21455 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Podle mne procházet se po pláži v sandálech a tangách z ojetých gum od náklaďáků a s lehkým šibalským úsměvem by bylo velmi apartní.Vepředu aby to nebylo těsné bych dal pulitr, který by se hodil i k použití u pípy pod lípou, kde by bylo již soukromí a na adama vepředu by nevadilo.Pulitr by měl zatahovací záclonky, aby zvědavci nevybočovali z konvencí a necivěli tam, kde by to bylo nevhodné a naopak tam kde by bylo potřeba by byl k dsipozici k nablýskání vhodné ležérné boa kterým by se pulitr vyleštil, až by se obsah uvnitř hezyk ohříval jak v teráriu a blýskal.
14. Duben 2021 - 17:41
Jan (anonym)
Pánská tanga jsou přizpůsebena mužská anatomii a tak se nikdo nemusí bát. Jsou velmi pohodlná a úžasné v nich jsou sportovní aktivity včetně plavání. Zprvu je nezvyk holý zadek, ale na to se velmi rychle zvykne. Nemusím je nosit denně, ale nosím často. Manželka s tím nemá problém a sama mi kupuje. Všem doporučuji zkuste a pak sem něco pište.
14. Duben 2021 - 18:52
Návštěvník (anonym)
Kdepak, zadek do tang, nemá každý chlap, zdaleka ne. Jen pingl, který si celý den nesedne a jen běhá.
14. Duben 2021 - 21:15
Návštěvník (anonym)
Pingl v korkových dřevýcích co servíruje fondu.
14. Duben 2021 - 23:20
LordPoštěvák (anonym)
V jistých kruzích je to i vyžadován jako předpářecí rituál.
14. Duben 2021 - 23:27
Cynik - realista (anonym)
Odpověď na Kdepak, zadek do tang, nemá
Ale když má chlap hezký zadeček, tak ho snad rád ukáže. Já se třeba nemám za co stydět, tak ho rád ukážu, ať každý vidí.A vím, že se i závistivě podívají muži. To trenýrkáři s jejich pivními prdelemi nikdy nepochopí.
19. Duben 2021 - 19:42
Martina (anonym)
Tanga se nezařezávají, je to jen optický klam
28. Duben 2021 - 21:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tanga se nezařezávají, je to
Jak optický klam? Mě se zařezávají a to je na tom úžasné.
28. Duben 2021 - 21:47
Normální (anonym)
Koukám, že homořeči o "zadečcích" a "prdelkách" tady zase bují jak houby po dešti :) Hlavně že to vehementně popíráte, když vás někdo nazve pravým jménem...
29. Duben 2021 - 19:37
Petr (anonym)
Tak jsem se tu, něco dozvěděl, jak ušetřit na pokutach, od teď jezdím v autě jen v tangach a když mě zastaví policie hned vylezu z auta a budu hledat rezervu.
2. Květen 2021 - 12:33
Petr (anonym)
Kluci dodržujte ten pravopis kdo to má po vás číst.
2. Květen 2021 - 12:36
Tomáš (anonym)
Odpověď na Manžel(44) i syn(16) mají
mě je 17 a když mě máma prvně koupila tanga, tak jsem nechápal... ted je nosím už druhý rok a nic jiného nenosím... v létě samozřejmě, když je horko... je to sexy a moderní prádlo.. ve škole nosíme asi 5 kluků i na sport...
2. Květen 2021 - 17:03
Odpověď na mě je 17 a když mě máma prvně
Také je nosím a je to úžasné. kdo nezkusil, nikdy nepochopí. Příjemně se zařezávají a je to sexy. A na řeči trenclařů a slipařů nedejte. Zkrátka nám závidí naše zadečky a rádi by je měli takové, jaké je máme my.
2. Květen 2021 - 18:24
Petr (anonym)
Odpověď na Také je nosím a je to úžasné.
Presne řečeno.☺️
3. Květen 2021 - 12:39
tomáš (anonym)
Odpověď na Presne řečeno.☺️
Petře, taky je nosíš? co na to říká tvé okolí?
3. Květen 2021 - 12:48
Mirek (anonym)
Odpověď na Petře, taky je nosíš? co na
Tome a co na to říká tvé okolí? V rodině si zvykly ale když se převlékam na bazénu tak se smějí ale je zajímavé jak dost kluků na mně kouká.
3. Květen 2021 - 14:15
Tomáš (anonym)
Odpověď na Tome a co na to říká tvé
Okolí super, přítelkyni se to líbí, když má kluk sexy zadek....... taky jsem zažil že na mě na šatnách na bazénu nebo ve fitku koukali, ale žádné narážky....
3. Květen 2021 - 17:01
Odpověď na Okolí super, přítelkyni se to
Také na mne koukají. Zejména muži. Ženy možná také, ale ty mne nezajímají. Ale také nic neříkají. Myslím, že mi muži závidí můj zadeček, který se nebojím ukázat. To trenclaři musí ty své prdele schovávat do volných trenek.
3. Květen 2021 - 17:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Také na mne koukají. Zejména
Jseš vadnej, nebo teplej, no jasná věc ... Tohleto normální chlap nedělá. Zvracel bych.
3. Květen 2021 - 18:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jseš vadnej, nebo teplej, no
Ty ale normální nejsi a chlap už vůbec ne, takže se klidně vyblej sám na sebe a pak se v tom vyválej.
3. Květen 2021 - 19:02
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Ty ale normální nejsi a chlap
Takže jsem hermafrodit nebo co? :o))) Naopak, jsem normální chlap a nosím normální spodní prádlo ... trenky nebo max boxerky. Rozhodně bych na sebe netahal ty tvoje tangáče. :-D Fuj ... hned bych to ze sebe ládoval pryč. Ty jseš teda asi ženská nebo nevím. Normální chlap nekroutí prdelí a nechlubí se jí ... to dělají ženské.
4. Květen 2021 - 2:44
Petr (anonym)
Odpověď na Petře, taky je nosíš? co na
Taky nosím tanga, okoli v pohodě v dnešní době už je to normální.
4. Květen 2021 - 17:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky nosím tanga, okoli v
Tak mezi vámi teplouši to asi normální je. To máš pravdu. na druhou stranu dnes už má mnoho lidí pro homosexuály pochopení.
4. Květen 2021 - 18:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty ale normální nejsi a chlap
Normální je. Tedy normální teplouš jak poleno :-)
4. Květen 2021 - 18:49
pro Steve (anonym)
Odpověď na Jseš vadnej, nebo teplej, no
Právě na jeho příspěvku je krásně vidět, kdo ty tanga nosí :-)
4. Květen 2021 - 18:50
Duri (anonym)
No to je super, že sa nehanbite s chalanmi o Tom rozprávať, lebo podľa mňa veľa chalanov ich už nosí,len sa hanbia zato. A verím že časom sa to stane bežné nosené a rešpektované prádlo a nie ako niektorí si myslia že prádlo len pre homosexuálov!
4. Květen 2021 - 22:53
Duri (anonym)
No to je super, že sa nehanbite s chalanmi o Tom rozprávať, lebo podľa mňa veľa chalanov ich už nosí,len sa hanbia zato. A verím že časom sa to stane bežné nosené a rešpektované prádlo a nie ako niektorí si myslia že prádlo len pre homosexuálov!
4. Květen 2021 - 22:53
Rudolf (anonym)
Tanga nosím už 20let a teď už i plavky tanga.Citim se v nich příjemně a neměnil bych.Zkuste je taky a pak suďte ostatní!
5. Květen 2021 - 7:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tanga nosím už 20let a teď už
Také nosím tanga už dlouho a zkusil jsem tanga plavky a je to úžasné v nich plavat sice okolí kouká divně ale už jsem si zvykl.
5. Květen 2021 - 10:02
Petr (anonym)
Odpověď na Také nosím tanga už dlouho a
Ano i na koupani jsou super, je to takové svobodnější, aj tobogán frčí úplně jinak.
5. Květen 2021 - 16:42

Stránky

Přidat komentář