoufalý stav v pánském odívání. Muži se s tím spíše smiřují a nosí i nevkusné věci. Ženy kolem toho hned dělají humbuk, proto se také móda točí kolem žen. Trochu jsem diskutoval o módě i s Iškou Fišárkovou. Ta např. ( abych uvedl atraktivní téma) pánské sukně sama podporuje a udělala i malou kolekci.
11. Březen 2009 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
ty druhej bezejmenej nějak moc ženským jejich ženskost závidíš. Jestli ve tvém zaměstnání musíte chodit decentně oblékaní, jste za to taky dobře placení, tak že trp hochu, nebo změň práci. Sory ale já když jdu do banky, tak chci, aby panička co mi dělá poradkyni vypadala slušně, kdežto servírka od naproti ať má třeba kozy venku. Každý je omezen a ovlivněn místem kde se nachází. Doma a mezi svými ať si lidi dělají co chtějí, ale určité zásady, normy ale i ohleduplnost mezi lidmi být musí. Jinak začnou chlapi na pláži lítat v tangách a podprdě a ženský v pruhovaných trenkách, to bude moc pěkný.
11. Březen 2009 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Nebudu číst diskusi chlapů co mají zálibu v ženských šatech, nezajímá. Mě stačí se rozhlédnout a vůbec mi nepřipadá, že by jste vy chlapi neměli co na sebe, nebo že by jste vypadali zoufale. Muži si mají z čeho vybírat, pánských hadrů mají všude dost, a hezkých i kvalitních, ale někteří muži preferují dámské hadýrky no. S těmi hádkami, názory a vším co z toho vyplývá, jak jsi psal, souhlasím naprosto. Ale kdlidné, harmonické, přívětivé diskuse, kde se všichni na všem shodnou, jsou pro mě dosti nudné a jakoby o ničem. Při přímé a ostré výměně názorů dost často na něco přijdu, tak že to smysl má. Pro mě tedy. Iška Fišárková nevím kdo je. Pánské sukně se mi nelíbí. Leda dlouhé. Nemáte do sukní nohy hoši. Máte je křivé a chlupaté. Pohodlné kraťasy jsou pro vás to pravý ořechový z praktického hlediska to samé co sukně.
11. Březen 2009 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Radka : Máš smůlu ( štěstí), že nejsi chlap. Iška Fišárková je naše přední módní návrhářka. Já si také nepotrpím na nějaké zvláštní oblečení, nemusím chodit v obleku, ale jsou situace, kdy pro sebe neseženu vhodné oblečení. Přitom v obchodě s dámským oblečením je přesně to ,co by mně vyhovovalo. Mohl bych uvést mnoho příkladů ( košile bez manžet, prodloužené triko , tunika atd.)Některé věci sice jsou, ale jsou buď vzácné, drahé nebo si je musím nechat ušít u švadleny. Dalším příkladem by mohly být kroje. Tam je fůra oblečení, z kterého ženy užívají prvky dámské módy naprosto běžně, ale v pánské z toho není nic. Sám jsem si nechal jednu podobnou ušít, protože v běžné nabídce nic podobného neexistuje. Co se týče oblečení, buď šťastná, že jsi žena.Vidím, že jako žena situaci mužů nedokážeš pochopit. Ještě tě musím vyvést z jednoho omylu: Je velice relativní, co je dámské a co pánské. Oblečení se nějak vyvíjelo a mnoho oblečení vzniklo jako unisex nebo jako pánské (např. punčochy).
11. Březen 2009 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Kdybych byla Radek, nosil bych sportovní pěkné oblečení. Trika, tílka, mikiny, asi i ty košile bez manžet, to by se mi líbilo. Hlavně bych věděl, že ženský mají rády chlapy s chlapskym tělem, výrazem, chováním, hlasem, humorem a se všim co k chlapovi patří. Taky s pěknym zadkem - to ti potvrdí každá ženská, že se jí na chlapovi líbí zadek. Ale rozhoně ne v kalhotkách a už vůbec ne v sukni. Každej chlap v ženských hadrech vypadá jak střevo.
11. Březen 2009 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Podprsenky nosí (anonym)
jen bukvice!
11. Březen 2009 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Radka : Tak dobře. Pokud popisuješ chlapa, tak s tebou souhlasím, protože tvúj popis je popis biologických vlastností. S tím oblečením je to stále jen názor tvůj. Po letech, co se blíže zajímám o oblečení nedokáži striktně rozdělit, co jsou ženské a mužské hadry.
11. Březen 2009 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Je třeba rozlišovat charakter muže a jeho oblečení. Je sice pravda, že spolu souvisí, ale určitě existuji muži v trenkách, drsném oblečení a ve skutečnosti jsou to bábovky. Naopak muž v sukni může být pěkně tvrdý.
11. Březen 2009 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ten druhej (anonym)
Cituji:Nemáte do sukní nohy hoši.Máte je křivé a chlupaté. Pohodlné kraťasy jsou pro vás to pravý ořechový z praktického hlediska to samé co sukně. Ha ha ha. Tak to se Radko opravdu musím smát, jak si krásně odporuješ. To si opravdu myslíš, že z kraťasů koukají jiné nohy než ze sukně? A vlastně si i sama odpovídáš, když říkáš že je to vlastně to samé. A ženy? Zdaleka ne všechny ženy nosící sukně mají krásné nohy. Dobrá polovina žen má nohy také křivé, a odsuzuje je snad za to někdo? Ale chce li mít svobodu oblékání muž, ihned se najdou ženské, co začnou prskat. To si ženské myslíte, že když začneme nosit něco zdánlivě neobvyklého, že vám tím něco bereme? Vždyť je tomu naopak. Téměř všechny prvky ženské módy, byly původně prvky mužskými, a ženy si je přivlastnili. A co se týče podprsenky,tak ta se vyvinula z korzetu, který je odvozen z hrudního pancíře antických vojáků. (Teprve posléze se přišlo na to, že korzetem lze hruď nejen chránit, ale i vylepšit jeho vzhled). Spodní část tehdejšího vojenského oděvu tvořila suknice. Myslím, že tehdy asi nikdo neřešil chlupaté nohy, a zženštilí tito vojáci, z nošení sukně, také asi nebyli. http://i160.photobucket.com/albums/t178/hoplite14gr/SP_AIGIDAI_72.jpg
12. Březen 2009 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Podprsenky (anonym)
k chlapovi nepatří, ani jiné dámské prádlo. Nevím, co by to se mnou udělalo, kdybych sbaila pěknýho chlapa a on měl na sobě kalhotky a podprdu!!!!!!! Toje šílené. Já také nenosím trenky. Jediné, co je omluvitelné, je chlap s kozama, tedy dudama. Pak je podprda asi nutná. Ale jinak ne. Jsou to hříčky přírody. Na nějaé 1 - 2 podprsenka nutná není.
13. Březen 2009 - 4:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Z estetického hlediska je to jiné ty druhej. Prostě nechceme mít místo mužů směšný chlapy v ženských šatech a ženském prádle.
13. Březen 2009 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Ty podprsenky jsou skutečně blbost. Ale pánska sukně to bych si dal říct.
13. Březen 2009 - 12:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Radka : Také jsem si to myslel, ale není to jiné. Je to jen otázka zvyku. Chlap v sukni u nás vypadá nezvykle, ale když uvidíš toho samého ve stejném oblečení v Asii, kde to nosí běžně, tak si toho buď nevšimneš nebo ti to vůbec nepřijde divné. (Ověřeno)
13. Březen 2009 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
To ano. Přemýšlela jsem o tom Karle, ne že ne. Je to o zvyku. Kdybychom v tom vyrůstali od malička, byly bychom na to zvyklí a bylo by to normální a běžné, jako to je v některých krajích. Ale i tam je to součást vývoje lidí, jejich kultury a tradic. Na všechno se dá zvyknout, když se chce.
13. Březen 2009 - 12:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
No a v tom je mezi námi asi ten rozdíl. Já jsem si na to už zvykl, ty ne.
13. Březen 2009 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Nemám potřebu.
13. Březen 2009 - 13:13

Stránky

Přidat komentář